WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBURÇ YORUMLARI04-10 Ekim Burç Yorumları

04-10 Ekim Burç Yorumları

Haftalık burç Yorumları

04-10 Ekim Burç Yorumları

Burç 5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor ve 6 Ekim 2021 tarihinde Terazi Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Hedeflerinize odaklanmalı ve sizi umutsuzluğa iten durumların farkına varmalısınız. Yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir zamana adım atıyorsunuz.

6 Ekim 2021 tarihinde ise Plüton düzelecek ve 7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Kararsız kaldığınız konular yavaş yavaş netliğe doğru evrilebilir. Para ve aşk hayatınız ile ilgili alacak olduğunuz kararlardan da sonuna kadar emin olabilirsiniz. Etkileşim içerisinde bulunduğunuz insanlara dikkat etmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

 İlişki ile ilgili konular hafta başında gündeme gelebilir. Kendinizi daha iddialı hissedecek ve ciddi adımlar atmaktan kaçınmayacaksınız. Yeni başlayacak olduğunuz bir ortaklıkla ilgili konular da gündeme gelebilir. Partnerinizle birlikte geçmişten gelen konuları konuşabilirsiniz. Birbirinize karşı sert çıkmamaya dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda istediğiniz şeylere odaklanacak ve gücünüzü toparlayabilirceksiniz. Metafizik ve felsefe gibi konularla ilgilenebilir yeni seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu
Boğa burcu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki iletişimi sıkı tutmaya çalışacak ve karşılıklı olarak motive etmeye devam edeceksiniz. Yeni bir işe veya projeye başlayabilirsiniz. İş yerinizde ufak çaplı tartışmalar meydana gelebilir, bu tartışmaları sonlandırmak için yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaksınız. Ertelediğiniz ya da daha öncesinden aklınızda kalan bir projeyi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kredi veya borç gibi durumlar varsa bunları rahatlıkla ödeyebilecek ve maddi kazanç elde edebileceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Aşk hayatınızda daha girişken olacak ve ne istediğinizi bileceksiniz. Partnerinizle birlikte heyecanlı bir hayata adım atabilir, hızlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Eski sevgilinizle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Yakın ilişkilerde öfke patlamaları veya güven ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Eski sevgiliniz sizinle iletişime geçmek isteyebilir. Uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızla görüşme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Karşınızdaki insanlara duygularınızı açık bir şekilde ifade etmenin yollarını arayacaksınız. Ani taşınma veya tadilat kararları gündemde olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla aranızda ufak çaplı problemler ortaya çıkabilir. İlişkilerinizi yoluna sokmaya çalışacaksınız. Problemleri kafaya takmamaya çalışarak, çözüm odaklı bir kişiliğe bürünebilirsiniz. Çalışmaktan keyif alabilir, işyerinizde de olumlu destekler görebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarıyla görüşmeler sağlanabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Açıksözlü olayım derken karşınızdaki insanları sözlerinizle kırabilirsiniz. Ani karar alarak yeni bir eğitime başlayabilir veya uzun zamandır gitmek istediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. Komşular, kuzenler veya kardeşlerle bir araya gelerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınıza olan sevginiz artacak ve günlük hayatınızda da yapmak istediğiniz değişiklikleri planlayacaksınız. Hafta sonuna doğru hobi alanlarına veya eğlence hayatınıza daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak Burcu
Başak Burcu

Sorunlardan uzaklaşmak için kendinizi çalışmaya verebilir ve maddi durumunuzu da güçlendirebilirsiniz. Hafta ortasına doğru tahmin etmediğiniz ani masraflar ortaya çıkabilir. Para ile ilgili konuları düzeltmek ve hesaplarınızı kontrol etmeniz gereken durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi sabote ettiğinizi düşündüğünüz yönleri düzeltmeye çalışacaksınız. Evinizin içerisine daha çok vakit geçirecek ve ailenizden de destek almaya devam edeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi Burcu
Terazi Burcu

 Kendinizden daha emin bir şekilde iş hayatınızla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve hızlı ilerlemeler sizinle olabilir. Acele bir şekilde alınan kararlarda pişman olmanız söz konusu olabilir. Öfkeyle düşünmektense sabırla yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Ailevi konular gündemi meşgul edebilir ve sorunları çözmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise yakın çevrenizle daha çok iletişim halinde olacak ve onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışacaksınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Kendinize vakit ayıracak ve dinlenmeye özen göstereceksiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen koşulları göz önünde bulundurarak, yeni kararlar alabilirsiniz. Bilinçaltınızda yer alan duygu ve düşüncelerle baş başa kalabilir, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi çevrenizdeki insanlara daha iyi ifade etmek için sorunlarla yüzleşmeye ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınızdaki değişiklikler, maddi durumunuzu da olumlu bir şekilde etkileyebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay Burcu
Yay Burcu

Sizi destekleyen ve iş anlamında fırsatları karşınıza çıkaracak insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyalleşerek çevrenizde yeni başlangıçlara adım atacaksınız. Arkadaşınızla tartışabilir ve grup içerisindeki etkinliklere de dahil olabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunları yoluna koymaya çalışacak, yatırım yapma gibi düşünceler içerisine gireceksiniz. Hayattan keyif alacak ve kendinizi daha iyi davranacaksınız. imaj değişikliğine veya güzelleşmek için bir miktar para harcayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

İş hayatınız ile ilgili almış aldığınız kararlar oldukça etkili olabilir. Yeni başlangıçlar ve yeni oluşumlar sizinle olacak. İşinizden memnun değilseniz, ayrılabilir ve size daha iyi geleceğini hissettiğiniz yeni bir işe atılabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara elinizden geldiğince yardım edecek ve onların sorunlarını üstlenmeye çalışacaksınız. Kariyeriniz ile ilgili cesaretli bir şekilde hızlı başlangıçlar yapabileceksiniz. Evinizin içerisinde tek başınıza zaman geçirmekten keyif alacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Kova Burcu
Kova Burcu

İş hayatınız ile ilgili almış olduğunuz kararlar oldukça etkili olabilir. Yeni başlangıçlar ve oluşumlar sizinle olacak. İşinizden memnun değilseniz ayrılabilir ve size daha iyi geleceğini hissettiğiniz yeni bir işe atılabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara elinizden geldiğince yardım edecek ve onların sorunlarını üstlenmeye çalışacaksınız. Kariyeriniz ile ilgili hızlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Evinizin içerisinde tek başınıza zaman geçirmekten keyif alacaksınız.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık Burcu
Balık Burcu

Ortak gelir kapıları veya iş olanakları ile ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Hafta ortasına doğru maddi anlamda gerginlikler yaşayabilir ve bunların doğrultusunda ani kararlar alabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçları ihmal etmemeye çalışmalısınız. Geleceğinize dair yapmış olduğunuz planları daha sağlamlaştırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. İş hayatınız içerisinde kurmuş olduğunuz ikili ilişkiler size bu dönemde güzel fırsatlar sağlayabilir. Çalışanlarınızdan veya patronlarınızdan manevi anlamda destek görebileceksiniz.

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

Önerilen
Doğum haritası size kim olduğunuz, nasıl sevdiğiniz ve hayatta gerçekten neye ihtiyacınız olduğu hakkında her…