ÖZEL BAKIM

ÖZEL BAKIM

Özel Bakım kişilerin gizliliği esas alınarak hazırlanan ve gerçekleştirilen bir bakım türüdür. Özel Bakım Yıldızname bakımı dahil edilerek, sorulan soruların cevaplarının en kısa ve net bir şekilde ortaya çıkarılmasında yardımcı olacak tek bakım türüdür. Özel Bakım, Metafizik Uzmanı Rafael Zakra’nun kendine özgü bazı uygulamalarla kişi ya da kişilere özel olarak işlemlerle yapılır.

Özel Bakım Yıldızname destekli bir bakım türü olmasının yanında sadece yıldızname değil, kişinin ihtiyacı olduğu çözümü destekleyecek farklı uygulama metodları kullanılarak yapılan bir işlemdir.

ÖZEL BAKIM KİMLERE YAPILIR?

Özel Bakım kişiye özel olduğu gibi, iki kişi içinde yapılabilir. Örneğin; evli, nişanlı yada herhangi bir şekilde anne-baba-kardeş gibi akrabalık bağı olanlar içinde yapılabilir.

Kişi ya da kişilerin ihtiyaçları, soru ya da sorunları çerçevesinde yapılan özel bakım çok yönlü bir uygulamadır. İçerisinde hem yıldızname, doğum haritası, yükselen burç, ilişki ve kişilik analizinin bulunması hem de kadersel açıdan geleceğe yönelik tahminlerin yapılması; tüm bunların yanında soru yada soruna yönelik özel bir davet açılması gibi durumlar göz önüne alındığında özel bakımın diğer tüm bakımların tümünü kapsadığını ifade etmemiz çok yerinde bir açıklama olacaktır.

Özel Bakım için herhangi bir form ya da iletişim paneli bulunmamaktadır. Özel Bakım yüz yüze ve direkt olarak bakımı yapan kişi ve bakım yaptıran kişi arasında uygulanmaktadır.

Metafizik Uzmanı Rafael Zakra’nun temel ilke ve prensiplerinden biri kendisine başvuran kimselerin özel hayat gizliliğine karşı duyulan saygıdır. Meslek hayatı boyunca sayısız kişi ya da kişilerle görüşen Eroğlu, kendisine hangi sebepten dolayı gelirlerse gelsinler, şahısların özel hayat gizliliğine tam bir itina göstermiş, bundan sonra da aynı itina ile yoluna devam edeceğinin garantisini vermiştir. Özellikle tüm sitelerinde açık adres ve iletişim numaralarını hiç çekinmeden paylaşan Eroğlu, kişilerin özel durumları ve başkaları ile paylaşamadıkları sorunlarına karşı çok ince bir hassasiyetle yaklaşımda bulunmuştur. Bu nedenledir ki, yıllar önce başlayan danışman ve danışan ilişkileri hala tam bir dostluk çerçevesinde sürmektedir.

Özel Bakım yaptırmak için öncelikle yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak belirli bir gün ve saate randevu almanızdır. Konu ile ilgili olarak asistanlarımız sizi bilgilendirecek ve yönlendirecektir.

Özel Bakım hemen hemen her şey ve her durum söz konusu olduğunda yapılan çok özel bir çalışmadır. Kimseye anlatamadığınız ya da paylaşamadığınız hangi problem olursa olsun özel bakım yaptırabilir ya da bu konuda destek alabilirsiniz…

 

İLETİŞİM 

Rafael Zakra Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri
Adres:  Barış Mah. İzmir Cad. No:26/3 Beylikdüzü – İSTANBUL

(Not: Koçtaş arkası, Migros yanı…)

GSM: 0506 322 38 72
TEL: 0212 590 25 77

E-Mail: rafaelzakra@gmail.com

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin