a
AnasayfaBLOGDoğum Haritası

Doğum Haritası

Doğum Haritası

Doğum Haritası

Astroloji çizelgeniz kişiliğinizin ve yolunuzun anahtarıdır.
Bir astroloji doğum haritası tam olarak doğduğunuz anda tüm gezegenlerin Güneş etrafındaki yolculuklarında (dünyadaki bizim bakış noktamızdan) nerede olduklarını gösteren bir haritadır. Bir astroloji haritası okuması, güçlü ve zayıf yönlerinizi, ruh gelişimi için fırsatlarınızı, en önemli hareketleriniz için en iyi zamanlamayı ortaya çıkarabilir.
Astroloji doğum haritanızı hesaplamak için saatinize, tarihinize ve doğum yerinize ihtiyacınız olacak. Bazı insanlar doğum zamanlarını bilmiyorlar. Doğum belgenizde bulamıyorsanız, eyaletinizdeki veya doğum bölgenizdeki Hayati Kayıtlar ofisiyle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. Ve bu hala işe yaramazsa, mümkün olduğunca yakın bir tahmin yapın veya öğlen 12:00’ye girin.
Doğum haritası içerisinde bakarken doğum saati olmadan yükselen burcunuzu doğru bir şekilde öğrenemezsiniz. Haritanızdaki gezegenlerin hangi evlere ait olduğunu da doğru bir şekilde bilemezsiniz. Ancak doğum tarihinizi ve konumunuzu girerek toplayabileceğiniz çok fazla veri var, bu yüzden astroloji doğum haritanızı kontrol etmenizi engellemeyin.

Bir astrolog doğum haritasında ne görebilir?
Astroloji çizelgeleri, kalıplarınız ve tercihleriniz hakkında şaşırtıcı bilgiler sağlayabilir. Kendi “kör noktalarınızı” anlamanın ve bu bilgiyi kişisel gelişim ve kendini geliştirme için kullanmanın mükemmel bir yoludur. Doğum haritası ile hangi yetenekleri geliştirmeniz gerektiğini ve nerede geliştirmeniz gereken zayıf noktalarınız olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Doğum Haritası

Tipik olarak, bir astrolog doğum haritasında birkaç önemli şeyi arar:

  • Ne Burcu ve hangi 12 evler Grafikteki hangi gezegen olduğu
  • Venüs, Mars, ayın burcu ve aşk evi
  • Daha çok çalışmanız gerekebilecek yer için Satürn, şanslı olabileceğiniz yer için Jüpiter
  • “Yönleri” herhangi iki gezegen arasında oluşan açılar
  • Kişi için belirli bir enerjinin yoğun bir konsantrasyonunu oluşturan bir “stelyum” (bir burçta 3 veya daha fazla gezegen) varsa
  • Haritadaki elementlerin dengesi (ateşteki gezegenler, toprak, hava ve su işaretleri)
  • Haritadaki niteliklerin dengesi (ana, değişken veya sabit burçlardaki gezegenler)
  • Gezegenlerin oluşturduğu desen ( 7 klasik harita “şekli” vardır )
    Bir astrolog, öğeleri ve nitelikleri toplayacak ve çizelgeyi “puanlayacaktır”. Bir özelliğin eksikliği veya bir diğerinin baskınlığı varsa, müşteriye pratikte yaşamlarına nasıl daha fazla denge getirebilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunurlar. Buna Astro-Ayurveda diyoruz , çünkü haritanızı dengeleme sanatıdır!

Doğum haritanıza baktırmak ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Büyüler hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve işlem yaptırmak için Medyumzeyneleroglu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

×