Telif Hakları

Bir astrolojik tahmin, yorum, ya da form sadece bir Astrolog görüşü olup hiçbir bilimsellik taşımamaktadır. Bu tahminler kişinin doğum tarihi, yıldızı ve sorulan sorunun durumuna göre; astroloğun konu üzerinde ki deneyimi, yetkinliği ve uzmanlığı ölçüsünde netlik kazanmaktadır. Analiz ve yorumlar öncelikle eğlence amaçlı olup, herhangi bir kehanet ve gelecekten haber verme sınıfına sokulmamalıdır.

WEB SİTEMİZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ YASALARLA KORUNMAKTADIR.
Tahminler ve yorumlar modern tıbba ve gelişen teknolojiye alternatif olarak kullanılmamalıdır. Web sitemiz herhangi bir tahminden ve yorumdan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, talep ettiği bir yorum ya da analizi okuduktan sonra, kullanıcı tarafından oluşturulacak herhangi bir eylem, karar ya da olaydan web sitemiz ve şirketimiz sorumlu değildir.

Web sitemizde Astroloji, Burç, Tarot, Numeroloji yorumları, Kitaplar, Doğal Taş ve Mistik Eşyaların satışı yapılmaktadır. Web sitemize üye olan herkes bunları satın alabilir. Kitap, Doğal Taş ve Mistik Eşyaların alıcıya ulaştırılması anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla gerçekleştirilir. Yorum ve Analizler ise; alıcının belirttiği e-posta adresine veya Whatsapp hattına mesaj olarak gönderilmektedir.

Bu Web Sitesinin kullanımı, kullanıcıların isteğine bağlı olarak yapılan alış-veriş kapsamındadır. Kullanıcı sağladığı bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılır. Bu sitenin içeriğine erişim doğrudan ya da dolaylı olarak bir Internet bağlantısı ile sağlanmaktadır. Site kullanımına ilişkin alış-veriş ve yorum-analiz, internet ve telefon kullanımından doğan masraflar kullanıcının sorunluluğundadır

Web sitemiz bize başvuran ve bizden destek isteyen kimselere olumlu rehberlik hizmeti sağlamaktadır. Bunlardan bazılar:

 • HUKUKİ KONULAR: Kullanıcının hukuki konularda öncelikli olarak, hukuk danışmanı ya da bir avukata danışmasını öneririz.
 • TIP SORULARI: Rahatsızlık ve hastalık gibi konularda bize danışan kullanıcılarımıza, öncelik olarak profesyonel tıbbi tavsiye ederiz.
 • İŞ VE KARİYER: İş yaşamında istediğini bulamayan kullanıcılarımızı finansal danışmanlara yönlendiririz.
 • RUHSAL BOZUKLUKLAR: Ruhsal ve Psikolojik rahatsızlıklardan dolayı bize danışan kullanıcılarımızı bu konuda uzman profesyonel psikiyatr ve doktorlara gitmesini sağlamaya çalışırız.
 • Öncelikli amaç ve hedefimiz; insan sağlığı, mutluluğu ve huzurudur. Metafiziksel ya da psişik bir destek almak isteyen danışanlarımıza ve kullanıcılarımıza yaşadıkları olayın ya da durumun düzelmesi için çalışacak uzman kimselere yönlendiririz. Çünkü yaşanan hangi olumsuz olay olursa olsun, alınan profesyonel ve uzman destek kişinin içinde bulunduğu durumu daha net görmesini sağlayacaktır. Her problem ya da rahatsızlığı temelinde metafizik etkilerin yattığını söylemek çok büyük bir yanlış olacaktır.

Tüm Analiz ve yorumlar kişinin yaşamına bir bakış açısı sunar. Bu analiz ve yorumlar kişiye kesinlik vermez, geleceği söylemez ve gayb’dan haber almaz. Bu analiz ve yorumların herhangi bir hukuki, mali, ya da tıbbi bir niteliği yoktur.

Kullanıcının Form ve kullanıcı bilgileri ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat kendisine aittir.

Kullanıcının doldurduğu formdaki bilgiler nedeniyle Web sitemize /veya 3.kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan bizzat kullanıcı sorumludur. Bu nedenle Web sitemizin herhangi bir ödeme yapması gerektiği takdirde Web sitemiz, ödediği miktarın tahsili için kullanıcıya geri dönüş yapabilecektir. Kullanıcı bu hususu peşinen kabul eder.

Web sitemiz tarafından kullanıcının doldurduğu form ve kendisi hakkında verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde Web sitemiz adayın üyeliğini iptal edebilir.

Kullanıcı, üyeliği kapsamında formda verdiği ve sitede paylaştığı tüm bilgilerden yararlanarak Web sitemizin kendisi için bir hesap ve profil oluşturmasına peşinen izin vermektedir.

Sitede verilen linkler takip edilerek kullanıcı tarafından herhangi bir bilgi girişi yapıldığında, bu bilgilerin içeriği, doğruluğu, gizliliği ve/veya korunması ile ilgili olarak Web sitemizin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Web sitemizin kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi üzerinden kullanıcıya iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe Web sitemizin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için Web sitemiz SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece web sitemiz tarafında satın alma aşamasında kullanılır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Kullanıcılarımızın Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Web sitemiz “Banka Kartı ve Kredi Kartı bilgilerinizi” sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.

Yasal Hizmet Sözleşmesi -Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Web sitemiz sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda web sitemiz ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Web sitemize aittir.

Web siteniz kişisel bilgilerimi toplar mı?
Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Hizmetleri çalıştırmak ve sunmak için sizden topladığımız belirli bilgileri kullanırız. Ayrıca hizmetlerin bir parçası olarak karşıya makineniz, hizmet kullanımız ve hizmet performansınız hakkında otomatik olarak bilgi yükleyebiliriz. Söz konusu bilgileri toplamamıza yardımcı olması için makinenize tanımlama bilgileri yerleştirmek gibi teknolojiler kullanabiliriz. Bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve koruduğumuz hakkında bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Koşulları sayfamızı okuyunuz.

Web siteniz, kişisel bilgilerimi Web siteniz dışında ifşa eder mi?
Yasal Hizmet Sözleşmesi – Web sitemizin; İlgili yasalara uymak veya yetkili makamlarca gerçekleştirilen yasal işlemlere yanıt vermek, Bu sözleşmeyi uygulamak ya da Web sitemizin veya kullanıcımızın haklarını ya da mülklerini korumak, Herhangi birinin can kaybını veya ciddi fiziksel yaralanmasını önlemek için gerekli olduğuna kanaat getirmesi durumunda, Web sitemizin kişisel bilgileriniz ve içeriğinizi kapsayan (ancak bununla sınırlı olmayan) hizmetleri kullanımınızla ilişkili bilgilere veya Web sitemizin hizmetleri kullanımınız aracılığıyla hakkınızda edindiği bilgilere (Internet Protokol adresi veya diğer üçüncü taraf bilgileri gibi) erişebileceğini, bu bilgileri ifşa edebileceğini veya koruyabileceğini kabul ve taahhüt edersiniz.

Web siteniz yasal işlemlere nasıl yanıt verir?
Yasal Hizmet Sözleşmesi -Diğer Internet hizmeti sağlayıcılarına benzer olarak Web sitemizde ağımızda depolanan içeriğe yönelik olarak yasa uygulayıcı kurumların, devlet kuruluşlarının ve özel davacıların yasal talep ve istekleriyle karşılaşmaktadır. Bu bilgiler, iddia edilen cezai veya medeni bir dava ile ilgili olabilir ve genellikle faaliyetin gerçekleştiği ülke veya bölgenin olağan hukuki sürecinin ardından talep edilir. Web sitemiz, bu tür soruşturmalar veya hukuki davaların parçası olarak bilgileriniz ya da içeriğinizle ilgili taleplere uymak zorunda kalabilir.

Bildirimler
Web sitemizin hizmetlere kaydolurken belirttiğiniz adrese, e-posta aracılığıyla yasaların şart koştuğu şekilde hizmetler veya bilgilerle ilgili bildirimler sağlamasını kabul ediyorsunuz. Size e-postayla gönderilen bildirimler, e-posta gönderildiğinde verilmiş ve alınmış kabul edilir. Elektronik ortamda herhangi bir bildirim almaya onay vermiyorsanız, hizmetleri kullanmayı durdurmalısınız. Hizmetler için web sitemizin Destek alanında belirtilen şekilde bildirimde bulunabilirsiniz.

WEB SİTEMİZ, BAĞLI ŞİRKETLERİMİZ, KURUMSAL BAYİLERİMİZ, DAĞITIMCILARIMIZ VE SATICILARIMIZ OLARAK HİZMETLERİ KULLANIMINIZA YÖNELİK HİÇBİR AÇIK VEYA KAPALI GARANTİ VEYA TEMİNAT VERMİYOR VEYA KOŞUL SUNMUYORUZ.

HİZMETLERİMİZİ KULLANIMINIZIN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDA OLDUĞUNU VE HİZMETİMİZİ “OLDUĞU GİBİ”, “TÜM HATALARIYLA BİRLİKTE” VE “KULLANIMA SUNULDUĞU HALİYLE” SAĞLADIĞIMIZI ANLADIĞINIZI KABUL EDİYORUZ.

WEB SİTEMİZ HİZMETLER ARACILIĞLA SAĞLANAN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU VEYA GÜNCELLİĞİNİ GARANTİ ETMEZ. YEREL YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, TİCARİ OLARAK SATILABİLİRLİK, TATMİN EDİCİ KALİTE VE BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK, YETERLİ ÇABANIN GÖSTERİLMESİ VE HAKLARIN İHLAL EDİLMEMESİ DAHİL TÜM GARANTİLERİ KAPSAM DIŞINDA TUTUYORUZ.

YEREL KANUNLARINIZA GÖRE BELİRLİ HAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ. BU SÖZLEŞMEDEKİ HİÇBİR ŞEY, GEÇERLİ OLDUKLARI TAKDİRDE SÖZ KONUSU HAKLARI ETKİLEME AMACINDA DEĞİLDİR.

BİLGİSAYAR VE TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİNİN HATASIZ OLMADIĞINI VE ZAMAN ZAMAN KESİNTİLERİN ORTAYA ÇIKABİLECEĞİNİ KABUL EDERSİNİZ. HİZMETLERİN KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAĞINI YA DA VERİ KAYBININ OLMAYACAĞINI GARANTİ ETMİYORUZ.

WEB SİTEMİZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ YASALARLA KORUNMAKTADIR.

Lütfen kuralların tümü için ayrıca; Sitenin en alt kısmında yer alan Yasal Hizmet Sözleşmesi, Kullanım KoşullarıGizlilik Koşulları,  Telif Hakları, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Formu,  sayfalarımızda yer  alan açıklamaları okuyunuz. Gerek burada yer alan kurallar; gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi 0506 322 38 72 nolu Whatsapp hattımızdan bize yazabileceğiniz gibi, İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize iletebilirsiniz.

Telif Hakları konusunda hassas davranıyoruz. Bu nedenle, yildiznamebaktir.com sitesini kullanmakla aşağıda yazılı maddelerde yer alan bütün şartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 1. Site içeriğinin tümü; her türlü metin, resim, fotoğraf, grafik, logo, şekil, çizim, klip, canlandırma, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; görsel tasarım, teknik tasarım, endüstriyel tasarım ve içerik tasarımı; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü haklar münhasıran yildiznamebaktir.com ve Sitenin içerik sağlayıcılarına aittir.
 2. Siteye kayıtlı üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin enteraktif servislerini kullanarak postaladıkları soru, anket cevabı, öneri vs. her türlü mesajın dijital ortamlar dahil, her türlü çoğaltımı, basılı materyallere dönüştürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasıran yildiznamebaktir.com’a aittir.
 3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.
 4. Sitede yer alan unsurlardan herhangi birinin yildiznamebaktir.com ’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir ortama aktarılması, yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.
 5. Yukarıda aktarılan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için içeriği kullanabilirler ve bilgisayarlarına indirebilirler.
 6. Site’nin kayıtlı üyesi olmak ya da Site üzerinden herhangi bir ücretli hizmeti almak, Kullanıcının yukarıdaki haklardan herhangi birini kullanmasına izin vermez.
 7. Site adı ve logosu ile yildiznamebaktir.com adı ve logosu, yildiznamebaktir.com iştirakleri ile marka sahibi üçüncü kişi şirketlere ait tüm grafik, logo ile mal ve hizmet tescilli markalar olup, başkaları tarafından hiç bir surette kullanılamaz. Kullanıcıların zihinlerinde karışıklığa yol açacak, iktibas oluşturacak, itibar zedeleyecek şekilde bu markaların benzerleri oluşturulamaz.
 8. yildiznamebaktir.com bilgilendirme amacıyla kurulmuş ve  iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, kişisel görüş taşımaktadır. Bu nedenle doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette tarafımızdan garanti ve taahhüt edilmemektedir.
 9. yildiznamebaktir.com içinde yer alan tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları yildiznamebaktir.com’a ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.
 10. yildiznamebaktir.com sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin https://yildiznamebaktir.com web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.
 11. yildiznamebaktir.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu maddelerden herhangi birinin geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.
 12. Bu web sitesinde yer alan görseller, telifsiz görsel sağlayıcı platformları unsplash.com ve pexels.com gibi sitelerden alınmaktadır. Eğer bir görselin telif hakkının şahsınıza yada firmanıza – kuruluşuna ait olduğunu düşünüyor ve kanıtlarsanız hemen yayından kaldırır yada sileriz.
 13. yildiznamebaktir.com ’un bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlali durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeden kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkı saklıdır.
 14. Web Sitemiz DMCA üyesi olup yayınlanan her yazı, görsel koruma altındadır.

WEB SİTEMİZ VE ZİYARETÇİLERİMİZ YASALARLA KORUNMAKTADIR.Lütfen kuralların tümü için ayrıca; Sitenin en alt kısmında yer alan Yasal Hizmet Sözleşmesi, Kullanım KoşullarıGizlilik Koşulları,  Telif Hakları, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Formu,  sayfalarımızda yer  alan açıklamaları okuyunuz.Gerek burada yer alan kurallar; gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi 0506 322 38 72 nolu Whatsapp hattımızdan bize yazabileceğiniz gibi, İletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize iletebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin