WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaYILDIZNAMEYıldız Düşüklüğü Hesapla

Yıldız Düşüklüğü Hesapla

Büyü ve Yıldız Düşüklüğü

Yıldız Düşüklüğü Hesapla

Yıldız Düşüklüğü Hesaplama, insanlar var olduğundan bu yana mistik olaylara, hayatlarını etkileyecek her türlü ilime ilgi duymuşlardır. Bunun sebebi geleceği bilmek ve buna göre hayatlarını yönlendirme isteğidir. Yıldızname de bu yöntemlerden biridir. Birçok kişi yıldıznamenin bir fal olduğunu düşünse de bu tamamen yanlış bir bilgidir. Yıldızname, kişinin doğum tarihi, saati, ismi ve doğduğu gün gibi kişisel bilgilere dayanarak yapılan bir yorumlama yöntemidir.

Yıldız düşüklüğünden dolayı pek çok insan kendini bunalımlı gibi durumlara kadar götürmektedir. Yığınla olay ve hadise üst üste gelebilir bu sebepten Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusu bu durumda çok önemlidir. Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır açıklamak gerekirse yıldız düşüklüğünden dolayı kişiler intihara kadar gidecek gibi kötü durumlara düşebilir. İnsanların bahtları, şansları, gelecek ile alakalı bir takım sezileri yıldız düşüklüğü sayesinde ortaya çıkmaktadır.

Bu sebepten Yıldız düşüklüğünü nasıl hesaplarız sorusu için Medyum desteği şarttır. Konusunda uzman medyum aracılığı ile Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusuna daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Günümüzde bir çok kişi Yıldız düşüklüğü hesaplama sayesinde bir takım hadiseleri göz önüne getirerek önlem almaya çalışır.

Yıldızname

Yıldızname kendi içinde özellikleri olan bir ilimdir. Konusunda uzman olmayan, deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından uygulaması yapıldığında insanlar maddi ve manevi yönden zarar görebilir.

Yıldızname bakılırken bir araca gerek duyulmaz, diğer fallarda kahve tarot kağıtları , su gibi bir çok malzeme gerekirken bu bakım yapılırken hiç birine ihtiyaç duyulmaz. Bu bakım türünde daha çok dinsel inanç önemlidir, bu bakım yapılırken yine birkaç ilim birbirine bağlı olduğundan yıldızname bakan kişinin bu ilimlerin hepsini bilmesi gerekmektedir.

Koruma işlemi ihtiyacındaki kişiler yıldızlarının düşük olduğu dönemlerde yanlarında yıldız yükseltme muskası taşıyabilirler. Bu muska yıldızınızın düşmesini engellemeye çalışsa da pek çok durumda koruma muskası tek başına yeterli olmamaktadır. Yıldız düşüklüğü için doğal taş kullanarak yapılmış takı ya da aksesuarları üstünüzde ya da yanınızda taşımanız yıldızınızın yükselmesinde takviye görevi görür. Elbette bu taşlar burçlara göre farklılık göstermektedir.

Günümüzde kendini medyum olarak tanıtan ve insanların zaaflarını kullanan birçok düzenbaz ve sahtekar insan bulunmaktadır. Yıldızname bakıyorum adı altında birçok kişi bu insanların oyununa gelmekte, maddi ve manevi birçok zarara uğramaktadır.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir ve Aklınızdaki Sorulara ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Türkiye Yıldız Haritası için bu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Aşk Büyüsü Nedir konulun Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

zeyneleroglu@gmail.com

Yorumlar
 • Merhabalar yıldız düşüklüğünü nasıl hesaplayabilirim Size nasıl ulaşabilirim

  03/01/2022
 • Hocam selamlar ilginiz için tşk ederim bakım formum gelmiş hayatıma yön vermişsiniz Allah sizden razı olsun .en kısa zamanda ablamın bir derdi ile sizi tekrar rahatsız edeceğiz. saygılarımla hocam

  04/12/2021
 • sayın.değerli.hocam.selamlar..ben.şadi.Altınöz..mehmet.hayri.oglu.fatmadan.olma.benim.yılız.nameme.bakarsan.sevinitr.saygılarımla

  28/11/2021
 • mutlu giden evliliğim bozuldu kocam ansızın bir kadınla yaşamaya başladı hayatım bozuldu yalnız kaldım medyum zeynel hoca ile o zaman görüştüm yaptığı kocayı geri getirme işlemi sayesinde kocam yuvamıza yine döndü

  25/11/2021
 • İftiradan 15 yıllık evliliğimi bir çırpıda bitirmişti eşimin ailesi. Eşim de onların kurbanı oldu. Hiç bir çare yoktu akrabalarım zeynel hoca dediler. İşlemler yapıldı gerçeği görür oldu eşim. Döndü evine.

  16/11/2021
 • Ortak olduğum bir şirket var ve şirkette duramıyor . İşlerle ilgilenmek istemiyordum. Medyum Zeynel Eroğlu Hocayı aradım ve sorunumu anlattım çalışmaları sonucunda mezarlık büyüsü olduğunu söyledi .Büyü bozma çalışması ile işime geri döndüm daha Medyum Zeynel Eroğlu Hoca en iyi medyum sonuçları hemen alıyorsunuz.

  10/11/2021
 • eşimle çok mutluyum aramızda sorun yok olmadıda ama eşimin bir iş bulamaması bizi üzüyor başka kişilerin yerlerine işe gidip sadece 30 yada 40 alması bizi çok üzüyor ama biz medyum zeynel hoacyı aradık ve üstümüzde nazar ve büyü oldugunu söyledi ve ben bunu bozdurdum ve şu anda eşim okulda güvenlik görevlisi

  03/10/2021
 • Hocam, 1 yıllık evliyim. Hamd olsun mutluyuz ama hep aksilikler yaşıyorduk. Bir ara kurşun döktürdük, rahatladık. Bir ay önce evimize taşınmak nasip oldu ve bir aydır olmayacak işler geliyor başımıza. Rabbim kabul etsin, adaklarımız vardı yerine getirdik. Ferahlarız inşallah dedim, bu sefer başka olaylar cereyan etti. Yıldızım düşük bunu biliyorum ama başka şeylerden korkar oldum artık, yardımcı olun lütfen.

  23/09/2021
 • YENİ TASINDIGIM EVE GELDİM GELELİ NEDENSE HUZUR BULAMADIM BİR TURLU MEDYUM ZEYNEL BEY İLE GORUSME YAPTIGIMIZDA OLAYI HEMEN ANLADI VE COZDU

  22/08/2021
 • evimde temizlil sırasında bir gün muska buldum sonra evi iyice araştırdım iki tane daha bazı köşelerde ynını buldum medyum zeynel ile gorustum yapılması gerekenleri yaptım evimin bereketi ve huzuru yoktu sebebini de öğrendik

  09/06/2021

Yorum Yap

Önerilen
Astroloji ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroglu ile Temel Eğitimler Başlıyor. Tarot Eğitimleri 2 aşamalıdır. İlk…