Aslan Erkeği

Aslan Erkeği Özellikleri

Aslan Erkeği, bu yıldızda olanlar toparlak çehreli, boyu uzunca kolları kalınca, göğsü geniş, buğday renkli, Saçları kumral renktedir.

GurubuAteş
Uğurlu GünüPazar
Uğurlu AyıTemmuz
Dost burçlarıİkizler
Düşman burçlarBoğa
Uğurlu Sayısı1 ve 4
Uğurlu TaşıYakut, Pırlanta
Uğurlu RenkleriKoyu Sarı, Turuncu
Uğurlu ÇiçekleriKırmızı gül, Orkide
Uğurlu KokularıMisk, Portakal çiçeği
Uğurlu MüzikNeşeli Parçalar
En Belirli ÖzelliğiCömertlik
En Büyük İdealiZirveye çıkmak
En Büyük HatasıÖvünmek
En Büyük ArzusuSahip olmak

Kolunda veya Karnında bir ben mevcuttur.

Ömrünün ortasında parasız kalır sonra bu halden kurtulur.

Kadınlara dikkat etmeli çünkü, onlar kendisini aldatmaya çalışırlar. Türlü türlü hile tertip ederler. Malını bir kadın uğruna sarf eder.

Hükümet tarafından kendisime bir zorluk ve şiddet görünmektedir. Bir ölüm tehlikesi geçirir veya bir mühim hastalık geçirir.

Bazen bu yıldıza mensup olanlar esmer veya sari renkli olurlar. Başında veya yüzünde ben veya yara gibi nişanlar bulunur.

Hilekar Şehvetperest olurlar. Bazen zengin bazen de fakir olurlar. Kadınları çok severler. Büyükler yanında itibar, sevgi görür.

Bu yıldızın mensupları bazı vakit beyaz renkli, geniş göğüslü, uzun boylu, kuvvetli çabuk hiddet eder ye çabuk yumuşar. Saçları kırmızıya çalar kumraldır.

Hayatının ilk devrelerinde mal ve serveti olur. Sonra bunu kaybeder.

Erkek, Kız evlatları ölünce canı sıkılır. Ziraat işleri yaramaz. Sanat yarar. Kırmızı yüzlü bir kadına dikkat etsin. Ondan zarar görebilir.

Hayatı, işi, gücü iyi olur. Halka karşı iyi niyet besler. Hakka karşı da kalbi temizdir. Herkese iyi gözle baktığı, onlara inandığı için sırrını açar.

İyilik yapmayı sever, Yaşı ilerledikçe kazancı artar. Mertebesi yükselir.

Küçük yaşta paralı olur. çok kazanır, fakat malını kendisine yaramayan şahıslara yedirir. Bir müddet zarurette kalır. Yalnız baba tarafından kardeşi olur. Anaları ayrıdır. Bu kardeşlerinden biriyle mahkemelik bile olur.

Baba ve anadan kendisine ev bark miras kalır. Bu miras yüzünden kardeşleriyle davaya düşer. Bu miras az zamanda elinden gider. Bundan bir fayda göremez.

Evlatlarından pek çok hayır görür. Birisi ölüm, birisi de bir yere gitmesiyle kendisinden ayrı düşer. Buna üzülür. Kendisi 2 süt emmiş olur.

Ölüm tehlikesi ve hastalığı: Hastalığı soğuktan, safra galebesinden yürek çarpıntısından baş ağrısından olur. Ara sıra müshil alıp ayaklarını vazelinle yağlamalıdır. Abdest bozduktan sonra et suyu içmesi iyi gelir.

7, 14, 28, 40 yaşında ölüm tehlikesi atlatır. Bunları geçirirse 80 yıl yaşayabilir.

Yolculuktan pek hoşlanmaz. Yola gitmek kendisine pek hayır getirmez. Muhakkak bir yere gitmek lüzumsa Salı günü yola çıksın. Deniz yolculuğu felaket getirebilir. Pek deniz seyahatine çıkmasın. Hac gibi mukaddes yerleri ziyaret eder.

Dostları çoktur. Fakat, akrabaları düşmanlık ederler.

Bir şeye teşebbüs ederse arkasını bırakmaz. İşinde muvaffak olur.

Erkek ve kadından bir çok düşmanları ve haset edicileri vardır. Sarı benizli ve yüzünde bir yara eseri olan bir adamdan çekinmelidir. Bir işe teşebbüs ederse yalnızca teşebbüs etsin, ortaklık yaramaz.

Ateş tabiatlı olan zevce ve dostlar kendisine yarar. Su Tabiatlı olan kimselerden uzaklaşmalıdır.

Kendisine yarayan günü pazardır, Cuma yaramaz.

Madenlerden gümüş, taşlardan yakut hayır getirir.

Birisinden bir iş için müracaat edecekse perşembe günü sabahleyin etsin. İşinde muvaffak olur.

Yün ve ketenden yapılmış elbiseler giymesi yarar.

Bu yıldızda olan şahıs kendini biraz ibadete alıştırmalıdır. Bundan çok fayda görecektir. Bu şahsa doğru işler yarar, hileli işler yaramaz.

 

Daha Detayli Yildizname Yorumu için Form doldur…

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin