WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
AnasayfaYILDIZNAMEYıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname nasıl bakılır?

Yıldızname bakımı hakkında daha bilgili olmak ve bu konu için gerekli olan tüm bilgileri almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. İlk olarak yıldızname nasıl bakılır açıklayalım.

Bilinmelidir ki yıldızname bakımı çok büyük bir bilgi yoğunluğu ve bunun yanında gayet iyi bir tecrübe ile deneyim gerektiren bir analiz türüdür. Yıldızname bakımı sırasında kişiye özel bilgiler ve tecrübe konuları ile bakılır.
Ayrıca yıldızname bakımında kur-an da bulunan ayetler doğrultusunda bir bakım yapıldığı için bakımı yaptıran kişinin geleceğine dair kesin ve net bilgiler alınmaktadır.
Yıldızname bakım analizleri medyum tarafından yapılır fakat yapılacak olan bu analiz türünün işin uzmanı olan bir medyum tarafından yapılması önerilir.

Yıldızname bakımı ile kişi kendisi ile ilgili her türlü bilgilere ulaşılır. Bu bakım türü genel olarak hesaplar ile bakılır. Doğduğu andaki güneşin ay ın ve gezegenlerin kişi üzerindeki etkisi çok büyüktür. Bu durumlar kişinin karakteri ve kişiliği konusunda büyük bir öneme sahiptir. Yine bu bakım türü ile, kişi yaşayacağı kötü olaylardan hangi yollar kullanarak kurtulabileceği konusunda da bilgi verir.

Aksi halde sıradan bilgilere sahip medyum tarafından yapılacak olan yıldızname bakımı hiç bir şeyi göstermeyeceği gibi gerçeği de yansıtmayacaktır.

Yıldızname Arapça’da

Yıldızname yıldızların konum ve hareketlerinin bir işaret sistemi oluşturduğuna, bu sayede insan hayatının evrelerinin bilinebileceği iddiasına dayanır. Türkçe’de müneccimlik, Arapça’da buna ilmü’t-tencîm/ ilmü ahkâmi’n-nücûm, Batı dillerinde astroloji, yıldız falı ve yıldız bakıcılığı adları verilir. Yıldız falına bakmak üzere yazılmış kitaplara da yıldıznâme denir.

Yıldızname bakımı başlı başına insanların vazgeçilmez olarak nitelendiriyor olduğu konuların başında gelmektedir. Çünkü yıldızname bakımı kişilerin en iyi şekilde hayat analizi yapmasını sağlamaktadır. Yıldızname burçları ise çok daha ayrı bir önem taşımaktadır ki yıldızname burçları sayesinde insanlar ileri ki dönemler içerisinde neler ile karşılaşarak bu konuda neler yaparak daha iyi yerlere gelebileceğini öğrenebilme ihtimalini elinde bulundurmaktadır. Yıldızname burçları her önünüze gelen medyum tarafından kesinlikle yaptırılmamalı ve bu konuda uzman olan medyumlar en iyi şekilde araştırılarak kesin sonuçlar doğrultusunda iyi bir medyum tarafından yaptırılmalıdır. Aksi halde önünüze ilk gelen medyum tarafına yıldızname burçları ve bakımı yaptırarak hiçbir sonuç elde edemezsiniz.

Yıldız Düşüklüğü

Yıldız düşüklüğünden dolayı pek çok insan kendini bunalımlı gibi durumlara kadar götürmektedir. Yığınla olay ve hadise üst üste gelebilir bu sebepten Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusu bu durumda çok önemlidir. Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır açıklamak gerekirse yıldız düşüklüğünden dolayı kişiler intihara kadar gidecek gibi kötü durumlara düşebilir. İnsanların bahtları, şansları, gelecek ile alakalı bir takım sezileri yıldız düşüklüğü sayesinde ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusu için Medyum desteği şarttır. Konusunda uzman medyum aracılığı ile Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusuna daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Günümüzde bir çok kişi Yıldız düşüklüğü hesaplama sayesinde bir takım hadiseleri göz önüne getirerek önlem almaya çalışır.

Eğitimde Metafiziksel konular ele alınacaktır, elbette ki Havas ilminin sınırları bunlar değildir, ancak dediğim gibi bunlar temel eğitimlerdir, temel eğitimler 5 seviyede ele alınırken orta düzey ve Majisyen düzeyini siz hesaplayın artık..

Taleplerinize göre yeniden seviyeler değerlendirilebilir, orta düzeye de geçiş sağlanabilir.

Konuları şimdilik bu yönde tasarladım, birkaç hususu değiştirebilir, konu dizimlerini öne arkaya alabilirim..

Yada ilk önce tanışma platformu kurarak ön sohbet sonrasında eğitime katılacaklar hakkında kısa bilgiler edinerek havas konusunda ki bilgi düzeylerini etüt ederek buna göre eğitim konularını yeniden ele alabiliriz..

İnsan esma’dan esma harflerden mürekkeptir. Kelimelerin ruhu harflerdir. Bir dilin irfanı mi yoksa dünyevi mi olduğunu kelimelerinin içinde barındırdığı harflere bakarak anlayabilirsiniz.

Harfler tek başlarına ayetlerdir (bknz hurufu mukatta) ancak idraki dar insanın ayetleri anlayabilmesi için harfler kelimelere dönüştürülmüştür. Kelimelerden cümleler kurar, cümlelerden paragraflar örer, paragraflardan uzun, uzun yazılar inşa eder anlatmaya çalışırız.

Harfler

Allahın güzel isimlerinden ve dualarından önce harfler var edilmiştir. Kur-an’ı Kerimde ayrı ayrı yazılan ve hiç bir mana yüklenmeyen harflerin oluşturduğu ayetler bulunur.

Tabi ki yaratıcı onları bilerek oraya koymuştur. Harflerin bu esrarının bilgisi bize evrenin gizli kapılarını açar.

Bu eğitimde Arapça 28 harfin sırlı dünyasına vakıf olacaksınız. Harflerin yazılışları, okunuşları ebced değerleri, günleri saatleri, melekleri, vefklerini, azimetlerini öğreneceksiniz.

Hayatınızda yapmak istediğiniz değişimleri alacağınız eğitim sayesinde kendiniz yapabilecek duruma geleceksiniz.

Aşamadığınız pek çok sorununun nereden kaynaklandığı bilmediniz durumların çözünü öğreneceksiniz.

Dönüştürme sanatının büyülü dünyasına adım atabileceksiniz. Harflerin şifaya yönelik kullanımını öğrenerek, kendinize ve diğer insanlara şifa verebileceksiniz.

Yıldızname İle Fal arasındaki Fark Nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yıldızname bakım türü asla fal bakma yöntemleri ile birbirine karıştırılmamalı. Yıldızname bakımı her zaman daha gerçekçi ve hesaplara dayalı bir bakım yöntemi olduğundan dolayı Bu bakım türüne kolay kolay kimse bakamaz, ama ilim sahibi insanlardan yardım alınarak bakılabilir ve kişi hayatı hakkında gerçek bilgilere ulaşabilir. Bu sebepten yıldızname bakımı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Büyüsü  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Türkiye Yıldız Haritası için bu sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Aşk Büyüsü Nedir konulun Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
 • Oglum onur için bakarsanız sevinirim baba adı Kemalettin ana adi pelizar

  24/04/2022
 • Merhabalar bakım yaptırmak için ne yapmam gerekli ne yapmam gerekiyor

  31/01/2022
   • 5393394526 WhatsApp numarası

    24/04/2022
 • Zeynel bey bakım formum gelmiş çok güzel anlatmışsınız kendimi dinler gibi dinledim allah sizden razı olsun kardeşim için bir bakım formu daha oluşturuyorum ilginize…

  10/12/2021
 • MERHABA BAKIM YAPTIRMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKLİ

  02/12/2021
 • Çalıştığım iş yerinde umut diye birisine aşık oldum nisanlandik ve suan 1 ay sonra nikahimiz var ama çok merak ediyorum evlendikten sonra anlasabilecek miyiz

  04/10/2021
 • ZEYNEL EROĞLU HOCAYLA KONUSTUM KENDİSİ GERCEKTEN İNSANLARİN İYİLİGİNİ İSTEYEN BİR İNSAN ALLAH UZUN OMURLER VERSİN HOCAMİZA SAGOLUN HOCAM BU KADAR ACİK SOZLU BASKA İNSAN BULMAK GERCEKTEN COK ZOR

  11/03/2021
 • Güzel bir işletme sahibiyim işlerim çok yolundaydı ancak son birkaç haftadır hiçbir şekilde işlerim yolunda gitmiyor. Ödemeler gittikçe artıyor işlerim yok denecek kadar az. Sonunda MEDYUM zeynel eroğlu hocamıza ulaştım. Üzerimde büyü olduğunu söyledi. Yaptığı muskayı dükkanıma astım ve işlerim eskisinden de yoğun olmaya başladı.

  10/02/2020

Yorum Yap

Önerilen
Barıştırma duası ile dargın ya da küs olduğunuz fakat barışmak istediğiniz insanla veya insanlarla barışabilirsiniz.…