Yıldız Düşüklüğü Hesapla

Yıldız Düşüklüğü Hesaplama, insanlar var olduğundan bu yana mistik olaylara, hayatlarını etkileyecek her türlü ilime ilgi duymuşlardır. Bunun sebebi geleceği bilmek ve buna göre hayatlarını yönlendirme isteğidir. Yıldızname de bu yöntemlerden biridir. Birçok kişi yıldıznamenin bir fal olduğunu düşünse de bu tamamen yanlış bir bilgidir. Yıldızname, kişinin doğum tarihi, saati, ismi ve doğduğu gün gibi kişisel bilgilere dayanarak yapılan bir yorumlama yöntemidir.

Yıldız düşüklüğünden dolayı pek çok insan kendini bunalımlı gibi durumlara kadar götürmektedir. Yığınla olay ve hadise üst üste gelebilir bu sebepten Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusu bu durumda çok önemlidir. Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır açıklamak gerekirse yıldız düşüklüğünden dolayı kişiler intihara kadar gidecek gibi kötü durumlara düşebilir. İnsanların bahtları, şansları, gelecek ile alakalı bir takım sezileri yıldız düşüklüğü sayesinde ortaya çıkmaktadır.

Bu sebepten Yıldız düşüklüğünü nasıl hesaplarız sorusu için Medyum desteği şarttır. Konusunda uzman medyum aracılığı ile Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusuna daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Günümüzde bir çok kişi Yıldız düşüklüğü hesaplama sayesinde bir takım hadiseleri göz önüne getirerek önlem almaya çalışır.

Yıldızname

Yıldızname kendi içinde özellikleri olan bir ilimdir. Konusunda uzman olmayan, deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından uygulaması yapıldığında insanlar maddi ve manevi yönden zarar görebilir.

Yıldızname bakılırken bir araca gerek duyulmaz, diğer fallarda kahve tarot kağıtları , su gibi bir çok malzeme gerekirken bu bakım yapılırken hiç birine ihtiyaç duyulmaz. Bu bakım türünde daha çok dinsel inanç önemlidir, bu bakım yapılırken yine birkaç ilim birbirine bağlı olduğundan yıldızname bakan kişinin bu ilimlerin hepsini bilmesi gerekmektedir.

Koruma işlemi ihtiyacındaki kişiler yıldızlarının düşük olduğu dönemlerde yanlarında yıldız yükseltme muskası taşıyabilirler. Bu muska yıldızınızın düşmesini engellemeye çalışsa da pek çok durumda koruma muskası tek başına yeterli olmamaktadır. Yıldız düşüklüğü için doğal taş kullanarak yapılmış takı ya da aksesuarları üstünüzde ya da yanınızda taşımanız yıldızınızın yükselmesinde takviye görevi görür. Elbette bu taşlar burçlara göre farklılık göstermektedir.

Günümüzde kendini medyum olarak tanıtan ve insanların zaaflarını kullanan birçok düzenbaz ve sahtekar insan bulunmaktadır. Yıldızname bakıyorum adı altında birçok kişi bu insanların oyununa gelmekte, maddi ve manevi birçok zarara uğramaktadır.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir ve Aklınızdaki Sorulara ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Türkiye Yıldız Haritası için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Aşk Büyüsü Nedir konulun Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin