Beyoğlunda büyü yapan medyum

Beyoğlunda büyü yapan medyum

Medyumlar ve büyüler birbirinden ayrılmaz. Büyü yapan medyumlar arayışından olanlar metafizik ve parapsikolojik konularına hakim olmalıdır.

Metafizik ve parapsikoloji konularda sorgulanan en önemli konulardan biri büyülerdir. Büyünün inanış sonucunda ortaya çıkan bir istenilerek ve uygulanarak gerçekleştiren bir olgu olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Peki bu aşamalar ne şekilde gerçekleşir bu sorunun cevabını yazımızın cevabında bulabilirsiniz. Paranormal enerjiye sahip olan ve bunları yönetebilen kimselere medyum denilmektedir. Medyumlar denildiğinde akla ilk gelenlerden biri de özel yeteneğe sahip olmalarıdır. Bu özel yeteneğe sahip olmaları ise belli aşamalar sonucunda gerçekleşmektedir. Bu konuda sağlam bir bilgi birikimine sahip olan kişiler uzun yıllardan sonra bu yeteneği edinebilmektedir.

Büyüler çok çeşitli ve yapılış amacına göre çeşitlilik gösteren doğa üstü çalışmalardır. Bir kişinin beyninin ve kalbinin size karşı yönlendirilmesi için büyü çalışmaları kullanılmaktadır. Bu çalışmaları ve büyüleri yapan ilim sahibi kişilere medyum denir. İlim sahibi olan medyumlar genellikle büyü ve büyüler yaparken havas ilmi, ledunni ilmi gibi gizli ilimler verilen teknikler kullanmaktadır. Bazı büyücü medyumlar ise cinler vasıtasıyla çalışma ve büyüler yapmaktadır. Bu tür büyücü medyumların yaptığı çalışmalarla sorunların üstesinden gelmek yerine adeta sorunların içerisinden çıkamıyorsunuz. Yapılan büyüler tamamen size veya ailenize karşı ters dönerek geri geliyor ve sizin hayatınız mahvoluyor. Bilinen 72 bin alemden varlıklar sizin üzerinize okumalar, çalışmalar yaparak sizin rahatsız olmanızı sağlıyorlar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için resmi medyumları tercih ediniz. Resmi ve ruhsatlı çalışan Medyum Aslan sizlerin bir telefon kadar yakınındadır. Medyum Aslan hoca efendi hem metafizik hem de parapsikolojik konularına son derece hakim ve bilgili bir hocadır.

Doğa üstü yetenekler olarak da nitelendirilse bu bir yetenektir nihayetinde ve bu yeteneği edinmek için kişiler uzun yıllardır bu konu üzerinde durmaktadırlar. Metafizik konusu genelde geniş kapsamlıdır fakat bizi ilgilendiren konulardan biri büyüdür. Büyüler medyum aracılığı ile gerçekleşir. Medyumun asıl Latincede geçen sözlük anlamı da oradan gelmektedir ortada olan yani iki boyut arasında bulunan kişilere orta çağ da verilen isimdir. Medyumlar büyüler ile ilgili destek vererek pozitif yönlerde insanları yönlendirmeyi amaçlarlar. Genel olarak kötülük yapmak için büyü yaptıran kimselere yardımcı olan medyumlar etik davranmamış olurlar. Büyüler ve muskalar karşılıklı inanç ile etkili olan olgulardır. Örneğin eşinizin eve geri dönmesi için büyü yaptıracaksanız, hem bu boyutta hem de diğer boyuttan yoğun bir enerji bu düşünce üstünde toplanır ve bu şekilde istediğiniz bir şey gerçek olur. Her zaman için çok iyi etkiler gerçekleşmeyebilir.

medyumlar, büyüler
medyumlar, büyüler

Medyumlar, negatif olarak kullananlar ise kara büyü gibi negatif enerjilerle yoğunlaşan kimselerdir ve bu kişilerle ilgili diğer medyumlar da genel olarak tepkilidir. Yani her hangi bir konuda kişinin yeteneğini olumlu yönde kullanmalıdır, aksi takdirde negatif etkilerin , negatif geri dönülmez tepkileri olmaktadır. Bu nedenle yardım almak isterseniz, önce pozitif yaklaşım gerçekleştirmeniz yararınıza olacaktır. Medyumların özel yetenekleri ve yüksek enerjileri diğer boyuttaki zaman akışının farkını hissederek ve bağlantı kurarak gelecek ile ilgili bilgiler verebilmektedir. Ancak bu konuda hizmet almak istiyorsanız özellikle de niyetinizin pozitif olduğunu belirtmeniz gerekir. Medyumlar arasında negatif işler yapan kimseler eleştirilmektedirler.

Bazı Büyü Çeşitleri

Kara büyü
Kırmızı büyü
Odkara büyüsü
Papaz büyüsü
Aşk büyüsü
Bağlama büyüsü
Canbar Aşk Büyüsü
Yumurta Büyüsü
Kilit Büyüsü
Evlilik büyüsü
Kara büyü; bir kişinin ölmesi, felç geçirmesi ya da trafik kazası yapması için yapılan çok etkili ve zararlı bir büyüdür. Kara büyü çözümü de zor olup çok güvenilir medyum tarafından kara büyü bozumu sağlanmalıdır. Kara büyü yaptıran kişilerin amacı karşısındaki kişi ya da kişilere zarar vermek onların işlerini güçlerini bozmaktır. Kara büyü yapılan bir kişinin isterse milyoner olsun tek kuruşa muhtaç duruma gelmesi içten bile değildir. Ne Kadar tehlikeli ve zararlı bir büyü olduğunu az çok beni arayan kişilere aktarmaktayım. Kara büyüler diğer büyü çeşitleri gibi içinde kollara ayrılmaktadır. Mesela kırmızı büyü olarak bilinen odkara büyüsü kara büyünün kendisidir. Kara büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve kurtulmak istiyorsanız Medyum Zeynel Eroğlu sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin