Büyü Süreci

Büyülerin uygulanmasından sonra ki döneme ise büyü etki süresi denilmektedir.

Peki büyü kaç günde etkiler? Büyünün kişileri etkilemesi konusunda en etkin rolü kesinlikle uygulanan büyünün ağırlığı ve sağlam olmasıdır ki bu gerçekten çok büyük önem taşır.

Büyünün Bozulması Ne Kadar Sürer? Büyülerin bozulması yapılan büyülerin çeşidine göre ne kadar sürede bozulacağı da değişmektedir. Büyünün bozulmasının ne kadar süreceğinden önce yapılan büyünün ne olduğunu öğrenmek ve ona göre hareket etmek en doğrusu olacaktır. Bazı büyülerin bozulması çok kolay olduğu gibi bazı büyülerin bozulması da bir o kadar zordur. Özellikle kara büyülerin bozulma süreci çok sıkıntılı olabilmektedir. Bu yüzden öncelikle ne büyünün yapıldığını öğrenmek gerekmektedir. bunlar olmadan bir büyüden kurtulmak mümkün değildir. Büyünün bozulması kadar yapılması da zordur. Bunlar için çok fazla bilgi birikimi gerekir, bozulması ise daha çok bilgi gerektirir.

Büyü kaç günde etkiler sorusunun bir diğer yanıtını ise büyünün oluşma sürecinde yapılan işlemlerin ne kadar iyi olduğu olmaktadır. Çünkü bir büyünün uygulanmak için uygulanabilir hale getirilmesinde ki yardımı sağlayan kişi ve teknik ile sistem bilgileri büyük önem taşır. Peki en sağlam büyü kaç günde etkiler? En sağlam büyü kesinlikle ve kesinlikle en fazla 2 gün içerisinde büyük bir etkiyi uygulanmış olan kişi üzerinde net olarak göstermeye başlar. Bu bilgiler ünlü medyum Zeynel Eroğlu tarafından verilmiş net bilgilerdir.

Açık Avuç İçi Geri Getirme Büyüsü

BÜYÜNÜN ETKİSİNDEN KURTULMAK İÇİN NE YAPILMALIDIR?

Kendisine büyü, muska yapılan kişiler büyünün bu kötü etkisinden kurtulmak için çeşitli birçok yola başvururlar. Büyülerin etkisinden kurtulmak ve korunabilmek için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunur. bazı büyüler ve muskalar çok güçlü olabilir. Etkilerini yok etmek ve onlardan korunmak dua ve surelerle mümkün olamıyor bazen. Dualar ve sureler kişinin Allah’la arasında bir bağ oluşturur elbette. Doğru şekilde ve sayıda okunacak olan dua ve sureler insanlara mutlaka yardımcı olur, onları belirli ölçülerde koruyabilir. tam olarak yeterli olmadıklarında daha başka çareler aramak faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fal Gerçek midir? başlıklı makalelerimizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Çift Kişilik Yıldızname Bakım Formu için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Cinlerden Nasıl Korunabiliriz konulu Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak