BEBEK ANALİZİ

Bebek Analizi, ebeveynler için bir rehber olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca, çocuğun sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

BEBEK ANALİZİ NEDİR?

Bebek Analizi hem ebeveynler hem de çocuklar için farklı ve kalıcı bir armağandır. Bebek Analizinin amacı, çocuğunuzun sahip olduğu yeteneklerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmaktır.

Astrolojik Bebek Analizi, ebeveynler için bir rehber olarak tasarlanmıştır. Bebek Analizi, Bebeklikten Ergenlik çağına kadar her yaştan çocuklarımız için yaptırabileceğiniz geniş bir Yaşam Analizidir.

Analizimiz de çocuğunuzun kişiliği, kişiliğini ifade etme tarzı, annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği, onların hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediği vb… konular incelenmektedir.

Kariyeri, iş hayatında hangi alanlarda çalışmasının veya hangi kişisel özelliklerinin başarısının kaynağı olacağı da irdelenmektedir.

Bebek Analizi, yeni doğan bebeklerden ergenlik çağına gelmiş çocuklara kadar tüm evlatlarımız için başvurulacak güzel bir rehberdir.

BEBEK ANALİZİ, ÇOCUĞUNUZ BİR YETİŞKİN OLDUĞUNDA ONA IŞIK TUTAN SEVGİ DOLU BİR HATIRA OLARAK KALACAKTIR.

BEBEK ANALİZİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

Çocuğunuzun doğum bilgileri;

 • Doğum tarihi
 • Doğum saati
 • Doğum yeri
 • Cinsiyeti

BEBEK ANALİZİNİN SUNUM ŞEKLİ

Yaklaşık 10 sayfalık yazılı rapor renkli bir horoskop ile birlikte sunulmaktadır.

Horoskopu dilerseniz daha sonra çerçeveleyip çocuğunuzun odasına asabilirsiniz.

BEBEK ANALİZİNDE NE BULACAKSINIZ

 • Bebek Analizinde bebeğin kişiliği ve kişiliğini ifade etme tarzı açıklanacaktır.
 • Bebeğin annesini ve babasını nasıl gördüğü, nasıl etkilendiği ve hangi karakteristik özelliklerini daha baskın olarak deneyimlediğini açıklayacağız.
  Bir örnek verilmesi gerekirse kız kardeşinin veya erkek kardeşinin perspektifinden annesi ve babası farklı bir şekilde ifade edilebilir.
 • Bebeğin entelektüel kapasitesi, mizacı, konsantrasyonu ve eğitime karsı tavrı ve tutumu değerlendirilecektir.
 • Bebeğin yaşam yolu, mesleği, hangi alanlarda çalışmasının veya hangi özelliklerinin başarısının kaynağı olacağı konuları irdelenecektir.
 • Bebek Analizi Bebeğin sağlık koşulları hakkında da bilgi verir. Sağlık durumundaki bazı eğilimler veya olasılıklardan bahsedilmektedir.
 • Analizde bebeğin hassas noktaları belirtilmektedir ve hassas olmaları nedeniyle rahatsızlanma olasılığı mevcuttur.
 • Ayrıca tamamlayıcı bazı tavsiyeler olarak bebeğin beslenmesi için bazı öneriler ve bilgiler de eklenmiştir. Burada bahsedilen sağlık bilgileri sadece olasılıkları içermektedir. Bu nedenle mutlaka doktorunuzun tavsiyesini ve ilaçla tedavi yöntemini izleyiniz. Astroloji profesyonel tıbbin yerine asla kullanılamaz.
 • Bebeğin jenerasyonundaki tüm çocukları etkileyen ve yaşıtlarında baskın olacak yaygın fikir ve davranışları da Analizimizde açıklanmaktadır.

UNUTMAYIN!

Bebeğiniz de sizin gibi kendi yaşam yolunda yürümek için sezgilerine ve sağduyusuna kulak vermeye ihtiyaç duyacaktır.

Ama şunu unutmamak gerekir. Bebeğinizin hangi burçta doğduğundan çok, ne kadar sevgi ile yetiştirildiği daha önemlidir.

Dahası bizim dostluğumuzu ve sırdaşlığımızı kazanacak; bundan böyle zor durumda kaldığınızda size yetişecek bir yardım elinin varlığını tüm kalbinizle hissedeceksiniz….

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin