WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBURÇ YORUMLARI28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları 28 Şubat 2022 tarihinde Venüs, Mars ve Plüton kavuşum içerisinde olacak. Şansınızın tekrar size döndüğünü hissedeceksiniz. Duygusal anlamda yaşadığınız bir ilişkiyle ilgili yeni bir gelişme olabilir.

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sizi zorlayan süreçlerden ve kişilerden uzaklaşmanız gerekiyor. Hayatınıza kimin olumsuz etkilediğini düşünmeniz gerekecek. Başkalarının sorunlarını düşünmektense kendi sorunlarınıza odaklanmayı tercih etmelisiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burcu
Koç Burcu

Sizin için önemli olan toplantılar ön plana çıkmaya başlayabilir. Göz önünde olacaksınız ve yeni kararlar almanız gerekecek. Hafta sonuna doğru kafanızı dinlemek isteyebilir, kısa süreli de olsa tatile çıkma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar da bulunacak size ilham veren kaynaklarınızı geliştireceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Evinizde ilgilenmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. İş ve eğitim hayatınızla ilgili yeni bir sürece adım atabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacak, yeni gruplara dahil olacaksınız. Sosyal çevrenizi genişletebilir, arkadaşlarınızla birlikte etkinliklere katılabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın her zaman destek aldığınızın farkına varacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

03- İkizler Burcu
İkizler Burcu

İş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler oluşmaya başlayacak. Mevcut olan pozisyonunuz değişebilir veya terifi alabilirsiniz. İdealinizdeki iş düşüncesine ulaşmanıza oldukça az kaldı, bunun farkına varacaksınız. Yeni bir iş kurmakla alakalı düşünceleriniz varsa buralarda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınızda ön planda olmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç Burcu

Yakın ilişkilerdeki değerinizi fark etmeye başlayacaksınız. Maddi durumunuz sayesinde yapmak istediğiniz ortaklı işler ön plana çıkmaya başlayacak. Şehir dışına veya yurt dışında seyahatler edebilir, yabancı kültürlerle daha çok içli dışlı olmaya başlayabilirsiniz. Evinizin içerisinde değişiklikler yapma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Daha öncesinden yapmış olduğunuz bir başvurunun olumlu bir şekilde sonuçlandığını göreceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan Burcu
Aslan Burcu

İş hayatınızda daha fazla ön plana çıkacak ve belirgin olan projelerde yer almaya başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgilenmek isteyebilir, olumsuz giden süreçleri yönetebilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumunda olumlu bir artış söz konusu olabilir. Yakınlarınızın haksızlığa uğradığını düşündüğünüz konular varsa bunlarla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Başak Burcu

Çalışmaktan keyif aldığınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Evinizin içerisinde ve iş yerinizde sizden kaynaklı olmayan sorunlar var ise bu sorunları halletmeye çalışacak, olabildiğince objektif ve tarafsız bir tavır sergileyeceksiniz. İletişiminizi kuvvetlendirmenin olumlu etkileri ortaya çıkacak. Günlük işlerinizde bazı aksaklıklar söz konusu olabilir. Enerji toplamakta zorluk hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

 Terazi Burcu
Terazi Burcu

Son zamanlarda evinizde çok fazla vakit geçirdiğiniz için sosyalleşmek istediğinizin farkına varacaksınız. Arkadaşınızla bir araya gelecek, eğlenmek isteyeceksiniz. İşinizle alakalı yenilikler ön plana çıkmaya başlayabilir. Sağlık problemleriniz varsa bunların bu hafta içerisinde yavaş yavaş düzeldiğini hissedeceksiniz. Günlük hayatınızda işleri düzene sokmak için çevrenizden destek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu 28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

Akrep Burcu
Akrep Burcu

 İkili ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlayacak. Mutluluğu yakalayabilecek ve sevdiğiniz insanlara zaman ayırmak isteyeceksiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Sanatla uğraşabilir, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Sosyal medya, pazarlama ve reklam gibi sektörlerde çalışıyorsanız, buralarda gelişme yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsü hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Yay Burcu
Yay Burcu

Yeni şeyler öğrenmek isteyecek, uzun zamandan beri devam eden rutinin dışına çıkmaya çalışacaksınız. Eviniz ile alakalı durumlar öne çıkabilir. Ev almak isteyebilir veya satma düşüncesi içerisine girebilirsiniz. Yatırımlarından güzel kazançlar elde etmeniz mümkün. Ailenizle birlikte daha çok zaman geçirecek onların yanında kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu 28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Kardeşlerinizle daha çok ilgilenebilir, onların hayatlarını ilgilendiren olumlu bir haber alabilirsiniz. Seyahate çıkma gibi bir düşünceniz var ise bunu gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Yeni bir eğitime veya kursa başlamak için oldukça güzel bir haftaya adım atıyorsunuz. Sizi harekete geçirecek olan olaylar sayesinde daha cesaretli olacaksınız.

Kova Burcu 28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

Kova Burcu
Kova Burcu

Yolunda gitmeyen ikili ilişkiler varsa bunun üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınızdan hayatınızda ki sorunlara dair yardım isteyeceksiniz. Gelirinizi arttırmak için yeni yatırımlar da bulunabilir, farklı iş pozisyonlarına geçiş sağlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi fark edecek, maddi anlamda bu yetenekleri kullanmaya başlayacaksınız.

Balık Burcu 28 Şubat- 6 Mart Haftalık Burç Yorumları

Balık Burcu
Balık Burcu

Şanslı bir haftayı adım atıyorsunuz. Ertelenmiş olan seyahatlar veya eğitimlere tekrar başlama kararı alabilirsiniz. Dış görünüşünde değiştirmek istediğiniz yerler varsa bunlara odaklanacak. Kendinizi daha iyi hissedecek, bu sayede yeni projelere adım atacaksınız. Duygusal tavırlarınızı bir kenara bırakmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

Önerilen
En Şiddetli İntikam Duası İntikam duası Kuran’ı Kerim’de yer alan çok şiddetli intikam duaları vardır.…