Doğum Haritası

Doğum haritası size kim olduğunuz, nasıl sevdiğiniz ve hayatta gerçekten neye ihtiyacınız olduğu hakkında her türlü kozmik ipucu verebilir – işte sizinkini nasıl anlayacağınız.

Koç
burcu, Mars tarafından yönetilir
Zodyak’ın ilk burcu ateşli, hareketli, dinamik, rekabetçi, meşgul, telaşlı ve ilk gitmeyi sever. Koç, yenilik, cesaret, cesaret ve asi ruh ile ilişkilidir.

Boğa Topraklı
Venüs tarafından yönetilen Dünya burcu
Boğa tamamen öz bakımla ilgilidir ve hayattaki en güzel şeyleri sever. İnatçı boğa klişesi tamamen uydurma değil, aynı zamanda doğa, besleme, kararlılık, projeler, problem çözme, sabır, yetenek ve azim ile ilişkili bir işarettir.

Merkür tarafından yönetilen İkizler Hava Burcu
Hızlı zekalı, çekici ve sohbeti asla kısa değil, İkizler kötü bir rap alır (Suçlu Donald Trump!) ama şafak vakti tüm çılgın tweet’ler değildir. İkizler zeka, zeka, iletişim (dedikodu uyarısı!), esneklik, merak, değişebilirlik ve eğlence ile ilişkilidir.
Yengeç

Ay
Yengeç tarafından yönetilen Su burcu, ev, aile,
annelik, yaratıcılık, duygu ve sezgi ile ilişkili, zodyakın ev sahibi besleyicisidir . Yengeç kalplidir, aşırı duyarlıdır, sevecen ve empatiktir ama aynı zamanda güvensiz, aşırı nostaljik ve affetmez de olabilir.

Güneş’in yönettiği Aslan Ateşi burcu
enerjisi cömert, yürekli, karizmatik ve hepsinden önemlisi çok eğlencelidir. Leo ilgi odağı olmayı sever, dramanın bir noktasına karşı koyamaz ve her şeye parti ruhu getirir. Leo eğlenceli, eğlenceli, eğlenceli ve spot ışığında olmaktan çok mutlu.

Merkür tarafından yönetilen Başak Dünya burcu


Mükemmeliyetçi klişeler çok geniş değil ama Başak aynı zamanda problem çözme, organize etme, iyileştirme, doğa ve başkalarına yardım etme ile ilişkili bir burçtur. Başak enerjisi aşırı düşünme veya endişe olarak da kendini gösterebilir.

Terazi
Venüs tarafından yönetilen Hava işareti,
o dengeli hisseder ve herkes biniyor zaman barış yanlısı Terazi hayatı seviyor. Terazi enerjisi, stil ve estetiğe çok değer verir ve başkalarının arkadaşlığını yalnız olmaktan daha çok sever. Terazi nazik, cömert, çekici ve bazen çileden çıkaracak kadar kararsızdır.

Mars/Pluto tarafından yönetilen Akrep Su burcu
Gizemli, gizemli Akrep, güç ve nasıl kullanılacağı hakkında bir iki şey bilir. Akrep enerjisi karizmatik, manyetik olarak baştan çıkarıcı ve çok sezgiseldir. Akrep, ne düşündüğünüzü sizden önce bilir, bu da bu işareti son derece empatik kılar. Yine de Akrep’in karanlık bir tarafı var. Akrep enerjisi bazen kıskanç, eleştirel ve manipülatif olabilir.

Yay
burcu Jüpiter tarafından yönetilen Ateş burcu
Yay burcunda tamamen bulaşıcı olan ilham verici bir hava vardır. Alışılmışın dışında eğlence, macera, coşkulu öğrenme ve düşünme yolu düşünün. Yay enerjisi açık fikirlidir, keşif yolculuğuna çıkmaya hazırdır ve zaman zaman acımasızca dürüsttür.

Doğum Haritası Burç

Doğum Haritası
Doğum Haritası

Oğlak burcu
Toprak, Satürn tarafından yönetilir
Her şey hırslı, pratik Oğlak için imparatorluk inşa etmekle ilgilidir. Oğlak enerjisi, bazen yaşamın diğer alanları pahasına başarı, başarı ve kazanma gücüne öncelik verir. Oğlak kaya gibi sağlamdır, sorumlu olmakta harikadır ve tamamen güvenilirdir.


Kova burcu,
Satürn/Uranüs tarafından yönetilir
Zodyak’ın özgür ruhlu eylemcisi, şefkatli, ilgili ve süper analitiktir. Kova enerjisi bağımsız düşünmeye, eşitliğe, topluluğa, özgürlüğe ve doğru olanı savunmaya değer verir. Doğum Haritası


Balık
Neptün/Jüpiter tarafından yönetilen Su burcu
Rüya gibi Balık genellikle hayali gerçeğe tercih eder ve uykuyu hemen hemen her şeye tercih eder! Balık enerjisi mistik, ruhsal ve sezgiseldir – bazen psişik olma noktasına kadar. Bu işaret, hayal gücü, büyük hayaller ve zaman zaman çileden çıkaran düzensizlik seviyeleri ile ilişkilidir.


Evler
Bir doğum haritasında on iki ev vardır ve her biri farklı bir yaşam alanıyla ilgilidir. Bir gezegenin içine düştüğü ev, bize etkisinin hayatınızın neresinde oynayabileceğini gösterir. Evlerinizden biri veya daha fazlası gezegen içermiyorsa panik yapmayın – bir ev ne kadar yoğunsa, hayatınızın o alanına o kadar çok odaklanırsanız, evler o kadar boş olur ki, öğrenilecek daha az ders anlamına gelir.

Doğum Haritası Ev

 1. Ev
  Doğum Haritasında Benliğin evi. Dünyaya sunduğunuz kimlik. İlk izlenimler. Bu, yükselen burcunuzun veya yükseleninizin (doğumunuz sırasında doğu ufkunda yükselen burç) evidir. Yükselen burçlar, kendimizi ve kendimizi dünyaya sunma şeklimizi temsil eder.
 2. Ev
  Bu ev tamamen zenginlik, değerler (kişisel değerler ve öz değer dahil) ve finans ile ilgili tutumlarla ilgilidir.
 3. Ev
  Üçüncü ev iletişimi, öğrenmeyi, sesinizi veya hikayenizi paylaşmayı, kardeşleri ve kısa mesafeli seyahati temsil eder.
 4. Ev
  Ev, aile, annelik ve annelik, çocukluk, güvenlik ve duygusal esenlik evidir.
 5. Ev
  Beşinci ev iyi zamanlarla ilgilidir! Burası yaratıcılığın, eğlencenin, flörtün, çocukların, dikkatin/ilginin ve bazen de şöhretin evidir.
 6. Ev
  Bu ev sağlık, esenlik, günlük eziyet, rutinler, günlük iş hayatı ve şifa ile ilgilidir.
 7. Ev
  İlişkiler, aşk ilişkileri, uyum, beraberlik ve her türlü ortaklığın evi (sadece romantik olanlar değil).
 8. Ev
  Sekizinci ev, hayatın daha karanlık ve daha gizemli tarafıyla ilgilidir. Güç, baştan çıkarma, ölüm, miras, dönüşüm, kıskançlık, odaklanma, yoğunluk ve sihri düşünün.
 9. Ev
  Seyahati (özellikle uzun mesafe), eğitim (özellikle yüksek öğrenim), şans, büyüme, felsefe ve maneviyat dokuzuncu evle ilgilidir.
 10. Ev
  Onuncu ev kariyer, başarı, hırs, itibar,
  başarı ve gücün evidir . Bu ev otorite, hükümet, kurallar ve kısıtlamalarla ilişkilidir.
 11. Ev
  Süper sosyal onbirinci ev arkadaşlıklar, topluluklar, ağlar ve bağlantılar ile ilgilidir. Burası ideallerin, aktivizmin ve bağımsız düşüncenin evidir.
 12. Ev
  Mistik onikinci ev tamamen şifa, gizli mesajlar, kapanış, maneviyat, bağlantı, sezgi ve evren ile ilgilidir.

Hepsini bir araya koy


Doğum haritanıza bakarak ve burçlar, gezegenler ve evler arasındaki noktaları birleştirerek her türden ilginç kozmik bağlantı ve keşifler yapabilirsiniz. Örneğin: Koç’taki Venüs, romantizm ve ilişkiler söz konusu olduğunda Koç nitelikleri sergilemesi muhtemel olan birini ortaya çıkarır. Dürtüsel ve doğrudan olabilirler, ilk görüşte aşık olmaları ve tam olarak ne istediklerini söylemeleri muhtemeldir.

Bu arada sekizinci evdeki Venüs, ilişkilerde bir yoğunluk ve bağlılık düzeyi arzusunu ve/veya kıskançlıkla ilgili korkuları gösterebilir. Hepsini bir araya getirdiğinizde, o kişinin
aşkta ne aradığına ve gerçek hayatta nasıl sonuçlanabileceğine dair daha iyi bir resminiz olur .

 class=
Doğum Haritası

Şu anda yukarıdakilerin tümüne dalmak gibi bir eğiliminiz olmasa bile, doğum haritanızın sadece birkaç temel unsurunu keşfetmek, kim olduğunuza dair gerçekten ilginç içgörüler sunabilir. Yalnızca temelleri araştırmak istiyorsanız, aşağıdakilerle başlamanızı ve oradan geliştirmenizi öneririz:

 • Güneş Burcu – Gerçek Benliğiniz – Kimsiniz
 • Yükselen Burcunuz – Genel Benliğiniz – Dünyaya Sunduğunuz Siz
 • Ay Burcunuz – İç Benliğiniz – Kendinizi Güvende Hissetmek İçin Gerekenler
 • Venüs Burcunuz – İlişki Benliğiniz – Aşkta Ne Aradığınız
  Doğum çizelgeleriyle ilgili her şeyi tek bir çevrimiçi özellikte açıklamak imkansız, bu yüzden bu gerçekten zodyak yüzeyinin altındaki bir çizik. İlginizi çekiyorsa, çevrimiçi ortamda ve konuyla ilgili yazılmış birçok parlak kitapta sizi bekleyen koca bir keşif dünyası var.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak