Yengeç Burcu ve Aşk

Yengeç burcu ve aşk Bir ilişki başlangıcında Yengeç burcu insandan ilk adımın atılmasını veya beğendiği insana açık bir şekilde duygularını belli etmesini beklemek çok yanlış olacaktır. Çünkü utangaç ve hemen yaklaşım gerçekleştiremeyen yengeç, aşk yönünde de pasif kalmayı tercih eder. Yengeç insanları demode tarzlara ve geleneksel olan tarzlara çok daha yatkın olduklarından dolayı, ilk buluşmada romantik bir yemek yada tiyatro kendisini çok daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır. Bilmek gerekir ki yengeç burcunun aşk yönü bir hayli kuvvetlidir.

Daha çok romantik ve nostaljik yapıda bulunan bu burcun insanları ile, geçmiş olaylar hakkında konuşmak kişiliği ve yaşantısı hakkında da bilgi edinme fırsatı sağlamaktadır.

Yengeç insanları takdir edildiğini ve değer gördüğünü her zaman hissetmek ve görmek ister. Yengeç burcu ve aşk Bunlar ise ilişkide devamlılık getirmesinde yardımcı olur. Partnerinin farklı konular üzerinde fikirlerini sorması veya tavsiye istemedi de yengeç insanları için ne kadar değer verildiğinin bir göstergesi olarak bilinmektedir. Yengeç burcu insanları reddedilmekten nefret ederler ve bir o kadar da korkarlar. Bu insanlar için hayır cevabını almak, küçük konularda dahi onları derinlerden etkilenmesine neden olabilir. Yengeçlerin mükemmel ötesi bir hafızası bulunmaktadır ve oldukça kıskanç bir yapıya sahiptirler. Olayları kolay unutmuyor oldukları için, dürüst ve samimi olmayan yaklaşımlar ilişkilerinin kolayca bozulması riskini de taşımaktadır. Ayrıca affetmeleri ve unutmaları düşünüldüğünden çok daha zor olmaktadır.

Medyum Zeynel Eroğlu

Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ile ilgili uğraşları bulunan Medyum Zeynel Eroğlu. Ruhsal Şifa, Reiki, NLP, Feng Shui, Hipnoz ve Çakra Açma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Metafizik anlamda yaptığı çalışmalar ile Ulusal Kanallarda tartışma programlarına katılarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırmış. Uzman Tv’de metafizik ile ilgili toplumun merak ettiği konulara açıklık getirmiştir. Çalışmaları görsel basının yanında yazılı basına da konu olan Medyum Zeynel Eroğlu , “okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum ve anlıyorum” ilkeleri ile hareket ediyor, danışanlarına da bu duyguları ve kavramları aşılıyor.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak