Tek Kart Tarot Açılımı

Sayfamızda Online Tek Kart Tarot Falı Bakabilirsiniz. Günlük her sabah bir kart seçip yorum alabilir ve gününüzün nasıl geçeceğini kartlara danışabilirsiniz. Aklınıza gelen ve cevabını merak ettiğiniz herhangi bir soru ya da sorun içinde sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Tek Kart Tarot Falı için, Tarot’a Nasıl Soru Sormalı, Tarot kartlarından doğru bilgi ve paylaşım mı bekliyorsanız, bilmelisiniz ki soruyu sormak işin en ciddi kısmıdır. Çünkü soru nasılsa yanıt da öyledir. Yani açık ve dürüst bir soruya aynı şekilde cevap alırsınız.
Çok genel bir soruya çoğu defa anlamını çıkartmakta zorlandığınız cevaplar almanız olası. Şayet bir soru yoksa natürel şekilde yanıt da alamazsınız.
Iki şey ciddiyet taşır: “Neyi bilmek istiyorum?” ve sonra ” Bunu gerçekten bilmek istiyor muyum?”

Kişinin inandığı şey hayatta karşısına çıkar. Hepimiz bilincimiz üstünde çalışmalıyız ve düşüncelerimize ilgi gösterirsek yaşamlarımızın neden böyle olduğunun farkına varırız.

Tek Kartlık Tarot Falı Açılımı

Tek Kart Tarot
Tek Kart Tarot

Tarot açılımlarının içinde bir konu hakkında sorduğunuz soruya net ve tek bir cevap almak istediğiniz zaman seçeceğiniz yöntem tarot tek kart açılımıdır.

Günlük olarak tek bir kart seçebileceğiniz gibi, aynı zamanda ikilemde kaldığınız ya da merak ettiğiniz bir durum hakkında da tarot destesi içinden tek bir kart seçebilirsiniz.

Tek Kartlık Tarot Açılımı, sorduğunuz soruya olumlu ya da olumsuz kesin ve net bir cevap almak için bakılır.

Aklınıza takılan ve kararını veremediğiniz, ikilemde kaldığınız olay hakkında çözüm bulmak amacıyla bu açılım uygulanır.

Tek Kart Tarot Falı Örnek Sorular

Tek Kartlık Tarot Açılımın da Kartlara cevabı “EVET” ya da “HAYIR” olan sorular sorulmalıdır.
Düşüncelerinizi meşgul eden herhangi bir konuda soru sorabileceğiniz gibi, aynı zamanda günlük olarak tarot kartlarının içinden tek kart seçebilirsiniz.

Sorunuzun çok genel olmamasına özen gösterin, yani “bir gün çok zengin olabilecek miyim” sorusu yerine “istediğim şu kadar maaşlı bir iş bulabilecek miyim” gibi bir soruyla zamanı ve olumlu olumsuz olasılığınızı daraltın.

“Bir gün âşık olabilecek miyim” sorusu yerine, “ X kişi bana aşık mı, aşık olacak mı” gibi sorular yöneltilmelidir.

Tek Kart Tarot Falı Neler Elde Edilir?

Tek Kartlık Tarot Açılımı size kafanızı kurcalayan olay, durum ya da kişi hakkında aklınıza takılan sorunun cevabını verir.

Tek Kartlık Tarot Açılımının verdiği cevaplar kesin ve nettir.
Bu açılım size yaşamınızı yönlendireceğiniz önemli durumlarda yardımcı olur.

Tek Kartlık Tarot Açılımı ile olay ya da durum karşısında nasıl bir davranış sergilemeniz gerektiğini öğrenirsiniz.

Tek Kartlık Tarot Açılımı sizin kendinize olan özgüveninizi arttırarak, olay ve durumun karşısında güçlü olmanızı sağlar.

 

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin