WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBURÇLARBurcunuza Göre Kariyeriniz İçin 2022’nin En Şanslı Günü

Burcunuza Göre Kariyeriniz İçin 2022’nin En Şanslı Günü

burcunuza göre kariyeriniz

Burcunuza Göre Kariyeriniz İçin 2022’nin En Şanslı Günü

Resmi olarak bir başka video konferans ve sanal su soğutucusu hangout yılını geride bıraktık ve bu yılın belirsizliği ışığında profesyonel yaşamınızda büyük değişiklikler yaptıysanız, yalnız değilsiniz . Ancak yeni bir yılla birlikte yeni hisler geliyor ve burcunuza göre 2022’de kariyeriniz için en şanslı günlerin hangileri olduğunu bilmek, gelecek yıl profesyonel çabalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Burcunuza Göre Kariyeriniz

Para ve kariyer konusunda rehberlik için yıldızlara yaslanırken, Venüs, Satürn ve Jüpiter’e yakından bakmak yardımcı olur. Venüs romantizmi , güzelliği ve finansı yöneten gezegendir , bu yüzden bu gezegeni takip etmek size paranızı yönetmek konusunda çok şey söyleyecektir. Burcunuza Göre Kariyeriniz Disiplin ve sıkı çalışma ile hem yankı hiç akıllıca Satürn , Oğlak hükmediyor ki , zodyakın işkolik). Satürn, kariyerinizdeki hedeflerinizi ve motivasyonunuzu anlamanın merkezinde yer alır . Şans söz konusu olduğunda , Jüpiter bolluğu ve serveti yöneten gezegendir , bu nedenle gelecekteki refahınızda doğrudan bir rol oynar.


İçine Okuma her gezegenin yönleri gün Örneğin 2022 yılında kariyerinde şans ve başarı getirecek anlayış için çok önemlidir, üçgen yönleri ise, üç gezegen arasında pozitif ve uğurlu etkileşimi gösterir Burcunuza Göre Kariyeriniz sekstil yönleri söz konusu gezegenler arasındaki uyumu göstermek.

Bu gök cisimlerinin hareketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini takip etmek, önümüzdeki yıl için astrolojik bir tablo çizecektir. Burcunuza Göre Kariyeriniz Astrolog Tali Edut, yarısı AstroTwins , yıllık astroloji planlamacısı, eş-yazar AstroTwins’ 2022 burçlar , sen planı böylece, sizin Burç dayalı bize kariyer için 2022 en şanslı gününde tüm sulu ayrıntıları verir buna göre bu promosyonu isteyin.


Burcunuz Koç ise (21 Mart – 19 Nisan)

En şanslı gün: 9 Ekim 2022
Eziyete hazır ol Koç, çünkü bu yıl verdiğin sıkı çalışmanın tüm ödüllerini alacaksın. “ 10 Mayıs – 28 Ekim tarihleri arasında burcunuzda Jüpiter varken, hızlandırılmış bir hızla yollarda ilerliyorsunuz! Edut, Bustle’a, 9 Ekim’deki Koç burcundaki dolunay onu eve getirdiğinde, çabalarınız destansı bir zafer getirebilir.

Burcunuz Boğa ise (20 Nisan – 20 Mayıs)

En şanslı gün: 8 Kasım 2022
Tutulmanın kaotik enerjisi sırasında gelişemeyeceğinizi kim söyledi ? Gözlerini ödülden ayırmayı unutma, Boğa! “With kader güdümlü Kuzey Düğümü başlığı Toroslar’a 18 Ocak’ta, boğa 18 charmed ay ile #blessed var! 2022’de, aynı zamanda güçlü bir ay tutulması olan 8 Kasım dolunayı, hazır olsun ya da olmasın, yeteneklerinizi gün ışığına çıkarıyor!” Edut’u açıklar.


Burcunuz İkizler ise (21 Mayıs – 20 Haziran)

En şanslı gün: 28 Eylül 2022
Köşenizde Mars’ın cesur ve inatçı enerjisine sahipsiniz, İkizler ve sıkı çalışmayı ve disiplini ciddiye aldığınız sürece kariyer alanlarında gerçekten ısınmak üzere. “ Go-getter Mars , 20 Ağustos 2022’den 25 Mart 2023’e kadar İkizler aracılığıyla uzun bir turda. Bu geçiş sırasında meyve suyu sıkıntısı çekmeyeceksiniz, ancak güçlerinizi ciddi anlamda üretken bir şebekeye bağlayacaksınız. 28 Eylül, Mars usta Satürn ile üçgen açı yaptığında,” diye açıklıyor Edut.

Burcunuz Yengeç ise (21 Haziran – 22 Temmuz)

En şanslı gün: 28 Haziran 2022
Yengeç, profesyonel geleceğiniz oldukça parlak görünüyor ve bu, yılın büyük bir bölümünde bol miktarda Jüpiter’e sahip olduğunuzda beklenebilir. “ Şanslı Jüpiter , 10 Mayıs’tan 28 Ekim’e kadar kariyer bölgenizde yükseliyor , 2011’den beri burayı ilk ziyareti. Yılın tek yeni ayı olan Yengeç burcundaki 28 Haziran, iddialı hedeflerinizden biriyle ciddi bir çekiş kazanmanıza yardımcı oluyor” diyor.


Burcunuz Aslan ise (23 Temmuz – 22 Ağustos)

En şanslı gün: 16 Şubat 2022
Profesyonel sektörünüzün vahşi tarafında bir yürüyüşe çıkmaya hazır mısınız, Leo? Potansiyel bir kariyer değişikliği arayışında olun ve karlı becerilerle denemelere açık olun. “Yılın Aslan burcundaki tek dolunayı, yalnızca ödülleri toplamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Kuzey ve Güney Düğümünü kare yaptığı için sizi konfor bölgenizin dışında kalan bir şeye şans vermeye itecek. Venüs ve Mars, aynı gün yatırım bölgenizde buluşarak finansal kazanç vaadini getiriyor” diye açıklıyor.

Burcunuz Başak ise (23 Ağustos – 22 Eylül)

En şanslı gün: 22 Ağustos 2022
Başak, yıldızlar, yeni bir sorumluluk rutinine girerken – sözleşme imzalamayı, pazarlık yapmayı ve anlaşmalar yapmayı düşünün – size profesyonel bilgelik desteği vermek için buradalar, bu yüzden büyük değişimlere hazırlanın. “Başak mevsimi, 22 Ağustos’tan başlayarak bir ay boyunca burcunuzda güneş ışınlarıyla başlar. Bu her zaman yılın parlak bir noktası olsa da, yöneticiniz, anlayışlı Merkür de burcunuzda olduğu için 22’si özellikle şanslıdır – ve şekilleniyor.


Burcunuz Terazi ise (23 Eylül – 22 Ekim)

En şanslı gün: 16 Nisan
Terazi, 2022, sosyal ve profesyonel yaşamınız arasında bir birleşme görecek, kendinizi elementinizde hissedecek, bu nedenle anlaşmalar yaparken karizmanızın tadını çıkarın ve kendinizi büyük bir patron olarak güçlendirin. “2022 dolunayı seni zodyakın yıldızı yapıyor ama bu sefer biraz daha fazla ağırlıkla geliyor! Kova’daki yetkili Satürn’ün üçgen açısı sizi lider ve etkileyici olarak konumlandırır. Kameralar açık, lütfen!” diyor Edut.

Burcunuz Akrep ise (23 Ekim – 21 Kasım)

En şanslı gün: 16 Mayıs 2022
Kariyer alanınızda büyük yaratıcı (ve doğaüstü) değişimler oluyor, Akrep, bu nedenle profesyonel yaşamınızın yükselişini görmek için hırslı enerjinizi kanalize etmeniz önemlidir. “16 Mayıs’ta Akrep burcundaki yıllık dolunay ile büyük bir sihir geliyor, ancak aynı zamanda bir ay tutulması olduğu için sürprizler getirebilir. Şanslısın, gerçekletir Mars ve rüya ajanı Neptün destek veriyor. Kasıtlı olun ve ne istediğinize odaklanın!”


Burcunuz Yay ise (22 Kasım – 21 Aralık)

En şanslı gün: 5 Mart 2022
Şans genellikle sizden yanadır, size iyimserlik ve refah artışı sağlayan ünlü hayırsever gezegenle birlikte, ancak mesleki başarınızın geri kalanına öncülük edecek bir bahar günü var. “Yılda bir kez, parıldayan Güneş , hükümdarınız, cömert Jüpiter ile bir araya geliyor , şimdi ‘Mucizeler Günü’ olarak adlandırılan bir olay. Bu yılki kavuşum Balık burcunda gerçekleşiyor , derin kökler ekmenize ve alanınızda sevilen bir güç olarak kendinizi kurmanıza yardımcı oluyor” diyor

Burcunuz Oğlak ise (22 Aralık – 19 Ocak)

En şanslı gün: 13 Temmuz 2022
Oğlak burcu, girişimci enerjinizden yararlanmak sizin için ikinci bir özelliktir ve ay bu yıl yerli burcunuzla buluştuğunda özellikle güçlenmiş hissedeceksiniz. “Her yıl Oğlak dolunayı sırasında en parlak dönemindesiniz ve 2022’ler Boğa’daki Ay Kuzey Düğümü’nden kozmik bir destek alıyor . Kader çağırıyor!” Edut’u açıklar.


Burcunuz Kova ise (20 Ocak – 18 Şubat)

En şanslı gün: 6 Mart 2022
Profesyonel yaşamınızın geleceğini şekillendiriyorsunuz Kova ve biz bundan sadece kişisel düzeyde değil, büyük bir resmin içinde konuşuyoruz. “Kozmik yardımcı pilotlar Venüs ve Mars , bu 6 Mart’ta Kova’da birleşiyor . Bu yalnızca hedeflerinize büyük bir ivme kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda insanları vizyonunuzla buluşturacak çekiciliğe de sahip olacaksınız. Venüs 5 Nisan’a kadar ve Mars 14 Nisan’a kadar burada olacak, bu gün sadece başlangıç!” Edut’u açıklar.

Burcunuz Balık ise (19 Şubat – 20 Mart)

En şanslı gün: 12 Nisan 2022
Balık, profesyonel mesleğiniz açısından çok şanslısınız, bu nedenle yeni mesleki alana ilerlerken veya en yeni işinizi kurarken hayal gücünüzü zinde tutmak önemlidir. “Nadir bir nimetten bahset! 12 Nisan, kozmik yöneticileriniz, Jüpiter ve Neptün aynı derecede Balık’ta birleşirken sihir yapma gününüz – 1865’ten beri burcunuzda ilk kavuşumları ” diyor Edut.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

Önerilen
03-09 Ocak Haftası Burç Yorumları Kendi kontrolünüze göre yaşamak isteyeceksiniz ve çevrenizdeki insanların söylentilerle kulak…