Bebek Cinsiyeti Belirleme

Bebek Cinsiyet Belirleme çalışması ile, bebeğinizin istediğiniz cinsiyete sahip olması sağlanabilmektedir. Bebeğinizin kız mı, yoksa erkek mi olacağına artık siz karar verebilirsiniz.

BEBEK CİNSİYET BELİRLEME

Kişinin ruhsal ve fiziksel durumlarının ay döngüleri ile kesinlikle ilgisi vardır. Bu bağlamda bebeğin cinsiyetinin de  ay döngüleri ve gökyüzü konumu ile belirlenmesi mümkün olabiliyor.

Bebek bekleyen herkes çocuğunun erkek mi, kız mı olacağını merak eder. Bu elbette son derece doğal bir beklentidir. Artık ilerleyen teknoloji ve gelişen dünya sayesinde bu gibi sorular rafa kalktı. Çünkü, Bebek Cinsiyet Belirleme çalışmamız bebeğinizin istediğiniz cinsiyete sahip olmasını kolaylaştırıyor. ancak bu çalışmanın bir şartı var: bu çalışma gebelik öncesinde yapıldığı zaman etkilidir. Gebelik oluşmuşsa ve bebek var ise, bu tür çalışmalar herhangi bir yönlendirici değildir. Yani, bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi için bebeğin henüz oluşmamış olması gereklidir.

BEBEK CİSİYET BELİRLEME ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR?

Bebek cinsiyet belirleme çalışması, bebek isteyen çiftlerin istedikleri cinsiyete tam olarak karar vermesi ile başlatılır. Gökyüzünün konumu baz alınarak yapılan son derece ciddi bir çalışmadır. Sonuçları pozitif yönde yüzde yüze kadar doğru çıkmaktadır. Yapılması gereken tek şey, anne ve baba adayının haritalarının okunmasıdır. Harita okuması sonrası yapılan bazı çalışmalar neticesinde ebeveynler istedikleri bebeğe kavuşabilmektedir.

BEBEK CİNSİYET BELİRLEME İLE NELER ELDE EDECEKSİNİZ?

  • Bebek cinsiyet belirleme çalışması ile bebeğinizin istediğiniz cinsiyette doğmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bu çalışma ile, ay ve güneşin konumları eşinizle uyumlu birliktelik zamanlarını öğrenirsiniz.
  • Bu çalışma özlemini duyduğunuz bebeğinize kavuşmanızda son derece etkilidir.
  • Bebek cinsiyet belirleme ile, bebeğinizin karakterini de siz belirleyebilirsiniz.
  • Bu çalışma ile, bebeğinizin doğum gününe ve hatta saatine bile karar verebilirsiniz.

Dahası bizim dostluğumuzu ve sırdaşlığımızı kazanacak; bundan böyle zor durumda kaldığınızda size yetişecek bir yardım elinin varlığını tüm kalbinizle hissedeceksiniz….

Bebek Cinsiyeti Belirleme

Bebek Cinsiyeti Belirleme yaptırmak için lütfen Form verilerini eksiksiz doldurunuz. Gerisi Bizde…

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin