WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBÜYÜGeri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Geri getirme büyüsü bir süredir beraberlik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir durumdur. Sevdiğiniz kişi ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir hale gelmiştir. Tüm çabalarınıza rağmen elinizden bir şey gelmiyor ve geçen her gün tamamen kaybetme endişesi yaşıyorsanız, Gideni Geri Getirme Büyüsü size çözüm getirebilir.

Gideni geri getirme büyüsü, sizi terk eden eşin / sevgilinin özlemle geri gelmesi amacıyla yapılan en etkili yöntemlerden birisidir. Yeniden sevdiğiniz kişiyle mutlu olduğunuz günlere dönebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin sizden ayrılmış olması bir çok nedene bağlı olabilir. Geçmişte sizden kaynaklanan hatalar, sevdiğiniz kişiden kaynaklanan hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri dönüş, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu sebepler arasında sayılabilir. Hatta bazı durumlarda hiç bir gerekçe göstermeden aniden yaşanan ayrılıkların olduğu bilinmektedir.

Bu veya buna benzer ayrılıklarda Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak adlandırılan manevi çalışmalardan destek alınabilir. Bugün bu manevi çalışmalar adı altında bir çok uygulamanın yapıldığını biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı yapanların hepsi de uyguladığı yöntemin en etkili olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Çünkü, gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle“Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar ayrıntılar içerir ki, sıradan bir Havass kitabında bile onlarca Celb (Getirme) tarifleriyle karşılaşırsınız.

Yüzyıllardır bu konuda çalışmalar yapan alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Çünkü, her konu parmak izi gibi birbirinden tamamen farklılıklar gösterir. Başka bir ifadeyle, her ayrılığın hikayesi farklıdır ve her uygulama farklı sonuçlar verir. Hayatında başka bir kişi olduğu için sizden ayrılan kişiye, anne – babasının sözünden çıkmadığı için yapılan Celb elbette sonuç vermeyecektir.

GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

gidenigerigetirmebuyusu151

Giden sevgiliyi veya giden eşi geri getirmek için yapılacak manevi çalışmanın doğru yapılabilmesi için giden kişinin hangi şekilde, hangi şartlar altında gittiğini bilinmelidir. Başka bir anlatımla hikayenin tam olarak anlaşılması şarttır. Her konu için aynı yöntem kullanılamaz !

Giden sevgilinizin geri dönmesi için yapılacak çalışmalarda, beraberliğinizde yaşanan süreç, görmezden geldiğiniz ayrıntılar, giden kişinin ayrılığı nasıl ifade ettiği, neye dayandırdığı, ayrılığın süresi gibi önemli ayrıntıların bilinmesi gerekir. Elbette bu bilgilerin neden bilinmesi gerektiğinin açıklamaları vardır. Ancak, bu bilgileri paylaşmak doğru değildir. Bu bilgilerden hareket edilerek yapılacak bir çalışma sevdiğiniz kişiyi geri getirmeye yetecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, öncelikle ayrılık kararı alan sevgilinizin / eşinizin bu kararı yeniden gözden geçirmesini, size ait kırgınlık, soğuma, kin, nefret, öfke gibi duygularının kaybolmasını ve sonrasında da size yönelik hislerinin (aşk, sevgi, ilgi, muhabbet, cinsellik,…) artmasını sağlayacak etkiye sahiptir. Bu değişikliğin sonrasında ise sizle ilgili özel anılar ve özlemlerin yoğunlaşmasıyla birlikte sizi aklından çıkaramayacak ve kararının yanlış olduğu düşüncesine girecektir.

Elbette Celb-i Muhabbet çalışmaları her isteyen tarafından yapılacak kadar sıradan çalışmalar değildir. Gideni geri getirme büyüsü, Esmâ-ül Hüsnalar, Ayet-i kerimeler, Dualar ve Ruhanilerle yapılan kişiye özel desteklerdir. Bu destekler vefklerle yapılabildiği gibi bazen vefk olmadan uzaktan da etkili şekilde yapılabilir. Bu çalışmalar için yeterli bilgi, birikim, uzmanlaşma ve özel yetenekler gereklidir. Bu çalışmalardan sonuç alma süresi ayrılık süresine bağlı olarak değişiklik gösterir. Süre uzadıkça sonuç alma oranı düşer, genelde 1 yılın üzerindeki ayrılıklardan sonuç alma oranı düşüktür.

Giden sevgilinizin geri gelmesiyle birlikte yeni bir süreç başlayacaktır. Bu süreç içerisinde geri gelen sevgiliniz bir anda eskisi gibi olamayacaktır. Bu süreçte sizin desteğinize ihtiyacı vardır. Ona karşı daha uyumlu ve anlayışlı davranmalı, eski yaptığınız hataları yapmamalısınız. Unutmayınız ki, ilişki iki kişiliktir.

Bir önceki yazımız olan Medyum  başlıklı makalelerimizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Bakım Formları için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca El Falında Hayat Çizgisi Ne Anlama Gelir? konulu Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

zeyneleroglu@gmail.com

Yorumlar
 • Zeynel hocanın etkili bir zat oldugunu eski sevdigimi bana dondurmek ıcın yaptırdıgı aşk çalışmassıyla anladım gerçekten ınanılmaz işe yaradı

  23/12/2021
 • HOCAM UZUN ZAMANDIR BİRLİKTE OLDUĞUM AYNI EVİ PAYLAŞTIGIM KIZ ARKADAŞIM BENDEN AYRILMAK İSTİYOR YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM

  18/12/2021
 • selamlar hocam eski sevgilim ile tekrar barışmak istiyorum ancak engelleri bir türlü aşamıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz.

  02/12/2021
 • eski sevdiğimden başkası yüzünden ayrıldım ve kavuşamadım sevdiğime sonunda medyum Zeynel üstatdan yardım istedim saolsun yaptığı gideni geri getirme işlemi sayesinde o çok sevdiğim kişi tekrar döndü çok mutluyum

  25/11/2021
 • Son zamanlarda bayılıp duruyordum. Evdeki kedim bile bana düşman olmuştu sürekli hırlama sesleri tırmalama. Anlayamıyordum olanları. Annem olanları fark edince Medyum Zeynel Eroğlu Hocayı aradı ve bakım çalışmasında mezarlık büyüsü yapıldığı ve ölüme giden bir yola girdiğimi belirtti. Medyum Zeynel Eroğlu Hoca büyü bozma çalışmalarına başladı şu anda kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyordum

  10/11/2021
 • arkadaslar yorumlara bakınca gercekten medyum zeynel eroğlu hoca ne kadar işinde uzman ve usta oldugunu bir kez daha anladım yıllar once evimizde büyük problem vardı saolsun yapılan büyüyü o gün bozmustu

  14/10/2021
 • Pek inanmazdım böyle şeylere ama biten beraberlik ve acı beni çaresiz bırakmıştı. Medyum Zeynel hoca ve işlemleri son umudum olmuştu ve çok şükür boşa gitmedi. Tekrar birleştik ve mutluyuz.

  16/09/2021
 • Sözlüm nişan arifesinde benden ayrılmak istediğini başka bir bayana aşık olduğu söyledi. Çok ağladım, ama bir o kadar da bu durumdan kuşkulanmıştım. Daha önceden Medyum zeynel eroğlu’la çalışmış bir komşumuz bize kendisini önerdi. Görüşmeden sonra sözlüme bağlama büyüsü yapıldığını öğrendim. zeynel eroğlu hocamla birkaç işlem yaptık. Sevgilim bir hafta geçmeden beni arayıp özür dileyerek bir hata yaptığını, neden bu kadar aptalca davrandığını bilmediğini ama kabul edersem benimle geri barışmak istediğini söyledi. Tabii ki kabul ettim. Şu an nişanlıyız ve düğün hazırlıklarına başladık bile.

  29/04/2021
 • Merhaba, ben 26 yaşında genç bir kızım. Geçen sene ailelerimizin önayak olarak tanıştırdığı bir beyle birbirimize çok aşık olarak nişanlandık. Fakat bir süre sonra, nişanlımın annesi aramızda sorun çıkartmaya başladı. Nişanlımın babası borç mevzuları yüzünden mahkemelik olmuş. İhsanımı, zengin bir ailenin dul yaşlı kızına vermek istedi annesi. İhsanım başlarda çok sert tepki gösterse de sonradan o dula aşık olduğunu söyleyerek benden uzaklaştı. Kalp gözü açık bir komşumuz üzerimde büyü olduğunu söyleyerek zeynel eroğlu hocamı önerdi. Kendisi yapılan işlemleri bana tek tek açıklayarak 2 haftalık bir bozma işlemi gerçekleştirdi. İşlem bittikten sonra 1 aya kalmadan nişanlım bana geri döndü. Allah zeynel eroğlu Hocamdan razı olsun.

  25/01/2021
 • kızım her girdiği işten bir ay olmadan çıkıyordubunalıma girdi ben çalışmak istiyorum ama dayanamıyorum sıkıntı basıyor bişeylerden diyordu medyum zeyneli aradım konustuk büyü varmış çocuğumda yapılan işlemle kurtuldu ve 1 yıla yakındır güzelce çalışıyor

  03/11/2020
 • meraba ben ismail kısmetim açılmıyor bir türlü birini sevemedim daha sonra arkadaşımla birlikte medyum zeynel hocayı aradık ve çozümü ona buldu şuan çok mutluyum

  25/10/2020
 • Amerikada yaşıyorum kocamla kavga ettik evi terk ettim geri donmek istedim ZEYNEL EROĞLU hocamın yaptıgı rahmani çalışmalar sonucu yüzümüz güldü sonunda kocam beni affetti eve dondum

  13/09/2020
 • oğlumuz 15 yaşına gelip ergenleştikten sonra eve sokamaz olmuştuk babası da ben de helak olduk sokaklardan kötü ortamlardan uzaklaştırmak için medyum zeyneli aradım büyü yapmışlar oğluma büyü kalktı çok şükür çocuğumuzu kaybetmekten kurtulduk

  14/08/2020
 • çok yakın bir arkadaşım tarafından bana büyü yapıldığı haberleri kulağıma geldi öncesinde şoka girip inanmama rağmen sonrasında buna ikna oldum ve soluğu ZEYNEL EROĞLU hocada aldım ve yaptığı çalışmalar sonucunuverdi teşekkürler hocam herkese tavsiyemdir

  11/08/2020
 • HOCAM ALLAH SENDEN RAZİ OLSUN KOCAM BENDEN COCUKLARİMİDA ALİP 3 SENE ONCE EVİ TERKETMİSTİ ASK CALİSMASİYLA BERABER EVLATLARİMİ VE BİRİCİK ASKİMİ BANA GERİ VERDİN ARKADASLAR ZEYNEL EROĞLU HOCA BU ALEMİN EN İYİ HOCASİ BASLARİNA BENZEMİYOR.

  10/02/2020

Yorum Yap

Önerilen
Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü son yıllarda en çok istenen, en çok rağbet olunan ve…