Medyum Nedir

Medyum, duyular dışı algılamaya ve psişik güçlere sahip olan kişidir. Medyumluk, her insanın doğasında bir parça mevcuttur. Hepimiz farkında olmadan bu yeteneğe sahip olarak doğarız.

Hepimizin doğasında olan sezgisel yetenekleri, duyular dışı algılamayı ne derecede kullanabildiğimiz ile alakalıdır. Medyumlar, insan aurası ve manyetik enerjilere karşı duyarlıdır. İstenen bilgilere erişmek için his, sezgi veya bedensiz varlıkları kullanabilir.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Medyum, bilinçaltı oluşan olayların ve mevcut olan bilgilerin değerlendirmesi ile geleceğe dair öngörülerde bulunabildiği gibi, iletişime geçtiği varlıklar yardımı ile geçmişi de görebilir. Medyumluk gizli yada korkutucu olan bir ilim değildir. Bize doğuştan verilen yetenekleri geliştirip onlardan ne derecede fayda sağladığımızla doğru orantılıdır. Lakin Medyum olmak isteyen kişiler acele etmeli, ne yaptığının farkında olarak sabırlı davranmalıdır. Kolay öğrenilebilen, fedakarlık ve sabır gerektirmeyen bir ilim olsaydı herkes Medyum olurdu, herkes öngörüde bulunabilirdi, herkes enerjisel varlıkları yönetebilirdi.

medyum

Medyumluk, ne falcılık, ne büyücülük ne de amatörce yapılabilecek bir iştir. Medyumluğun görgü, bilgi, ahlak ve sorumluluklarına sahip olmalı, ilmi kötü amaçlar ve çıkarları için kullanmamalıdır.

Medyumluğa her ne kadar dini bir meslek olarak bakılsa da bu tamamen insanların bilinçaltına yerleşmiş olan bir düşünceden ibarettir. Fakat medyumluğu ilahi yollarla açıklamak mümkündür. Medyumluk nefes, beyin, bilgi, enerji ve bedensiz varlıkların bir düzen içinde kullanılmasıyla yapılabilen bir ilimdir. Hepsi birbirine bağlı olarak bir bütünlük gösterir.

Medyumlar Geleceği Görebilir mi?

Medyumlukta geleceği görmek mümkün değildir, her kimseler ben geleceği görürüm diyorsa bu kişilere inanmayın, güvenmeyin. Geleceği Allah’tan başkasının bilmesi mümkün değildir. Ancak kişilerin o an ki hayatları, bilinçaltları ve içinde oldukları durum değerlendirilerek yakın geçmiş için öngörülerde bulunabilirler. Lakin kesinlik söz konusu olamaz.

Bir Yorum Bırak