Barıştırma Duası

 /></b><b>Barıştırma duası </b>ile dargın ya da küs olduğunuz fakat barışmak istediğiniz <span style=insanla veya insanlarla barışabilirsiniz. Üstelik eskisinden çok daha iyi bir ilişki içerisinde bulunabilirsiniz. Peki bu barıştırma duasını kim tarafından yaptırmak gerekiyor?

Bugün adalet sistemi dosyaların çokluğundan, dâvâları sonuçlandırmada âciz kalmaktadır. Arabuluculuk kurumu kanunla düzenlenmiş ve desteklenmiş olduğu halde dâvâlarda ciddi bir azalmaya neden olmamaktadır. Bunun sebebi toplumun yaşayan sünneti demek olan örfün toplumsal bir dinamik olarak dikkate alınmamasıdır.

Amca, dayı, hala, teyze, büyükanne ya da büyükbaba ve benzeri şekilde ilişkiler içinde olan insanlar zaman zaman miras davasından, aile içi farklı durumların getirdiği sıkıntılardan dolayı sebepsiz bir şekilde küskünlük yaşanabiliyor. Ailelerin temel taşları küslük sebebiyle senelerce birbiriyle görüşmüyor ve bu bağ kopukluğu bir sonraki kuşağa da yansıyor. Bu kişilerin çocukları da yine birbirleriyle görüşmüyor ya da olması gerektiği kadar samimi olamadan uzaktan haberleşiyorlar.

Küsleri barıştıran duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra küs olduğunuz herkesle aranızı hemen düzeltebilme şansına sahip olursunuz. Bunun dışında evliliğinizde veya ilişkinizde meydana gelen limoni durumların da önüne bu dua sayesinde geçerek mutlu bir şekilde sevdiğinizle veya eşinizle hayatınıza devam edersiniz. Bu yüzden küsleri barıştırmak için etkili olan duanın okunması her zaman çok önemli bir değere sahiptir.

Barıştırma duasını en etkili yapan kişilerin başında iyi bir medyum gelir. Çünkü iyi bir medyum bu konuda oldukça bilgili ve deneyimli bir kişi olarak ön plana çıkar. Bundan dolayı da iyi bir barıştırma duası yaptırarak istediğiniz kişi ya da kişiler ile aranızın eskisinden çok daha iyi olmasını istiyorsanız şüphesiz ki bu duanın medyum tarafından yapılması sizin için çok daha iyi olacaktır. Bundan korkmayın çünkü medyumlar gerekli olan her şeyi size söyleyecektir ve sizleri bilgilendirecektir. Böylece kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz.

Dilerseniz Bakım Talep Formları için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Karabasanların Cinler ile İlgisi Var Mı? Karabasan Görme konulu Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak