Geri Döndürme Duası

Geri Döndürme Duası

Geri döndürme duası, Bağlama Duası, bir erkek veya kadının size özür bağlı olması ve istediklerinize karşılık vermesi için okuma yapılan dualardır. Kişiyi kendinize etkili bir şekilde bağlama ve ayrılmamak için Vefk ismi verilen muska benzeri işlemler de yapılmaktadır. Vefk son derece güçlü dualar sayesinde kişiye özel hazırlanan tılsımlardır. Vefk dualar ile birlikte yapıldığı için kesin etkili olmaktadır. Tutma olasılığı oldukça yüksek çalışmaların başında gelir. Uzman ve bilir kimselerin yaptığı Vefkler hazırladıkları Vefkler çoğunluk ile olumlu sonuçlar vermiştir.

Giden sevgili eşi geri getirme büyüleri duaları

Geri Döndürme Duası

Giden veya terk eden sevgili eşler için yapılan dualar olduğunu bilmekteyiz ve kimileri bu duaların yardımıyla giden sevgilisi veya eşini geri getirmede başarılı olmaktadır. Gideni Sevgiliyi veya eşi geri getirmede çok zaman kimi insanlar için etkili sonuçlar verse de kimileri için sonuç değişmemektedir. Kişinin bu gibi yöntemlere olan inancı ve duayı doğru okuyamama gibi sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda kimileri için dua tercih edilse de kimileri için de Medyumlar tarafından yapılan giden sevgiliyi geri getirme büyüsü tercih edilmektedir.

Giden sevgiliyi geri getirme duası halk arasında hemen arasın duası olarak bilinmektedir. Peki, yapılan bu duanın gerçekten etkili mi veya etkili oluyor ise nasıl oluyor?

Giden sevgiliyi geri getirme duasının etkisini kısa sürede görmeniz mümkün değildir. Uzun süre özellikle Arabi ayının ilk iki Cuma günlerinde mutlaka okunması gerekir. Özellikle Mısır başta olmak üzere birçok hoca tarafından okunan ve uygulanan bu duanın etkisi ilk olarak şu şekilde başlar, sevdiğiniz kişinin bilinçaltına girerek geceleri sık olarak sizi rüyasında “Aşk Celb” ile görür ve size karşı özlemi artarak sizinle tekrar iletişime geçmek ister.

Eski sevgiliniz veya şuan ki sevgiliniz nerede olursa olsun size ne kara uzak olursa olsun sizi arayıp düşünmesini sağlayan giden sevgiliyi geri getirme duası aşağıda sizinle paylaşıyoruz bu duayı okuyabilirsiniz. Geri Döndürme Duası hakkında çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Geri döndürme duası

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî*

Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh*

Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel “
Sevgilinin Adı” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb*

Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn*

Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah*

 

Giden Sevgiliyi geri döndürme duası dışında birçok insanın bu konuda Medyumlar ile iletişime geçtiklerini yazmıştık. Medyumlar tarafından yapılan, giden sevgili eşler için Gideni geri getirme büyüleri veya geri döndürme büyüleri hakkında da paylaşımda bulunmak istiyoruz. Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak bilinen bu büyüleri terk edilen veya ayrılan eşler sevgililer için yapılmakta ve bu büyüler kısa zamanda etkisini göstermektedir.

Geri Döndürme Büyüsü ile Gideni Geri Getirme Büyüsü birbirinden tamamen farklı uygulamalardır. Ancak, isimlerindeki benzerlik nedeniyle sürekli birbiriyle karıştırılır. Hatta havas çalışmaları yapan kişilerin bile bu isimleri karıştırdıkları bilinmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, sevdiğiniz kişinin ayrılma kararı alarak ilişkiyi bitirmesi sonrası yapılır ve kişinin yeniden size aynı hislerle geri gelmesi amacı taşır.

Geri Döndürme Büyüsü ise herhangi bir konuda karar veren bir kişinin bu kararından vazgeçmesi amacıyla yapılır. Konuyu ilişkiler açısından değerlendirilecek olursa ayrılan sevgili veya eş için gideni geri getirme büyüsü yapılmalıdır, henüz ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi içinde olan kişinin bu kararından dönmesi ve vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri Döndürme Büyüsünü sadece ilişkiler açısından değerlendirmek de doğru olmaz. Her hangi bir konuda karar veren bir kişinin verdiği bu kararı yeniden gözden geçirmesini ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamak, kararından döndürmek şeklinde açıklamak daha doğru olur.

Bu konuda yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta değiştirilmesi istenen kararın makul ve kabul edilebilir bir karar olmasıdır. Örneğin, ortada gerçek bir sebep yokken eşinden ayrılmak isteyen bir kişinin ayrılma kararından dönmesini sağlamak ile evli olan bir kişinin eşinden ayrılmak istememesi halinde boşanma kararı almasına zorlamak için yapılacak çalışma aynı şekilde değerlendirilemez.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin