a
AnasayfaBURÇ YORUMLARI13-19 Eylül Burç Yorumları

13-19 Eylül Burç Yorumları

13-19 Eylül Burç Yorumları

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapacak ve 30 Ekim 2021 tarihine kadar Terazi burcunda kalacak. Hayatınızda olan gelişmelerin farkına varacaksınız ve anı yaşamaya çalışacaksınız. Üstlenmeniz gereken sorumlulukların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. Size yapılmasını istemediğiniz olayları başkasına yapmamaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerdeki problemleri konuları düşünmeli ve bunların üzerine fikir yürütmelisiniz.

13 – 19 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bağımsız hareket edecek ve kendi isteklerinizi önem vereceksiniz. Özellikle aşk hayatınızla alakalı konular gündemde olabilir. Hafta ortasına doğru maddiyatla alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ödenmesi gereken bir borç var ise bununla alakalı yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Uzun zamandan beri beklenti içerisine girdiğiniz bir durum sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Tartışma esnasında fevri davranışlardan kaçınmalı biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız.


Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında günlük hayatınızda ki işlerde yoğunluk artabilir. İş hayatınızda odaklanacak ve buralarda çıkan sorunlara karşı kesin çözümler bulabileceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve yanınızda çalışan insanlarla aranızda ufak tefek problemler ortaya çıkabilir. İş hayatınızın aktifliği ve yoğunluğu yüzünden kendinize zaman ayırmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Daha sakin ve mantıklı karar almalı, yapacak olduğunuz işleri riske atmamaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru aşk hayatınızda hareketli bir dönem oluşabilir. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla vakit geçirecek ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Hafta ortasına doğru ise iş hayatınızdaki konular gündeminizde olabilir, özellikle iş yerinde problem yaşadığınız kişiler varsa bu kişilerle yaptığınız işleri bitirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde fikir ayrılıklarından oluşan nedenlerden dolayı aranıza soğukluklar girebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz işleri daha fazla ertelemek istemeyebilirsiniz. Yeni bir düzen veya dekorasyon değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi içinizde yaşamış olduğunuz güvensizlik duygusu var ise hafta başında bu durumlar açığa çıkabilir. Hafta sonuna doğru aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Özellikle maddi anlamda ki zorlukları geride bırakacak ve daha ferah bir hafta olacak. Partnerinizden kendinizi bir tık daha geri çekebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru yakın çevrenizle olan ilişkileriniz daha da hareketlenebilir. Bol bol gezecek ve yeni yerler görmek isteyeceksiniz. Bu dönem içerisinde okumaya ve konuşmaya vaktinizi ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızda olan tartışmalarda daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru da yine ikili ilişkileriniz gündemde olacak ve sizi huzursuzluğa iten aile içi durumlarda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru maddi durumlarınız ile alakalı konular gündeminizde olabilir. Gelirinizin düzeyi sabit kalabilir veya bir azalma söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve bu doğrultuda tasarruflu olmaya çalışmalısınız. Kardeşlerinizle aranızda ufak tefek sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sorunlardan dolayı problem yaşayabilirsiniz. Kendinizi karşı tarafa aktarmak da zorluk hissedeceksiniz. Bu yüzden kendi içinize dönmek size daha mantıklı ve makul gelebilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oldukça enerjik ve girişken olacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Kendinizi güçlü hissedecek ve yarım bıraktığınız işleri rahatlıkla tamamlayabileceksiniz. İkili ilişkilerde ortaya çıkan gerginlikler de fevri davranabilir ve sabırsız yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çocuklarınızın ihtiyaçları artabilir bu yüzden bir miktar para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda daha gerçekçi olmalı ve beklentilerinizle yaşadığınız durumu kıyaslamaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

 Hafta başına doğru dikkatinizi ve kendinizi tamamen iç dünyanıza yöneltebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olaylardan dolayı sizi endişelendiren ve tereddüte sürükleyen konular var ise bu konuların üzerinde ekstra durmak isteyebilirsiniz. Yarım bırakmış olduğunuz bir proje odaklanacak ve bu projeyi de tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizin içerisinde alacak olduğunuz sorumluluklar artabilir, özellikle ailenizin kişisel problemleri ile de ilgilenebilirsiniz.

Yay Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal hayatınız giderek aktifleşecek ve yeni insanlar tanıyarak arkadaş edinmeye çalışacaksınız. Grup çalışmaları içerisine girebilir ve buralarda kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle aranızda tartışmalara neden olan bazı konularda gündem de olabilir. Hafta sonuna doğru partnerinizle birlikte yapacak olduğunuz bir planı iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu hafta daha çok kendi başınıza zaman geçirmek ve yalnız başınıza kalmak isteyeceksiniz.

Oğlak Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş hayatınızdaki yoğunluk bu hafta artabilir. Çok çalışacak ve işlerinizde başarılı olacaksınız. Bu hafta içerisinde bağımsız olmak isteyebilir ve bu yüzden kendi başınıza zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Sizi olumsuz şekilde yönlendiren bir kişiye karşı aşırı tepki verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise arkadaşlarınızla aranızda sorunlara neden olan bir konu devreye girebilir ve bu sebepten dolayı arkadaşlığınızı bitirmek isteyebilirsiniz.

Kova Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eğitim, seyahat ve yayıncılıkla ilgili durumlarınızda yoğun ıklar artabilir. Daha çok hareketli olacak ve kendinizi geliştirmek için çaba sarf edeceksiniz. Hukuksal durumlar ile ilgili konular var ise bununla ilgili de yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizi net bir şekilde aktarabileceğiniz bir hafta olacak. Hafta sonuna doğru iş hayatınızdaki yoğun yük nedeniyle kendinize zaman ayırmak da zorluk yaşayabilirsiniz. Üslerinizle alakalı problemler de ortaya çıkabilir.

Balık Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başına doğru maddiyatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Özellikle yapılan ortak harcamalar var ise buralarda ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi problemli konulardan bir adım geriye çekmeye çalışmalısınız. Vergi, sigorta veya kredi gibi durumlar da bu dönemde sizi biraz uğraştırabilir. Hafta sonuna doğru ise sorunlarınıza gerçekçi çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Zaman zaman sizi umutsuzluğa iten nedenler ortaya çıksa da çevrenizden aldığınız destek sayesinde kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

×