WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBÜYÜBüyü Bozma İşlemi Nedir?

Büyü Bozma İşlemi Nedir?

Büyü Bozma İşlemi Nedir?

Geçmişten bu yana insanlar her zaman birbirlerine iyi ya da kötü niyetlerle büyü yaptırır. Büyüler çoğu zaman tesir eder, kişinin yaşamında somut sonuçlar doğurur. Bazen ayrılık, bazen evlilik, bazen çocuk doğar bu büyülerden. Büyü bozma işlemi kötü niyetle yapılan büyülerin etkisini gidermek amacıyla yapılır. Büyüyü sadece ikili ilişkileri kurma ya da ayırma odağında düşünmemek gerekir. İş, aile, aşk, akademik yaşam, sosyal yaşam kısacası hayatın her alanında büyü yaptırılabilir. Büyüde niyetin önemli olduğunu vurgulayan metafizik uzmanları, kendisine büyü yaptırıldığından şüphe eden kişileri büyü bozma ritüeli yaptırmaya davet ediyor. 

Büyüden korunmak için neler yapılabilir?

Büyü bozma yöntemleri çeşitlidir. Büyülerden, ritüellerden korunmak içinse en basit yöntem dua etmektir. Sürekli dua etmek, eve – iş yerine küçük bir nazarlık asmak, üzerinizde nazar boncuklu bir takı taşımak, sirkeli suyla yıkanmak, sirkeyle temizlik yapmak, kaya tuzuyla banyo yapmak büyüden koruyan basit yöntemlerdir. Tek başına yeterli olmaz çoğu zaman bunlar ancak iyi hissettirir, ferahlık sağlar. Büyü bozdurma işlemi için doğrudan bir medyuma, metafizik uzmanına gitmelisiniz. 

Medyumlardan büyü bozma tılsımı

Büyü bozma tılsımı, kötü niyetli büyülerin bozulmasını sağlar, sağlık, muhabbet artırmak amacıyla kişileri korur. Ticaret hayatının, akademik kariyerin, iş yaşamının kötü gitmesinde dahi büyüler etkili olabilir. Hayatınızda bir şeyler sürekli ters gidiyorsa, kem göz olduğundan şüpheleniyorsanız, fiziksel ve ruhsal bir sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka medyumların profesyonelliğinden yararlanın, büyüyü bozdurun, kendinizi koruma altına alın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

Önerilen
Evlenme büyüsü yapan ya da yaptırmayı düşünen herkesin işe yarar mı endişesi öne çıkıyor. Medyumlar…