WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBURÇ YORUMLARI18-24 Ekim Burç Yorumları

18-24 Ekim Burç Yorumları

haftalık burç yorumu

18-24 Ekim Burç Yorumları

Burç 18 Ekim 2021 Jüpiter düzelecek. Ters giden işlerde düzelmeler ortaya çıkacak. Yapılması gereken işler varsa bu hafta onların başına geçebilir ve tamamlamak isteyebilirsiniz. Yakın çevreyle olan ilişkilerini ön plana çıkabilir.

20 Ekim 2021 Koç burcunda Dolunay. Bu tamamlanma yaşayabilir, rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Sizden gizlenen konular var ise bunlar açığa çıkabilir. Güvensizlik içerisine girdiğiniz duygularla baş etmeye çalışacaksınız.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

koç burcu
koç burcu

Arkadaşlarınızdan destek görecek, grup çalışmaları içerisine katılacaksınız. Sosyal çevrenizi genişletmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedecek ve bu sayede geleceğe dair yeni planlamalar içerisinde bulunmak isteyeceksiniz. İdeallerinizi aktaracağınız bir iş ortamı çıkabilir. Hafta sonuna doğru sinirlerinize hakim olmalı, otorite figürleri ile çok fazla zıtlaşmamaya dikkat etmelisiniz. İlişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kavga etmek yerine uzlaşmak iyi bir çözüm olacaktır.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

boga burcu
boga burcu

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir iş yapılanması içerisine girebilir veya güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Yarım kalmış projeleri tamamlamak veya yeni bir projeye başlamak için gayet uygun bir haftaya adım atıyorsunuz. Yapacak olduğunuz çalışmalar üstlerinizin dikkatini çekebilir, takdir toplayabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir bu yüzden ekstra çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru biraz daha yalnız kalmak isteyecek ve sağlığınıza daha özen göstereceksiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

ikizler burcu
ikizler burcu

Seyahatleriniz ve eğitim hayatınız ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Bildiklerinizi öğretmek ve bu doğrultuda üretken olmaya özen göstereceksiniz. Akademik anlamda ilerlediğiniz durumlar var ise bunlar ile ilgili başarılar elde edebilirsiniz. Uzun zamandan beri süregelen davalarında çözüldüne şahit olabilirsiniz. İkili ilişkilerde değer görüldüğünü hissedeceksiniz. Alacak ya da verecek ile ilgili durumlar söz konusuysa, bunlar ilgili küçük problemler yaşayabilirsiniz. Katılacak olduğunuz grup çalışmalarında iletişim sıkıntısı ortaya çıkabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

yengeç burcu
yengeç burcu

Yakın ilişkiler kurma anlamında şanslı olacaksınız. Çevrenizdeki insanların kaynaklarından yararlanma fırsatı elde edebilirsiniz. Kişisel dönüşüm yaşamak için iyi bir hafta adım atıyorsunuz. İki ilişkilerde ki yüzeyselliği ortadan kaldıracak, daha derin ilişkiler kurmaya çalışacaksınız. Finansal olarak kazanç sağlayabileceğiniz ortak işler gündeminizde olabilir. İş hayatınızda kendinizi ifade etmenin yolunun daha özgür ve bağımsız işler yapmaktan geçtiğini anlayabilirsiniz. Bu yüzden baskılandığınızı hissettiğiniz işiniz var ise bu işten ayrılabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

aslan burcu
aslan burcu

Her türlü ikili ilişkiler gündemde olacak ve bu konularda şanslı olacaksınız. Partneriniz ile ilgili aranızda olumlu gelişmeler ortaya çıkabilir. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilir ve bu kişiye karşı güzel duygular beslediğinizi fark edebilirsiniz. Kişisel sorunlarınızla ilgili durumlardan danışmanlık gibi yardımlar almayı tercih edebilirsiniz. Problemli giden bir ilişki varsa kendiniz için ayrılma kararı da alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru bakış açınızı değiştirdiğiniz önemli farklılıklar ortaya çıkabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyecek ve bunu rahatlıkla başarabileceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

başak burcu
başak burcu

İş hayatınız ile ilgili konular hafta başında sizi meşgul edebilir. Daha sağlıklı ve olumlu ilerleyecek olan anlaşmalar yapabilirsiniz. Geliriniz artırmak için yeni iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Yanınızda çalışmak için almanız gereken eleman var ise bunun için uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Uzun zamandan beri problemli giden sağlık sorunlarınızla da ilgilenme fırsatı elde edebileceksiniz. Sigorta, kredi ve miras gibi durumlar gündeminizde yer edebilir. İkili ilişkilerde para ile ilgili nedenlerden dolayı tartışmalar ortaya çıkabilir. Ödenmesi gereken borçlarınızı kontrol etmelisiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

terazi burcu
terazi burcu

Aşk hayatınızda bir takım değişmeler söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız ortaya çıkacak ve ilişkinize daha çok eğlence getirmeye çalışacaksınız. Çocuklarınız ile ilgili olumlu gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yalnızsınız yeni biriyle tanışabilir ve aşık olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kafanızdaki problemlerden uzaklaşmak için farklı hobi alanlarına yönelebilir, kendinizi buralarda oyalamaya çalışabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkinizi bitirmek gündeminizde yer edebilir. Ortaklık var ise bunu sonlandırmak isteyebilirsiniz. Daha fazla kendinizden Ödün vermek istemeyeceksiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

akrep burcu
akrep burcu

Evinizin içerisinde ve aile düzeniniz de güzel değişimler ortaya çıkabilir. Anne veya babanızın desteğini alabilecek, onlarla daha samimi paylaşımlar içerisinde bulunacaksınız. Evinizin içerisinde yenilemek istediğiniz durumlar var ise bunlarla uğraşabilirsiniz. Ev, arsa veya araba alım satım işleri de sizi uğraştırabilir. İç dünyanıza yönelecek ve daha huzurlu olmanın yollarını arayacaksınız. Ailede ve ilişkide problemler var ise bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmeler sizinle olabilir. Uzun zamandan beri tamamlamaya çalıştığınız bir projeyi sonunda bitirebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

yay burcu
yay burcu

Yakın ilişkiler ve eğitim hayatınız ile ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Kendinizi en iyi şekilde aktarabilecek, öğrenmeye açık olacaksınız. Kişisel olarak gelişmeye önem verecek bu yüzden yeni kurslara katılmak isteyeceksiniz. Kardeşlerinizle ilgili problemlere odaklanabilir, buralara çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Sizi sınırladığını hissettiğiniz düşünce kalıplarından da kurtulmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonuna doğru çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir sorun yaşadığınızı düşündüğünüz durumları ele alabilirsiniz. İlişkide taviz veriyorsunuz bunu durdurmak isteyebilir, ayrılık kararı alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

oğlak burcu
oğlak burcu

Bu hafta para ile ilgili konular ön plana çıkacak. Kazancınızı artırmak önceliğiniz olacak. Yeni işlere bakabilir ve düşündüğünüzden daha şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız buna zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Aile içerisinde fikir uyuşmazlığından dolayı çatışmalar ortaya çıkabilir. İletişim yönünde dengeyi kurmak sizi zaman zaman zorlayan süreçlerden bir tanesi olabilir. İç dünyanızda farkındalığınız yüksek olacak ve kendinizi daha rahat ifade etmenin yollarını arayacaksınız.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

kova burcu
kova burcu

Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve ikili ilişkilerde duygularınızı daha rahat aktarabileceksiniz. Karşınızdaki insanlara karşı iyimser bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değiştirmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. İleriye dönük hedefler için daha çok risk almak isteyebilir. Yeni deneyimlere her zamankinden daha fazla açık olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakmak ,yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Devam eden bir eğitiminin size uymadığını düşünebilir ve yarıda bırakma kararı alabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

balik burcu
balik burcu

Takıntılı olduğunuz ve zaman zaman bağlandığınızı hissettiğiniz konularda yüzleşebilirsiniz. Kendinizi daha özgür hissetmek için elinizden geldiğince bu durumları aşmaya çalışacaksınız. Farkındalığınız ortaya çıkacak ve bilinçaltına yönelik yeni çalışmalar içerisinde bulunacaksınız. Karşınızdaki insanlara ve kendinize güvenmeyi öğrenmeye çalışabilirsiniz. Hafta sonuna doğru işten ayrılma kararı alabilir, para ile ilgili sizi strese sürükleyen bir konuyu sonlandırmak isteyebilirsiniz. Ödemelerde beklenmedik sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Burç yorumları ve yıldızname bakımı için yildiznamebaktir.com

Büyüler hakkında bilgi almak ve işlem yaptırmak için medyumzeyneleroglu.com

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

Önerilen
Mısır Ölüler Kitabı BÜYÜ öbür gezinmek için ölünün ruhunu sağlayan büyü topluluğudur. Ünlü isim esere…