a
AnasayfaBURÇ YORUMLARI20 – 26 Eylül Haftalık Burç Yorumları

20 – 26 Eylül Haftalık Burç Yorumları

20-26 Eylül Haftasi Burç Yorumları

20 – 26 Eylül Haftalık Burç Yorumları

20 Eylül 2021 tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ani iş değişikliği kararları da yaşayabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Tüm hafta duygusal ve hassas bir döngüden geçilebilir. Bu yüzden biraz daha içe dönük yaşamak en iyi olacaktır.

22 Eylül 2021 tarihinde ise Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. Daha öncesinden planlanmış olan konularda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz.


Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında partnerinizle aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sözlerinize dikkat etmeli ve kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyacak ve özellikle hassas bir dönemde olacağınız için söylenen her şeyden nem kapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aşk hayatınızda canlanmalar söz konusu olacak, geçmişte kalmış bir kişiyle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Sorunlu giden bir birlikteliğiniz var ise bu birlikte ayrılıklar gibi konular gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

İş hayatınız ile ilgili yaşayacak olduğunuz sorunlar zaman zaman sizi yanıltabilir. Bu yüzden söylediklerinize dikkat etmeye çalışmak en iyisi olacaktır. Arkadaşlarınızla vakit geçirecek ve yardıma ihtiyacı olan bir arkadaşınıza elinizden geldiğince yardım edeceksiniz. Hayatınızdaki belirsizlikleri gözden geçirebilir ve bunları netleştirme kararı alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise i̇lişkilerde beklenmedik sorunlu olaylar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında partnerinizle sorunlar yaşayabilir ve bu yüzden kırıcı olabilirsiniz. Hayatınızdaki belirsizlikleri ortadan kaldırmak isteyecek ve özellikle net bir karar alma yolunda ilerleyeceksiniz. Patronlarınız varsa onlarla ilgili durumlarda problemlerle karşılaşabilirsiniz. İşinizde kararlı olmalı ve daha fazla ertelememelisiniz. Hafta sonuna doğru ise sizin dışınızda gelişen olaylar zaman zaman canınızı sıkabilir ve fark etmediğiniz konuların içine dahil olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yakınlarınızla aranızda iletişim sıkıntısından kaynaklı problemler çıkabilir ve karşı tarafları söylediğiniz sözlerle kırabilirsiniz. Hayatınıza karşı olan bakış açınız yavaş yavaş değişmeye başlayacak. Sezgilerimizin güçlendiği ve yanıltıcı olaylardan uzaklaştığımızı bir hafta yaşayacaksınız. Bugünlerde düşüncelerinizle başbaşa kalabilir ve kendiniz için yeni bir yol çizebilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğimiz kişilerle beklenmedik karşılaşmalar ve buluşmalar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yakın çevrenizi aranızda egosal durumlardan kaynaklı çatışmalar ortaya çıkabilir. Hassas bir döneme girdiğimiz için hem susturabilir hem de karşı taraf size karşı kırıcı olabilir. Parayla ilgili problemler var ise bunların üzerinde duracak ve fedakarlık vermeniz gereken konuları ekstra düşüneceksiniz. Maddi anlamda ciddi olmasa da ufak çaplı kayıplar söz konusu olabilir, bu yüzden ruhsal sağlığınıza dikkat etmeye çalışmalısınız. Hafta sonuna doğru iş hayatınızda veya aşk hayatınızda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

 Yapılan planlarda bazı aksaklıklar bundan da olabilir. Bu yüzden hataları telafi etmenin yollarını arayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru daha tutarlı olmalı ve hesaplarınız iki kez kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerde belirsizlik yaşadığınız durumlar var ise bunları ortadan kaldıracak ve partnerinizin her anlamda yanında olmaya çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru ise gitmek istediğiniz bir tatile veya seyahate çıkabilir bunun için yeni planlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çevrenize karşı ağzınızdan çıkan sözlere daha dikkat etmeli ve sivri dilli olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızla alakalı sorunlar yaşıyorsunuz, mutlaka bir uzmana danışmanız önceliğiniz olmalı. Yaratıcı işlerde çalışabilir ve kendinizi geliştirmeyi sonuna kadar başarabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlar var ise buralarda yeniliklere gitmek isteyebilirsiniz. Hesapta olmayan maddi harcama veya tatil gibi bir durum söz konusu olabilir. Aynı zamanda uzun zamandan beri almak istediğiniz bir şey satın alabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çevrenize karşı ağzınızdan çıkan sözlere daha dikkat etmeli ve sivri dilli olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızla alakalı sorunlar yaşıyorsunuz, mutlaka bir uzmana danışmanız önceliğiniz olmalı. Yaratıcı işlerde çalışabilir ve kendinizi geliştirmeyi sonuna kadar başarabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlar var ise buralarda yeniliklere gitmek isteyebilirsiniz. Hesapta olmayan bir maddi harcama veya tatil gibi bir durum söz konusu olabilir. Aynı zamanda uzun zamandan beri almak istediğiniz bir şey satın alabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat hassas bir döneme girdiğimiz için grup içerisinde fikir uyuşmazlığından kaynaklı çatışmaların ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Aile içerisinde sorun olan konulara karşı aşırı duygusal ve hassas tepkiler verebilirsiniz. Geçmişe duyduğunuz özlem bugünlerde daha çok kendini gösterebilir. Evinizin içerisinde ufak çaplı tamir-tadilat gerektiren işler ortaya çıkabilir. Hafta sonuna doğru ise ilişkilerinizdeki dinamikler daha da sağlamlaşabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

İş hayatınızda yaşamış olduğunuz tedirginlikleri geride bırakma kararı alacaksınız. Bu dönem içerisinde samimi olduğunu düşündüğünüz bir iş arkadaşınızla aranızda kopukluklar oluşabilir. Hafta ortasına doğru kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir ve bu yüzden problemlerle karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yaşayacak olduğunuz sorunların üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Hafta sonuna doğru ise arkadaşlarınızla birlikte organizasyonlar içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Görüş ayrılıkları ve fikir uyuşmazlıkları yüzünden yanlış anlaşılabilir, çevrenizdekilerin tepkilerini toplayabilirsiniz. Hafta ortasına doğru maddi anlamda risk içeren durumlardan uzak durmalı özellikle yatırımlarınızı kontrol altına almalısınız. Hayalini kurduğunuz bir iş veya kariyer planını gerçekleştirmek için önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Hafta sonuna doğru başardığınız bir iş sayesinde kendinizi çevrenizdeki insanlara net bir şekilde ifade edebilme imkanı bulacaksınız.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Parayla ilgili bazı karışık durumlar ortaya çıkabilir, bu hataları düzeltmek için gelir gider hesabını gözden geçirmeye çalışmalısınız. Ortaklaşa yapılan işler var ise buralara karşıda hassas olabilirsiniz, duygusal bir süreç içerisine girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken kısımları atlamamalı yapmanız gereken ya da uymanız gereken plan varsa buna özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru ise seyahate çıkmak isteyebilir, yeni yerler keşfetmek isteyebilirsiniz. Farklı kültürlere merak edecek ve buralardan yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Büyüler hakkında detaylı bilgi almak için büyülerimizi inceleyebilirsiniz.

Doğum haritası ve yıldıznamenize baktırmak için yildiznamebaktir.com sitesine göz atabilirsiniz.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

×