WHATSAPP İLETİŞİM
AnasayfaBÜYÜAşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü sevgi konusunda insanların isteklerini karşılayabilecek aşk temalı bir büyüdür. Oldukça etkili olmasına karşın bir o kadar da ters etkilerinin etkili olmasından dolayı uzak durulması gereken büyülerden bir tanesidir.

Her gün sayfalarca mail aldığım ve sayfalarca cevap yazdığım, en çok merak edilen konulardan biri. Nasıl merak edilmesin ki? İnsanı hayatta tutan en güçlü duygulardan biridir aşk. Sevgi temeline bağlı olan ve temelinden daha güçlü hislerle adeta insanoğlunda deprem hissi yaratan tek duygudur aslında aşk… Elbette karşılıklı olduğunda insanın ayaklarının yerden kesilmesine, göğsünde bir kuşun kanat çırpmasına, hayatın renklerini görmesine, etrafa garip ve nedensiz bir mutluluk ve neşe saçmasına kadar bir çok duyguyu derinlemesine yaşatır. Karşılıksız olduğunda ise garip bir şekilde sevmek güç kuvvet verir insanoğluna. Vazgeçmez, geçemez bir türlü sevgisinden ve sevgilisinden. Uğruna her şeyi göz alabilecek bir deli aşık yaratır aşk insanda.

Aşk Büyüsü Kırmızı Güller ve Mum

 Bir gülüş, bir bakış, bir içten söz için   dağları da deldirir, çölleri de aşırtır.

 Aşk büyüsü genel olarak sevilen ve   sevgisi ile aşkına sahip olmak   istenen kişinin üzerine uygulanacak şekilde yapılır. Büyünün genel anlamda sevilen kişinin fotoğrafı ya da ona ait eşyası ile uygulamaya hazır hale getirildiği bilinmektedir. Aşk büyüsü bozma konusunda uzman olan kişilerin başında ise medyum Zeynel Eroğlu gelmektedir. Medyum Zeynel bu konuda en uzman kişi olarak ön plana çıkmaktadır. Daima aşk büyüsü bozma konusunda etkin bir rol oynamıştır. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda da açıklamaları bulunmaktadır.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Merak edilen bir diğer soru ise; Aşk Büyüsü Günah mı? Sevgili ziyaretçilerim, size yazılan ve hak ettiğiniz sevgi nasıl günah olabilir, ya da insanların birbirini sevmesi, temiz duygular beslemesinin neresi günahtır? Dikkat edin, birilerini ayırmaktan ya da soğutmaktan bahsetmiyoruz; sevgiden, birleştirmekten, aile olmaya yardımcı olmaktan bahsediyoruz.

Sevginin olduğu kalpte temizdir, ruhta arınmıştır. Sevgi besler, büyütür, yedirir, içirir, doğurur; sevgi filizlendirir, taçlandırır… İnsanlığın temelinde olan sevgi paylaştıkça güzeldir.

Bir önceki yazımız olan Tarot  başlıklı makalelerimizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Bakım Formları için bu sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Nazar Nedir? Kimlere Nazar Değer konulu Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

zeyneleroglu@gmail.com

Yorumlar

Sorry, the comment form is closed at this time.