a
AnasayfaBURÇ YORUMLARI2017 Astrolojide Jüpiter Etkisi

2017 Astrolojide Jüpiter Etkisi

Yıllık Burç Yorumu

2017 Astrolojide Jüpiter Etkisi

2017 yılında tüm burçları etkileyecek olan en önemli gezegen Jüpiter olacak. Uzun dönemli hareket etkilerine sahip olan Satürn 2016 yılında değiştirdikleri yerde kalacaklar. Satürn Akrep, Başak ve Balık burcunda etkisini sürdürmeye devam edecek. Satürn – Akrep ilişkisine baktığımızda özellikle burcu Akrep olanlar için oldukça zorlu etkilerin olacağı bir 2017 yılı var. Ayrıca akrep burcunun huzursuz olan doğaları, Satürn’ün sert rüzgarlarından dolayı iyice hırpalanmaya uğrayacak.

Temmuz 2017 yılında bu etki özellikle Jüpiter’in Yengeç burcundaki yolculuğuna son vererek Aslan burcuna geçmesiyle iyice belirgin bir hal alacak. Hatta Yay ve Akrep burçları Temmuz 2017 sonrası bu etkiye hissetmeye devam edecekler.

Jüpiter’in koruyucu kalkanı uzun bir süredir Yengeç burcunda idi. Bu kalkanı Satürn’ün üzerine tutması sona erecek ve bu kalkan Akrep burcuna dönecek. Satürn Akrep burcu üzerinde şovunu başlatacağı yıl bu yıl olacak.

Geldiği burç kuşağında uzun bir süre olarak tam 2 buçuk yıl konaklayan Satürn, kendine çok güvenir ve sabırla sırasının gelmesini bekler. 2017 yılının ikinci yarısında özellikle de Akrep ve Yay etkileşim sürecinde olacaklarından yaşamları içindeki hayat şartlarından düşüşün etkisini iyice hissetmeye hazır olmak zorundalar.

2017 yılında hissedilecek uzun süreli etki ise, 2014 yılında Yengeç burcu içerisindeki geri hareketine başlayıp bereket ve koruma etkisini azaltan Jüpiter’in Nisan ayından itibaren kaldığı yerden devam etmesidir. İkamet ettiği Yengeç burcunu terk ederek Aslan burcuna geçiş yapacak.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

×