Telepati Nasıl Çalışır?

Telepati Nasıl Çalışır?

Herkesin sahip olduğu bir hediye!
En ilginç şey, tüm insanların bunu istemesi!
Çocuklar rüyalarında arkadaşlarıyla zihinsel olarak nasıl iletişim kurabileceklerini hayal ederler. Yaşlı insanlar bu olasılığı kabul ederler, ancak telepati gizemli, imkansız bir şey olarak kabul edilir.

Belki telepati hayalleri, herkesin doğasında var olan bir süper gücün hatırasıdır?
Aslında, her insanda bu hediye vardır, o sadece “uyumaktadır”.

Telepatik yetenekler nasıl “uyandırılır”?


Düşünceleri iletme ve okuma yeteneğini geliştirmenin kolay bir yolu var.

Basit bir alıştırma yapabilir ve daha sonra geliştirmek için telepati yeteneğinizin ne kadar gelişmiş olduğunu öğrenebilirsiniz.
Aşağıda açıklanan teknik, zamanla diğer insanların düşüncelerini duyma ve kendinizinkini iletme yeteneğini geliştirecektir . Bir radyo istasyonu gibi başka bir kişiden sinyalleri (düşünceler ve duygular) nasıl gönderip alacağınızı öğreneceksiniz.

Gelişmiş telepati ile ortaya çıkan olanaklar tek kelimeyle tarif edilemez ve hayal gücünü heyecanlandırıyor!
Uygulama gereksinimleri
Bu uygulamayı uygulamak için iki koşulun karşılanması gerekir:

 • bir partnerin varlığı (başlangıç için, güvendiğiniz bir kişi uygundur, o zaman farklı cinsiyet, yaş, meslek ve dinden insanlarla pratik yapmak faydalı olacaktır);
 • sakin bir yer (kimsenin dikkatini dağıtmayacağı, konsantrasyonu bozmayacağı).

Bu uygulamanın sonuçları sizi gerçekten telepati yeteneğine sahip olduğunuza ikna edecek!


Teknik nasıl yapılır?

 1. Birbirinizin karşısına oturmanız gerekir – uygulayıcı partnerin karşısına oturur.
 2. Herkesin bir kağıt ve kaleme ihtiyacı olacak.
  Roller atamak gerekir: ilki sinyali yayınlayacak, diğeri onu alacak.
 3. Katılımcıların rahatlaması, odaklanması ve tüm düşünceleri bırakması gerekir.
  Nefesinizi basit bir şekilde gözlemlemek bunun için iyidir. Birkaç dakika boyunca bu sürece konsantre olmanız gerekir: derin nefes alma ve nefes verme. Yakında rahat, neredeyse meditatif bir durum gelecek.
 4. Uygulayıcı, eşine sinyali ilk gönderen kişidir.
  Dikkat!
  Partner, kağıtta gösterileni görmemelidir!
 5. Uygulayıcı görüntüyü ezberler ve sayfadan havaya nasıl “yükseldiğini” hayal eder.
 6. Bu görüntüye tam olarak konsantre olmanız, uygulayıcı ve partner arasında nasıl havada asılı kaldığını hayal etmeniz gerekiyor.
 7. Ardından, görüntüye hacim ve renk eklemeniz gerekir. Yaklaşık 30 saniye konsantre olmak, hayali bir figürü hacimsel yapmak, ayrıntıları “çizmek”, bir bütün olarak resmin görüşünü kaybetmeden renklerle doldurmak yeterlidir.
 8. Şimdi tam teşekküllü figürü bırakabilirsiniz: eşinizin de onu gördüğünü hayal edin, görüntünün kafasına, beyne nasıl girdiğini hayal edin.
 9. O zaman partnerinizden aklına ilk gelen şeyi (her ne ise) çizmesini istemeniz gerekir. O anda kafasında beliren o düşünceyi, o görüntüyü canlandırmalıdır.

Eş, kuş yerine bir uçak, yemyeşil bir tacı olan bir ağaç yerine bir karahindiba tasvir edebilir. Ancak şematik olarak çizimler benzer görünecek: aynı yön, benzer eğriler, oranlar ve detaylar.

İdeal olarak, partner görüntüyü üç boyutlu perspektifte görmeli ve hangi renk olduğunu söylemelidir.
Ardından, sinyali alan kişi olarak hareket ederek eşinizle rolleri değiştirmeniz ve uygulamayı tekrarlamanız gerekir.

Önemli!


Hemen sonuç beklemeyin! İlk seferde çalışmayabilir. Yeteneğin geliştirilmesi gerekir ve bu ancak düzenli egzersiz yoluyla yapılabilir.

Zihinsel iletişim fırsatı her birimizin doğasında vardır – bu her zaman hatırlanmalıdır!
Net bir sonuç görünene kadar eğitime devam edilmelidir ve bundan sonra – bu hediyeyi geliştirmeye devam edin.

Sonuç olarak, insanların genel zihinsel arka planına veya belirli bir kişinin düşüncelerine bağlanabilecek ve düşüncelerinizi başkalarına iletebileceksiniz – telepati yeni fırsatlar açacak ve hayatınızı daha iyiye doğru kökten değiştirebilir!

Yöntemler hakkında kafanız mı karıştı? Doğru yolda olup olmadığınızı bilmiyor musunuz? Belki de doğuştan tamamen farklı yeteneklere eğiliminiz vardır!

Telepatinin Temelleri


Telepati hakkındaki tüm teoriyi atlamak için sabırsızlandığınızı anlıyoruz. Bu yetenek nasıl geliştirilir? ” ve hemen pratiğe geçin. Ancak, teori üzerinde durmanızı öneririz. Önce telepati gibi bir yeteneğin temellerini öğrenmelisiniz. Yakında nasıl öğreneceğinizi öğreneceksiniz.

İletişim sırasında insanlar yalnızca üç tür etkileşim kullanır. İlk olarak, sesler, yani konuşma. İkincisi, yüz ifadeleri ve jestleri ile diğer fiziksel eylemler. Vücudun dili. Üçüncüsü, bilinçaltı faktörü, yani doğrudan telepati.

Açıkçası, ilk iki tür hala ele alınabilir. Üçüncüsü ile ilgileniyoruz.

Muhtemelen herkes hayatında en az bir kez benzer bir vaka yaşamıştır. Bir insanla tanışırken ne kadar gülümsese ve iltifat etse de ondan hoşlanmadığınızı anlarsınız. Ama bunu açıklayamazsın. Sezgisel olarak kabul etmiyorsun.

Muhataptan neden hoşlanmadığınızı anlamak için, ayar gibi bir kavramı tanıtmak gerekir. Doğru ayar çok şey yapabilir. Belirli eylemlerin yardımıyla, bir kişi kendini muhatap ayakkabılarında olduğu gibi bulur. Sonra geri dönerek hissettiklerini anlatır.

Telepati çalışırken ve uygularken neden akort gerekir? Bir şeyi aşılayacağınız kişinin imajını formüle edebilmeniz için gereklidir.


Telepati için eylem şeması


İlk adım. özelleştirme
Omurganızı düz tutmak için rahat bir pozisyonda olmanız gerekir. Sizi uzaya bağlayan düz bir kablo hayal edin. Parlıyor ve parlıyor. Kordon, omurganız boyunca başınızın üstünden geçer. Aynı kordon, düşünceyi gönderdiğiniz kişide de sunulmalıdır.

İkinci aşama. konsantrasyon
İç diyaloğunuzu durdurun. Tüm düşünceleri temizle. Dış dünyayı engelleyin ve konsantre olun. Sadece sen ve telepatik muhatabın var. Kişiyi mümkün olduğunca açık bir şekilde sunmak gerekir. Sanki yanında duruyormuş gibi. Gözlerinle değil, içindekilerle bakmalısın. Muhatabınızı iç bakışınızla gözlemleyin.

Üçüncü aşama. düşüncenin formülasyonu
Aktarmak istediğiniz şeyi – bir düşünceyi, bir görüntüyü, bir duyguyu – beyninizin merkezinde formüle etmeniz gerekir. Bilincin merkezinde diyebiliriz. Ana şey, yüzeysel veya bir hayal gücü oyunu gibi görünmemesidir. Sonra derin bir nefes alın. Geleneksel olarak bir pıhtı veya bilgi topu oluşturmanız gerekir. Yumuşak ama keskin bir nefesle, zihinsel olarak bilgi pıhtısını kabloya gönderin.

Dördüncü aşama. doğrudan aktar
Bir pıhtı veya bilgi topunun telepatik muhatabınıza nasıl ulaştığını, hangi duyguları deneyimlediğini ve ne yaptığını hayal edin.

Beşinci aşama. Şükran
Mesajınızı ilettikleri için kozmosa ve daha yüksek güçlere içtenlikle teşekkür etmelisiniz.

Bilgileri görselleştirmenin ana yolları


Sizi ve telepatik muhatabınızı neyin bağladığını hayal ettiğinizde, mesajı gönderme şeklinizi seçmeniz gerekir.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir pıhtı veya bilgi topunu hayal edebilir ve yalnızca onu iletebilirsiniz. Örneğin her on saniyede bir gönderebileceğiniz kısa darbelerden oluşan bir sistem kullanmak mümkündür. Ayrıca düşüncelerinizi telepatik muhatabınızın düşünceleri ve duyguları haline getirmeye çalışabilirsiniz. Bununla birlikte, ikinci seçenek, uzun süre antrenman yapmanızı gerektirecektir. Kendinizi muhatabınızın olduğu yere transfer edip oradan durumu yönetmeye çalışmanız mümkündür, ancak bu seçenek artık saf telepati değildir. Burada birkaç farklı süreç söz konusudur.

Hızlı kurulum


Bazı durumlarda, kendinizi tanıtabilir ve muhataplara operasyonel koşullarda bir mesaj gönderebilirsiniz. Örneğin, toplu taşıma araçlarında, trende veya hareket halindeyken seyahat ederken. Bu durumda, olağan ortamda olduğu gibi, “kendi içine çekilme” yeteneği gereklidir. Bu, tam bir konsantrasyon durumuna girmenin gerekli olduğu anlamına gelir.

Bazı insanlar, kendilerinden ve düşüncelerinden başka hiçbir şey olmadığında, kendilerini tekrar tekrar benzer bir durumda bulurlar. Bu tür kendi kendine yalnızlığın türü tamamen bireyseldir. Çoğu durumda, şöyle görünür: hareketsiz bir duruş, sabit bir bakış, beynin merkezinde düşünceler acele eder.

Bu tür durumlarda, beynin her zaman farklı düşündüğünü fark edeceksiniz. Beynin hangi bölümünde düşüncelere sahip olduğunuzu anlamak gerekir. Doğru konsantre olursanız, düşünceler ön lobda değil, oksipital lobda veya merkezde daha yakın olacaktır.

Operasyonel ayarlamanın ana noktası, yabancı düşüncelerin sizi tam bir konsantrasyon durumundan çıkarmasına izin vermemektir. Sonuçta, tıpkı önceki durumda olduğu gibi – basit bir kurulumla – bir kişiyi, parametrelerini, adını ve diğer her şeyi görselleştirmeniz gerekecek. Bilgi pıhtılarının uzaya salınması da benzerdir. Ardından, doğrudan düşüncelerin iletilmesine geçmeniz gerekir.

Ani bilgi edinme


Telepatik bilgi iletirken veya alırken her insanın kendi duyguları olduğuna, yani tamamen bireysel olduklarına dikkat edilmelidir. Burada, biri kafanıza vurduğunda hangi hislere sahip olduğunuzu kendiniz belirlemelisiniz.

Genellikle bu hisler, omuz bıçakları arasında veya başın arkasında tüyler diken diken olur. Ayrıca taçta bir “çivi” veya sıcaklık olabilir. Genel olarak, kendiliğinden bir mesaj alırsanız, böyle bir şey hissedeceksiniz.

Böyle bir durumda, size mesajı kimin gönderdiğini anlamak son derece önemlidir. Burada kolay bir yol var. Rahatlamanız ve zihninizi düşüncelerden arındırmanız gerekir. Ve sonra aniden içeri girmelerine izin verin. İlk hatırladığınız göndericidir.

Amaca yönelik bilgi edinme


Telepatik olarak iletişime geçeceğiniz muhatap ile anlaştıysanız, seans için uygun koşullara ihtiyacınız olacaktır. Muhataplardan biri bilgi pıhtısını doğru bir şekilde göndermeli ve diğeri onu doğru bir şekilde almalıdır. Bu durumda, her iki tarafta da ayar gerekli olacaktır.

Her iki muhatap da standart bir ayar yapmalıdır. Alıcının kanaldan kafaya inen bir yığın bilgiyi sunması gerektiğini tahmin etmek zor değil.
İki yönlü bir deneyimde, önemli olan bir ayrıntı daha vardır. Çoğu durumda, insanlar telepatiyi bir telefon görüşmesi olarak düşünürler. Yani, muhatapınızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ancak bu mümkün değildir. Niye ya? Aynı raylar üzerinde iki treni birbirine doğru gönderirseniz ne olacağını hayal edin. Onlara ne olacak? Çarpışma. Aynı prensip telepatik bir seansta da çalışır. Birbirine yönelen iki düşünce çarpışacak ve alıcıya ulaşmayacaktır. Bu nedenle, bilgiyi kimin göndereceği ve kimin alacağı konusunda muhatap ile anlaşmaya ihtiyaç vardır.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak