Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Terk edilen, tartışma sonucu ayrılan ve sevdiği kişiden uzak düşen herkesin yararlandığı geri getirme büyüsü ayrılıkları bitirmeyi hedefleyen, işe yarayan sonuçlar veren bir işlem sayılıyor. Etkili bir kavuşturma büyüsü isteyenlerin sıklıkla yararlandığı bu büyü, hiç şüphesiz ayrılık acısını sona erdirmeye yardımcı oluyor. Bazen çiftler bir araya dahi gelemezken bazıları ise ne yapsa dahi sonuç alamıyor. 

Geri getirme ritüeli, sonuçsuz kalan, iletişimin zayıfladığı, yıpranan ve ayrılıkla sonuçlanan ilişkileri kurtarmak amacıyla yapılıyor. Çiftlerin arasını düzeltmeye yardımcı olan bu ritüel, karşılıklı iletişimi ve bağı güçlendiriyor. Bu büyü işin uzmanı olan medyumlar tarafından yapıldığı zaman memnun edici sonuçlar vermeye başlıyor. 

Geri getirme büyüsü ne zaman etki eder?

Giden kişi geri döndürme büyüsü taraflardan birinin çaresizliğini yansıtıyor aslında. Gurur, öfke, acı ve farklı sebeplerle ayrılan, yalnız kalan kişiler, acıyla da baş başa kalıyor. Acıyla baş edemeyen daha doğrusu aşkı, sevgisi devam eden kişiler ilişkisini kurtarmak ve bir araya gelebilmek için büyü yaptırıyor. 

En merak edilen konu bu aşamada büyünün ne zaman etki edeceğidir. Geri döndürme ritüeli yaptırdığınızda eğer işi bilen bir medyum tercih ettiyseniz sonuç almak için sadece sabredin. Çünkü medyumlar, her büyünün etki süresinin farklı olduğunu belirtiyor, sabretmeyi öneriyor. Her şeyi medyumun istediği gibi yaptığınızda etki süresi üç gün de olabilir, bir hafta on gün de. Sadece iyi niyetinizle birlikte bekleyin. 

Bir Yorum Bırak