a
AnasayfaBÜYÜPapaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz ve Elinde Dini Kitap

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, direkt olarak kişilerin iradelerine müdahale etmek suretiyle yapılır. Papaz büyüsü yapılan kişi istem ve irade dışı hareketlerde bulunur ve bunu farkına varmaz. Yapması da, bozması da oldukça zor bir büyüdür. Papaz büyüsünü bozmak için, bu konuda gerçekten ilim ve irfan sahibi kişilere gidilmelidir. Aksi halde dönülmez bir yola girebilirsiniz. Orta çağda ortaya çıkan papaz büyüsü halen yapılmaktadır. Kişi kendisinde oluşan değişiklikleri kabul etmediği gibi, bu değişimleri söyleyen kişiye de fazlasıyla tepki gösterir. Yaptıklarının kötü bir şey olduğunu idrak edemez. Papaz büyüsünün birden çok çeşidi vardır. Bunlar yapılış amacına göre farklılık gösterir. Kişi tamamen büyünün etkisine girerek ruhsal olarak çöküntü yaşar.

Paylaş
Bu Yazıya Puan Ver

zeyneleroglu@gmail.com

Yorumlar
  • Eşimin eski eşi kendisine geri dönmesi için papaz büyüsü yaptırmış Medyum Mehmet Hoca uzmanlığıyla çözdü papaz büyüsünü. Kocamla aramızdaki soğukluk bitti ilk tanıştığımızdaki gibi aşk doluyuz 3. Baharımızı yaşıyoruz. Medyum Mehmet Hoca süper birisi öneriyorum Tel:0532 608 64 84

    07/06/2017
  • merhabalar internette bakınırken gördüm sizi benim kapımın üstünde yağ lekesi var siliyorum bir türlü çıkmıyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim……. :))

    24/04/2017
  • ALLAH izin verirse 2 ay sonra evleneceğim. Nerdeyse eşimi başka bir kadınla aldatacaktım. Aklıma devamlı kötü kötü şeyler geliyordu ve kendimi zor tuttum. İyiki kendimi kontrol edip bunun bir büyü olduğunu anladım da Medyum zeynel eroluna gittim. O büyüyü bozduğundan beri hiçbir sorun yaşamıyorum.

    05/04/2017

Yorum Yap

×