Dolandırıcılara Dikkat

Sosyal medya hesaplarında iletişime geçtiğiniz dolandırıcı 0533 594 25 77 numaralı hesaplar dışında sizinle iletişime geçen, iletişim kurmaya çalışan ve numara harici sizinle iletişime geçerek adının Medyum Zeynel Eroğlu olduğunu iddia eden dolandırıcılara dikkat edin.

Medyum Zeynel Eroğlu’nun tek iletişim numarası 0533 594 25 77’dir. Bu numara harici sizinle iletişime geçenlere itibar etmeyiniz. Medyum olarak kendini tanıtan ve dolandırıcı olan bir çok isim bulunmaktadır. Dolandırıcılar ise gerçek medyumları kötülemek adına sizi kandırmak için Medyum Zeynel Eroğlu’nun ismini kullanmaktadır. Sizler bu konuda dolandırılmamak için iletişim numarasına dikkat etmelisiniz.

Sizinle 0533 594 25 77 numara harici sizinle irtibata geçerek isminin Medyum Zeynel Eroğlu olduğunu iddia eden ve medyum olduğunu iddia ederek sizden para talep eden, size işlem yapmaya çalışan kişilere dikkat edin. Bu kişiler dolandırıcı’dır.

Peki Medyum Zeynel Eroğlu Kimdir?

Tokat ilinde 1964 yılında doğmuş olan Medyum Zeynel Eroğlu uzun yıllarını metafizik ve astroloji alanındaki çalışma ve eğitimlerine adamıştır. Metafizik alanına ilgisi çocukluk çağlarında memleketinde saygı duyulan ve güvenilen babası Hüseyin Efendi’nin manevi çalışmaları ve oğluna el vermesiyle gerçekleşmiştir. Daha sonra aldığı eğitimle beraber alanında tanınan ve ilgi gören bir şahıs haline gelmiştir. Kendini 21. yüzyılın İlm-I Ledün uzmanı olarak tanımlar.

Bu tanım Hz. Hızır ile ilişkilendirilen bir gayb ve sır ilmidir. Medyum Zeynel Eroğlu katıldığı uluslararası birtakım programda metafizik ve yaptığı çalışmalar hakkında halkı bilgilendirmiştir internet sitesinde de bu çalışmalar ve sertifikaları ile ilgili bilgiler mevcuttur.

“Kendimi bildim bileli metafizik ilimlerinin içindeyim.” diyen Medyum Zeynel Eroğlu;

“İşim bana aile mirası diyebilirim çünkü benim ilk hocam, akıl danışmanım babamdı. Bugüne kadar yaptığım, yapabildiğim ve yapmaya çalıştığım her başarımı babama borçluyum.” diyerek hem babasına olan vefasını gösteriyor, hem de yaptığı işin kısa bir özetini veriyor. Hayatının neredeyse yarısından çoğunu metafizik ilimleri ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adayan Medyum Zeynel Eroğlu, hayat devam ettikçe öğrenmenin asla bitmediğini savunuyor..

Astrolojiye bakışımız ile ilgili toplumca yapılan bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Astroloji sadece burçlar demek değildir. Burcunuzun o gün gazete veya dergide, internet sitesinde yer alan yorumunu okumak da astroloji demek değildir. Astroloji, gökyüzü bilimi ve gökyüzünde oluşan olayların kişisel, toplumsal ve kültürel hayatımıza olan etkilerinin toparlandığı kocaman bir sentezdir. Burç ise doğduğumuz anda güneşin içinde bulunduğu Zodyak takım yıldızlarının karşılığı olan simge olmaktan ötedir. Astrolojik bilgilere sahip olmak, kişinin hayata bakış açısı dolayısı ile hayata karşı olan direncini güçlendirir. Astroloji kişiye hem günlük hem aylık hem de yıllık olası yaşamsal tahminler verir.. 

- Medyum Zeynel Eroğlu

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin