WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaBÜYÜPapaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz ve Elinde Dini Kitap

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, direkt olarak kişilerin iradelerine müdahale etmek suretiyle yapılır. Papaz büyüsü yapılan kişi istem ve irade dışı hareketlerde bulunur ve bunu farkına varmaz. Yapması da, bozması da oldukça zor bir büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak için, bu konuda gerçekten ilim ve irfan sahibi kişilere gidilmelidir. Aksi halde dönülmez bir yola girebilirsiniz. Orta çağda ortaya çıkan papaz büyüsü halen yapılmaktadır. Kişi kendisinde oluşan değişiklikleri kabul etmediği gibi, bu değişimleri söyleyen kişiye de fazlasıyla tepki gösterir. Yaptıklarının kötü bir şey olduğunu idrak edemez. Papaz büyüsünün birden çok çeşidi vardır. Bunlar yapılış amacına göre farklılık gösterir. Kişi tamamen büyünün etkisine girerek ruhsal olarak çöküntü yaşar.

Medyum Zeynel Eroğlu

Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ile ilgili uğraşları bulunan Medyum Zeynel Eroğlu , Ruhsal Şifa, Reiki, NLP, Feng Shui, Hipnoz ve Çakra Açma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Metafizik anlamda yaptığı çalışmalar ile Ulusal Kanallarda tartışma programlarına katılarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırmış, Uzman Tv’de metafizik ile ilgili toplumun merak ettiği konulara açıklık getirmiştir. Çalışmaları görsel basının yanında yazılı basına da konu olan Medyum Zeynel Eroğlu , “okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum ve anlıyorum” ilkeleri ile hareket ediyor, danışanlarına da bu duyguları ve kavramları aşılıyor.

Babasından öğrendiklerinin haricinde araştırmalar yapan, Arapça, Osmanlıca ve Türkçe kaynakları araştırarak kendimce bir Sentez oluşturan Medyum Zeynel Eroğlu , bu birikimleri bir Kitap haline getirmeyi düşünüyor…

Metafizik ve Havas konusunda ki eğitimini Babasından alan Medyum Zeynel Eroğlu , Astroloji eğitimini yakın dostu Öner Döşer ’den, Hint Astrolojisi eğitimini de yine kendisi için dostluk değeri büyük olan Merih Akalın’dan aldı. Astroloji ve Astrolojik Analizler ile ilgili merak edilenler hakkında verdiği cevaplar ise şöyle:

“…Astroloji’ye bakışımız ile ilgili toplumca yapılan bir yanlışı düzeltmek istiyorum; astroloji sadece burçlar demek değildir. Burcunuzun o gün gazete ya da dergide, internet sitesinde yer alan yorumunu okumakta astroloji demek değildir. Astroloji, gökyüzü bilimi ve gökyüzünde oluşan olayların kişisel, toplumsal ve kültürel hayatımıza olan etkilerinin toparlandığı kocaman bir sentezdir. Burç ise doğduğumuz anda güneşin içinde bulunduğu Zodyak takımyıldızlarının karşılığı olan simge olmaktan ötedir. Astrolojik Bilgilere sahip olmak kişinin hayata bakış açısını dolayısı ile hayata karşı olan direncini güçlendirir. Astroloji kişiye hem günlük, hem aylık, hem yıllık olası yaşamsal tahminler verir…

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Yorumlar
 • DEĞERLİ HOCAM ZEYNEL BEY SAYENİZDE KARDEŞİMİN ÜZERİNDEKİ BÜYÜ BERTARAF OLDU HERŞEY İÇİN SİZLERE MİNNETTARIZ.

  14/12/2021
 • Selamlar ben kendime büyü yapıldığını düşünüyorum ne yapmam lazım nasıl öğrenebilirim 🙁

  07/12/2021
 • Merhabalar internette bakınırken gördüm sizi .Evimin dış kapısının üstünde yağ lekesi var siliyorum bir türlü çıkmıyor komşularım bunun büyü olabileceğini söylüyorular bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim…….

  04/12/2021
 • ALLAH izin verirse 2 ay sonra evleneceğim. Nerdeyse eşimi başka bir kadınla aldatacaktım. Aklıma devamlı kötü kötü şeyler geliyordu ve kendimi zor tuttum. İyi ki kendimi kontrol edip bunun bir büyü olduğunu anladım da Medyum Zeynel Hocaya gittim. O büyüyü bozduğundan beri hiçbir sorun yaşamıyorum.

  05/09/2021
 • Eşimin eski eşi kendisine geri dönmesi için papaz büyüsü yaptırmış Medyum Mehmet Hoca uzmanlığıyla çözdü papaz büyüsünü. Kocamla aramızdaki soğukluk bitti ilk tanıştığımızdaki gibi aşk doluyuz 3. Baharımızı yaşıyoruz. Medyum Mehmet Hoca süper birisi öneriyorum Tel:0532 608 64 84

  07/06/2020

Yorum Yap

Önerilen
Nazar değmesi nasıl belli olur? Birçok belirtisi vardır. Bu belirtiler bazı kişilerde kendisini çok gösterir.…