Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır: Hemen İşe Yarayan 5 Güçlü Aşk Büyüsü

Belirli bir kişinin size aşık olmasını istediğinizde bir aşk büyüsü kullanmak cezbedicidir. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü en iyi sonuç için bir büyü doğru şekilde yapılmalıdır. 

Aşk Büyüleri Nasıl Kullanılır


Aşk Niyetlerinize Dikkat Edin
Bir büyüyü kullanmanın en iyi yolu, mümkün olan en iyi niyetleri kullanarak sevgilinizi hayatınıza çağırmaktır. Niyetiniz belirli bir kişinin size aşık olmasıysa, onun özgür iradesiyle aşık olmasını sağlayın.


Aşk Niyetinizi Çağırmak için Bir Ritüel Gerçekleştirin
Bu niyeti harekete geçirmenize yardımcı olacak ritüelleri öğrenin ve ustalaşın. Ritüel türlerini ve yapmak istediğiniz büyüye göre nasıl değiştiğini öğreneceğiz. Her zaman ne istediğinize dikkat edin ve güdülerinizin olumlu ve sevgi dolu olduğundan emin olun.


Çağırma ritüelin bir parçasıdır ve gerçekten hayalinizdeki partneri aramaya çalıştığınızda gerçekleşir. Bu, sürecin en önemli kısmıdır, bu nedenle konu davet rehberiniz olduğunda dikkatli bir şekilde dinleyin.


İnancını Harekete Geçir
En güçlü büyüyü yapsanız bile, hayalinizdeki sevgili kapınıza gelmez! Belirli bir kişiyle ilgilendiğinizde, kişiye mesaj atmak veya flört uygulamalarını kullanmak gibi eylemlerde bulunmalısınız. Her zaman aşka açık olun ve romantizminizin gelişmesini istediğinizde yakınlaşmayın.


Belirli Malzemelerle Bir Aşk Büyüsü Yaratın
Ritüeller, niyetlerinizi fiziksel dünyaya getirmek için özel materyaller gerektirir. Kullanacağınız malzemeler, kullandığınız büyünün türüne bağlı olacaktır. Aşk büyüsü yapmanın farklı yolları için aşağıyı okuyun.


Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Konusunda Adım Adım

Bir büyü, sürece, sahip olduğunuz nesnelere ve bunları ne zaman kullanabileceğinize bağlı olarak değişebilir. Aşağıda sadece birkaç temel malzeme ile evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bazı ilginç aşk büyüleri yer almaktadır.  
Bunları sihirleriyle sevgilinizi çekmek için kullanabilirsiniz, sadece açık fikirli olmayı unutmayın. 

1.Mumla Aşk Büyüsü

Yakmayan bir mum kullanarak sevgi dolu niyetlerinizi iletin. Yani bu dönemde aslında aşk hayatınızda olmasını istediğiniz şeyleri tekrar etmelisiniz. Söyleyeceğiniz şey ‘Bu mum yanarken aşkım bana gelsin’ gibi bir şey olabilir. 
Bunu yüksek sesle veya içinizden söyleyebilirsiniz, sadece dileğinize konsantre olun ve buna gerçekten inanın. Çağırdıktan sonra mumu yakmanız ve mumun yanmasına izin vermeniz gerekir. Bu sayede büyünüz hayalinizdeki sevgiliye doğru yola çıkmış olacaktır. Mum tamamen yanmalıdır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun ve sabırlı olun.

Kurdele Kullanarak Aşk Büyüsü

Yeni Ay sırasında bir kurdele (aşkın renkleri olduğu için kırmızı veya pembe gibi renkler kullanın) ve iki nesne kullanın. Nesneler mum veya eldiven gibi herhangi bir şey olabilir. Tek şey, bunların çift olmaları gerektiğidir. Seçtiğiniz nesnelere duygusal olarak bağlıysanız en iyisidir. 
Bir öğe sizi temsil etsin, diğeri ise hayalinizdeki sevgiliniz olsun. Kurdelenin ucundaki iki nesneyi, ‘Ben bu eldivenleri birbirine bağladığımda, rüya aşığı bana yaklaşsın’ gibi çağrılar yaparken bağlayın. 
Her gece, eşyalarınızı birbirine yaklaştırın ve dualarınızı okurken kurdeleyi tekrar bağlayın. Seçtiğiniz nesneler birbirine değene kadar bunu yapmaya devam etmeniz ve ardından bir hafta boyunca bırakmanız gerekir. Kurdele büyüsü bu şekilde çalışır ve hayatınıza aşkı çeker. 

Aşk Büyüsü ve Turuncu Bir Rüya

Kurutulmuş portakal kabuğu, hayalinizdeki sevgilinin duyguları hakkında karar vermesine yardımcı olabilir. Portakal kabukları, hayalinizdeki sevgili hakkında kendiniz için net bir açıklama elde etmenize de yardımcı olabilir. 

İşlem basittir. Kurutulmuş portakal kabuğunu bir beze sarın ve ardından bir kurdele ile bağlayın. Duayı kullanarak, niyetinizi bildirin. ‘Lütfen gerçek aşkı bulmak için ne yapmam gerektiğini bana bildirin’ gibi şeyler söyleyebilirsiniz. 
Cevabını almak için tek yapman gereken uyurken turuncu sargını yastığının altına koymak. Bu, sorunuzu ve aynı zamanda cevabınızı hayal etmenize neden olacaktır. Tamamen unutmamak için uyandıktan sonra rüyanızı yazmayı unutmayın.

Aşk Büyüsü ve Gül

Gül yapraklarını toplayın ve onları akan suyun yanına götürün. Açık su bu amaç için en iyisidir, ancak musluk suyunu da kullanabilirsiniz. Ardından, ideal partnerinizi görselleştirmeyi deneyin veya daha da iyisi, partnerinizin sahip olmasını istediğiniz ideal nitelikleri görselleştirin. İkincisi, çok spesifik olmadığı için bu büyüyü yapmanın en iyi yoludur.
Şimdi duanızı düşünün ve ‘evren dileklerimi yerine getirin ve bu yaprakları size gönderdiğim gibi bana rüya sevgimi gönderin’ gibi bir şey söyleyin. Güçlü bir iradeye sahip olun ve dileklerinizin saf olduğundan emin olun.

Aşk Büyüsü Yaparken İpuçları

Aşağıdakiler, başarılı bir şekilde büyü yapmanıza yardımcı olabilecek ipuçlarıdır.

 1. Aşk Büyüsüne Gerçekten İnanın
  Enerjinizi kalıcı bir aşk inşa etmeye odaklarsanız, hayatınızda daha fazla sevgiye sahip olacağınızı bilin. Güçlü bir ruha sahip olmalısınız.
 2. Spesifik olun ve açık fikirli olun
  Birini iradesine karşı bir şey yapmaya zorlamak için asla sihir kullanmayın. Aşk her zaman bir seçim olmalı ve zorlama olmamalıdır. Dualarınızı yaparken belirli isimler kullanmamaya çalışın, bunun yerine bir kişinin sahip olmasını istediğiniz sevgi dolu, sevecen, eğlenceli vb. nitelikleri belirtin.
 3. Aşk Büyüsü Sınırlarını Bilin
  Büyüler olumsuz yönde kullanılamaz. Bir insan evlilikleri büyü veya benzeri bir şeyle bozamaz. Herkesin kendine göre bir aşk kutsaması bulabilmesi için büyü yapma olumlu bir şekilde kullanılmalıdır.
 4. Aşk Büyüsü Yapmak İçin En İyi Zamanı Bilin
  Romantizm ritüelleri Cuma günleri iyi sonuç verecektir. Bunun nedeni, Venüs gününün Cuma gününe denk gelmesidir. Yeni Ay’da aşk ritüellerini de deneyebilirsiniz, çünkü o zaman niyet kolayca gerçek olabilir. 
  Aşk Büyüleri Çalışır mı? 
  Aşk büyülerinin işe yaraması için göreve odaklanmanız gerekir. Büyük aşk büyülerinin özellikleri şunlardır:
 • Yoğun zihinsel odaklanma
 • Açıkça belirtilen niyetler
 • Fiziksel malzemeler

Büyüler hemen işe yarar ama her zaman değil. Aşk büyüsü kullanan kişiler anında sonuç almak isterler; ancak bu büyüler iki kişiyle ilgili olduğu için işe yarayabilir. Büyülerinizi yaptıktan sonra, ilham verici adımlar atmaya istekli olmalısınız. Biriyle iletişime geçebilir, hatta bir tanışma sitesine kaydolabilirsiniz. En güçlü aşk büyüsü bile hayalinizdeki sevgiliyi kapınıza kadar gönderemez. 


Aşk Büyüleri Geri Tepebilir mi? 


Evet! Bu nedenle, bu tür büyüler hakkında profesyonel tavsiye almalısınız. Bir aşk büyüsü yapmak için kullanabileceğiniz negatif enerji, negatif bir şekilde üç kat geri gelir. Birini kırmak ya da herhangi bir şekilde olumsuz bir etki yaratmak için sihir yapmak kötü bir fikirdir, nasıl olursa olsun, hayalinizdeki sevgiliyle sonuçlanma ihtiyacı hissedersiniz. 
Doğru yapılırsa, bir büyü sevginizi artırabilir, ancak niyetinizin saf olduğundan emin olmalısınız. 


Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır İncelemesi

Başarılı bir büyü yapmak için her zaman sizin için anlamlı olan malzemeleri seçin. Ardından, ne istediğinizle ilgili bir çağrı oluşturun ve başkalarına zarar vermeyen açıkça belirtilen niyetleri kullanın. Beğendiğiniz ritüellerden herhangi birini kullanın ve açık fikirli olun.


Aşk Büyüsü Yapmanın Son Paketi
Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bir büyü hayalinizdeki sevgiliyi elde etmenize yardımcı olabilir. Hepimiz hayatımızda sevgiyi isteriz ve bazen bunun gerçekleşmesi için o yönde özel bir dürtüye ihtiyaç duyarız.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak