a
AnasayfaBÜYÜAşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Kırmızı Güller ve Mum

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk Büyüsü son yıllarda en çok istenen, en çok rağbet olunan ve sıklıkla sorulan konuların başında gelir. Aşk Büyüsü herhangi bir sebepten dolayı ayrılan ve terk edilen kimselerin oldukça fazla başvurduğu yöntemlerden birdir. Aşk Büyüsü sadece bir tane değildir. Günümüzde aşk büyüsünün uygulanma şekilleri o kadar fazladır ki, yapılış tarzına ve yapan kimseye göre Aşk Büyüsünün tutma olasılığı vardır.

Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister. Bunun içinde her çareye başvurur. Aşk Büyüsü yapanlar yada yaptıranlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu Aşk Büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için Aşk Büyüsü yapmak biçare aşığın son umududur. Böyle bir durumda en etkili Aşk Büyüsü tercih edilir, en etkili aşk büyüsü eşin dostun tavsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir. İnsanlar kendi işlerini kendileri görmek isterler. Ancak tabiri caizse kaş yapayım derken göz çıkarırlar.

Bazen de bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir. Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır…

Aşk Büyüsü Melek Kanatlı Kırmızı Kalp

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Etkiler…

Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?
Aşk büyüsü ters etki yapar mı, böyle bir Aşk Büyüsü tutar mı?
Biraz düşünmek lazım…

Aşk Büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz. Bulunanlar ise zaten kulaktan kulağa dolma yalan yanlış bilgilerdir. Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır. Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünkü kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk Büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutar mı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telepatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur. Hatta denilir ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.

Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar. Canbar ismi ile telaffuz edilen büyü, Asya aşk büyüsü içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazen de çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorumlar
 • Geçen sene MEDYUM ZEYNEL EROĞLUla muska ve nazar işi için beraber çalışma fırsatımız olmuştu kendisi bir efsane her zaman efsane sanırım kendisiyle çalışmak harika

  13/02/2017
 • Arkadaslar kiz arkadasima evlenme teklifi ettim nisanlandik ama suan aramiz gercekten cok bozuktu taa ki medyum zeynel eroğluna gidene kadar bize gercekten inanilmaz fazla yardim etti ve engin bilgisiyle bize dogru yolu gosterdi yaptirdigi ask calismasi da cabasi artik birbirimiziden eminiz ve evlenme kararmizi sorgulamadan gelinlik smokin bakmaya basladik bile cok tesekkurler medyum zeynel eroğlu cok sagol tsk ederim

  10/02/2017
 • SEVGİLİM BANA SEVGİ GOSTERMİYOR ZEYNEL EROĞLU HOCAM NOLUR BANA SU AŞK BÜYÜSÜNÜ YAPİN HERSEY DUZELSİN NOLUR HOCAM ULASİN BANA !

  09/02/2017
 • Merhaba. Üst kattaki deli komşumuzla bir gün çıkardığı ses yüzünden kavga ettik. O günden sonra evimizde neredeyse hiç huzur kalmadı. Bize büyü yaptırdığından şüphelenerek tavsiyeler üzerine Medyum zeynel eroğlu hocaya gittim. Kadın domuz büyüsü yaptırmış, zeynel eroğlu hoca sağ olsun birkaç seansta bu işi halletti. Evimizde şu an verdiği muskalar var. O kadın da ettiğini fazlasıyla bulur inşallah.

  01/01/2017
 • zeynel eroğlu hoca vefkini verirken bir hafta içinde sorunların çözülecek demişti ama daha dördüncü günde iç huzurumu yeniden kazandım ve eşimin işleri yoluna girdi. Allah ondan bin kere razı olsun, söylenildiğinden de hızlı işe yaradı.

  28/09/2016
 • Nişanı bozan sevgilim medyum zeynel eroğlu hoca sayesinde daha büyük bir bağlılıkla geri döndü bana. Düğün tarihimiz bile belli. Allah senden razı olsun zeynel eroğlu hoca. Her derde deva

  01/06/2016
 • Selam arkadaslar nisanlandigim ve 5 yildir beraber oldugum sevgilimle cok agir tartisiyorduk ve bir sure sonra benden uzaklasmaya basladi. Ne yaptim ne ettim kendime cekemedim onu bi arkadasimin tavsiyesiyle medyum zeynel eroğluna yonlendirildim. İlk basta zeynel eroğlu hoca buyu varmi diye bakti kontrol etti ardindan ask tazeleme calismasi yapti. gun gectikce daha iyiye gidiyoruz ve evlilik planlarimizi yaptik cok tesekkur ederim zeynel eroğlu hoca

  09/04/2016

Yorum Yap

×