WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaYasal Hizmet Sözleşmesi

Yasal Hizmet Sözleşmesi

YASAL E- İMZALI HİZMET SÖZLEŞMESİ (ELEKTRONİK SÖZLEŞME)

İş bu sözleşme Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU ile hizmet alan arasında sözleşmedir. Hizmet alan kişi, sözleşmede “DANIŞAN” diye anılacaktır. Hizmet veren Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU ise, “DANIŞMAN” olarak anılacaktır.

Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU ile irtibata geçen bu sözleşmeye tabidir ve kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme; Telefon, Sms, Whatsapp, Facebook sayfası, e-posta vb. sosyal medya ya da tüm iletişim araçları kanalıyla görüşme yapan ya da iletişime geçen veya yüz yüze görüşme yapan herkesi kapsamaktadır.

YASAL E- İMZALI HİZMET SÖZLEŞMESİ MADDELERİ

 • Bu web sitesi 18 yaş ve üzeri için uygundur. 18 yaşın altında olan kişilerin girmesi sakıncalı ve yasaktır. Dolayısı ile 18 yaşın altında olanlar için sorumluluk ve yükümlülükler tamamen kendilerine aittir.
 • Faaliyetlerimizin hiçbiri tıbbi tedavi amaçlı değildir. Sitelerimizde yer alan yazılar, bilgilendirme amaçlı olup tıbbi sağlık hizmeti niteliği taşımaz. Tıbbi hastalık ve tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen bir tıp doktoruna başvurunuz.
 • Danışan kendi hür ve özgür iradesi ile danışmanlık hizmetini alır ve kabul eder; zorla ve zoraki her hangi konuda tarafların istemediği hiç bir şey taraflarca yapılmaz
 • Danışan ilk müracaatını Telefon, Sms, Whatsapp, Facebook sayfası, e-posta vb. sosyal medya ya da tüm iletişim araçları kanalıyla kendi özgür ve hür iradesi dahilinde yaptığını kabul eder ve bu sözleşmeye tabi olur.
 • Danışman (Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU) Sadece sitesinin reklamını yapar ve bu reklamı görerek hizmet, danışmanlık hizmeti vs. gibi site içeriğinde yasalara aykırı olmayan hizmet talebinde bulunmak üzere danışanlar Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’ndan danışmanlık hizmeti almak üzere ararlar danışanlar aradığında danışmanlık hizmeti verilir.
 • Danışman (Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU) tarafından danışana bir teklif götürülemez, istismar edici hal hareket ve tavra giremez. Bu tür bir davranışı beyan eden danışan bunu ispatlamakla yükümlüdür.
 • Danışan, Danışman tarafından arandığını iddia edemez, ediyorsa da ispatlamakla yükümlüdür.
 • Danışan Kanunen, Sihir, Büyü, Papaz Büyüsü, Define Bulma ve Çıkartma, Muska, Fal Bakma, Kaybolanı Bulma, Kaçmışı Döndürme, Gideni Geri Getirme vb. gibi hizmet talebinde bulunamaz. Danışanın Danışmandan bu gibi konuları talep etme hakkı kanunen yoktur.
 • Danışanın, danışmanın web sitesinde sunduğu hizmetleri isteme hakkı vardır. Danışmanın (Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU) hizmetleri verip vermeme hakkı saklıdır.
 • Danışan, Danışman ile kararlaştırdığı ürün, mal, hizmet ya da malzeme bedelini peşin öder ve adı belirtilen hizmet ya da hizmetler danışan adına alınır. Danışan adına alınan ürün yada malzeme için Fatura Hizmeti verilmeyeceğini kabul eder.
 • Danışan; ürün, mal, hizmet ya da malzeme için verilen bedeli geri isteyemez. Bu bedelin geri iade edilmesi söz konusu değildir. Danışan, adı sayılan bu hizmet bedelini geri talep etmeyeceğini beyan ve taahhüt eder.
 • Danışan, Danışman (Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU) ile seans, eğitim, danışma ya da görüşme için belirlediği gün ve zamanda gelmek zorundadır, gelmediği zaman hizmetin gecikmesi durumunda geçen zaman ve diğer sorumluluklar kendine aittir hiç bir hak iddia edemez.
 • Danışan gelemeyeceği seans için bilgi vermemesi durumunda hizmet veren işlemi durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar bu sebeple iptal edilen hizmet konusunda danışan hiç bir hak iddia edemez.
 • Danışan ücretli hizmet bedelini hizmetin bitiminde ödemek zorundadır. Bu bedeli ödediği takdirde hizmet bedeli faturası kanunen kesilecektir. Danışan faturasına resmi %18 KDV Eklenecektir. “Hizmet bedeli “ + “%18 KDV” şeklindedir. Bedeli ödenmemiş hizmetler için FATURA kesilmeyecektir.
 • Danışanların işlemlerine göre değişiklik gösteren zaman ve süreçler vardır; uzaması ve kısalması işlemlere göre değişir. Zaman ile ilgili konularda Danışan, Danışman’a baskı yapamaz. Danışan tarafından, Danışman’a baskı yapılması durumunda hizmet veren Danışman, verdiği ücretli hizmeti tek taraflı olarak iptal eder ve bunu danışan şimdiden kabul eder ve tüm haklarından ve ödediği hizmet bedeli ve malzeme bedeli varsa geri talep edemez.
 • Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU – Danışman, Danışana hiç bir şekilde vaat, umut, beklenti ve kesinlik vermemektedir. Danışan, Danışmanın bu ve benzeri amelleri işlediğini iddia edemez, ediyorsa ispatlamak zorundadır.
 • Danışan talep ettiği işlemin çalışmanın sonucu oluşana kadar beklemek zorundadır. Danışan çalışma bitmeden sonuç bekleyemez.
 • Danışan Danışmandan Hizmet, Ürün, Malzeme vb. gibi bedelleri ödemeden çalışma yapmasını talep edemez. Danışan isteği doğrultusunda, bedeli ödenen çalışmaların Faturası kesilip, danışana teslim edilir. Faturası olmayan Danışan, herhangi bir hizmeti aldığını iddia edemez.
 • Danışan, hizmet almaya başladıktan sonra Danışmanı sürekli olarak Telefon, Sms, Whatsapp, Facebook, e-posta vb. sosyal medya ya da tüm iletişim araçlarından taciz edemez. Danışan ve Danışman arasında belirlenen gün ve saatlerde görüşmelerin yapılacağını Danışan kabul etmiş sayılır. Aksi bir durum yaşandığı takdirde, Danışman (Metafizik & Astroloji Uzmanı Zeynel EROĞLU) işlem, eğitim ya da çalışmalardan cayma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Danışan tarafından Danışman hakkında Sosyal Medya, Görsel Medya ya da Yazılı Medya vb. kanallarda, karalama ve kötüleme, hakaret, küfür ve buna benzer aşağılayıcı tavır ve amellerde bulunamaz. Bu amelleri işleyen ya da aracı olan kişi ya da kişiler hakkında, Danışman tarafından gerekli Hukuksal ve cezai işlemler başlatılacaktır.
 • Danışanın başına gelebilecek, hastalık, kaza vb. ani gelişen olaylar oluştuğu takdirde, danışan bu durumu danışmana bildirmek zorundadır. Böylelikle Danışan ve Danışman arasında bulunan alış-veriş geçici olarak durdurulur ve ya dondurulur.
 • Danışan, Danışmanın izni olmaksızın gizli ya da açıkça Ses, Görüntü ve Video kaydını alamaz. Bu gibi bir durum kişilerin Gizlilik Hallerini ihlal etme durumudur ve Anayasaya göre suç teşkil etmektedir. Böyle bir durum yaşandığı takdirde Danışman Hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.
 • Danışman herhangi bir zamanda gizlilik politikasını ve ya Hizmet Sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasında ya da Hizmet Sözleşmesinde herhangi bir değişiklik olduğunda; Danışman bu değişiklikleri web sitelerinin ana sayfasında veya uygun gördüğü başka bir sayfada yayınlayarak danışanlara bildirilecektir. Bu değişikliklerin yayınlanmasının ardından danışmanın sitesini incelemeye devam eden danışanları otomatik olarak bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
 • Danışan kendi bilgilerini korumakla yükümlüdür. Bir başkası ile özel bilgi paylaşımında bulunması ve bu bilgilerin ifşa edilmesi durumunda Danışmanı suçlayamaz. Böyle bir durumun varlığını delilleri ile ispat etmek zorundadır.
 • Danışan. Danışman hakkında işlemediği bir cürüm ya da yapmadığı bir durumu öne sürerek suçlayamaz. Böyle bir durum ile karşılaşan Danışman, Danışan hakkında İftira niteliğinde Hukuki Süreç başlatma hakkını saklı tutar.

İş bu sözleşmedeki tüm maddeleri çalışmayı başlatmakla beraber kendi isteğimle kabul ederim. Sözleşmedeki maddelere uymamam durumunda Metafizik Uzmanı Zeynel EROĞLU Tarafından tek taraflı olarak hizmet akdinin durdurulması / iptal edilmesi durumunda hiç bir hak talep etmeyeceğimi ve geri para ödemesi yapılmasını talep etmeyeceğimi beyan ederim.

Bu sözleşmeyi çalışmayı başlatmakla beraber kabul ederim okudum anladım kendi irademle imzaladım kabul ettim.

Metafizik Uzmanı Zeynel EROĞLU tarafında bana anlatımlardan, bilgilendirmeden dolayı psikolojik olarak zarar görmediğimi kabul ve beyan ederim.

Yorum Yok

Sorry, the comment form is closed at this time.