Kova Burcu Özellikleri

Kova burcu özellikleri insanlarının mesafeli ve duygusuz dış görünümlerinin altında ise başkasına yardım etmek için kendinden vazgeçen, iyi kalpli bir arkadaşlık yatmaktadır. Bu insanlar yanında bulunan insanları neşelendirmeyi, güldürmeyi severler ve başkalarını mutlu etmek için sürekli çaba gösterirler. Ayrıca özgürlüklerine engel olabileceği için karşılık olarak herhangi bir şey beklemezler ve şartlara bağlı kalmadan yaşarlar. Kova burcu özellikleri Bu insanlar çok alışılmadık ve heyecan dolu insanlardır. Kova burcu olan bir arkadaş daima hayatın eğlenceli olmasını sağlar. Örneğin size bir anda, hiçbir hazırlık yapmadan gidilecek herhangi bir geziye gitme teklifi edebilir ve kabul ederseniz sonsuza kadar hatırlayabileceğiniz bir hafta sonunu size yaşama imkanını verebilmeleri Kova burcu insanların özelliklerinden sadece biridir.

Kova burçları hayatlarında faydalı şeyler yapmaya özen gösterirler. Bunu daha çok insanlarla olan şaşırtıcı ilişkileri ile birleştirir, çok iyi bir politikacı ve sosyal çalışmacı olabilirler. Şleri görüşlü düşünen kişilerdir ve yeni teoriler şekillendirmekte üstlerine yoktur. Çünkü bu insanlar her araştırma şekli için oldukça uygun bir yapıya sahip olmaktadır. İş dünyasında bulunan tek zayıflıkları ise detaylara dikkat etmeleri olmaktadır. Görkemli düşünceleri ve büyük planları daha çok severler. Ayrıca bu planları ve düşünceleri gerçekleştirebilir fakat sırdan ve tekrarlanan detaylar onları daima oyalar. Kova burcu olanların daima bir sekretere ihtiyacı bulunur.

Kova Burcunun Güçlü Yönleri

*Zeki olmaları,

*İnsancıl Olmaları,

*Yaratıcı olmaları,

*Özgün olmaları ve daima akıllı düşünmeleridir.

Kova Burcunun Zayıf Yönleri

*İnatçı olmaları,

*Soğuk olmaları,

*İsyankar olmaları ve inatçı olmalarıdır.

 

Medyum Zeynel Eroğlu

Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ile ilgili uğraşları bulunan Medyum Zeynel Eroğlu. Ruhsal Şifa, Reiki, NLP, Feng Shui, Hipnoz ve Çakra Açma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Metafizik anlamda yaptığı çalışmalar ile Ulusal Kanallarda tartışma programlarına katılarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırmış, Uzman Tv’de metafizik ile ilgili toplumun merak ettiği konulara açıklık getirmiştir. Çalışmaları görsel basının yanında yazılı basına da konu olan Medyum Zeynel Eroğlu , “okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum ve anlıyorum” ilkeleri ile hareket ediyor, danışanlarına da bu duyguları ve kavramları aşılıyor.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak