WHATSAPP İLETİŞİM
Medyum Zeynel EROĞLU
Anasayfaİletişim

İletişim

İLETİŞİM 

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz…
Aşağıda açık adresi yazılı olan ofisime gelebilirseniz konu ile daha yakından ilgilenme fırsatımız olur…
Dilerseniz aşağıdaki Telefon numaralarından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri

Adres: Etiler Akmerkez

GSM: 0533 594 25 77

TEL: 0212 594 25 77

E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

Resimli Bakım Yaptırmak İstiyorsanız Aşağıdaki Resimli Bakım İstek Formuna Tıklayınız…

Resimli Bakım İstek Formu

Yıldızname Bakımı Yaptırmak İstiyorsanız Aşağıdaki Yıldızname Bakım İstek Formuna Tıklayınız…

Yıldızname Bakım İstek Formu

Tarot Bakımı Yaptırmak İstiyorsanız Aşağıdaki Tarot Bakım İstek Formuna Tıklayınız…

Tarot Bakım İstek Formu

Astrolojik Bakım Yaptırmak ve Bilgi Almak İçin Aşağıdaki İstek Formuna Tıklayınız…

Astroloji Genel Yorum İstek Formu

Astrolojik Danışmanlık Hakkında Bilgi almak için Aşağıda Astrolojik Danışmanlık Yazan Linke Tıklayınız…

Astrolojik Danışmanlık

NOT: Lütfen, Sitemizle ilgili yorum, eleştiri, beklenti ve önerilerinizi bize iletiniz… Sitemiz sizlerin geri dönüşleri rehberliğinde şekillenecek, gelişecek ve büyüyecektir. Görüşlerinizi bildirmek veya daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak “Gönder” butonuna tıklayınız. Size en kısa zamanda cevap verilecektir.

Önemli Not: Aşağıda yer alan form ile sadece İstek, Öneri yada Şikayetinizi bildirebilirsiniz. Resimli Bakım, Yıldızname Bakımı yada Astrolojik Bakımlar için yukarıda yer alan Bakım Formları linklerine tıklamanız gerekmektedir…

İletişim Formu

  Adınız (gerekli)

  Soyadınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon

  Konu

  İletiniz

  MEDYUM ZEYNEL EROĞLU KİMDİR?

  Gerçek medyumluk yetenekleri ile dürüstçe kendisine fayda sağlayan, resmi bir çalışma ruhsatına sahip, emek veren medyum sayısı ülkemizde bir elin parmaklarını geçmiyor. Siz değerli danışanlarımızın bu konuya oldukça dikkat etmesi önem arz ediyor. Destek alacağınız medyumun resmi çalışma ruhsatına sahip olmaması durumunda o kişiyi tercih etmemek gerekiyor. Yeteneği ve bilgisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Medyum Zeynel Eroğlu, Türkiye’de hizmet veren ruhsat sahibi sayılı medyumlar arasında yer almaktadır.

  Çok uzun yıllardır medyumluk mesleğini icra eden, devletine vergisini veren, ruhsatlı bir şekilde hizmet sunan, güvenilir bir isimdir. Türkiye’nin her yerinden kendisiyle iletişime geçerek, güvenilir hizmet alabilirsiniz. Gerçek bir danışmanlık hizmeti ile tanıştığınızı siz de göreceksiniz.

  Medyum Zeynel Eroğlu Hoca, İslami bilgisi, tecrübesi, inancı ile sizlere yol göstermektedir. Dini inançları olması ve bu alanda ki derin ilim bilgisi sayesinde çok daha etkili çözümler üreterek karşınıza çıkmaktadır. Medyum, öteki alemlerin kapılarını aralamaktadır. Derin bir durugörü ve sezgisel güce sahiptir. Bu yetenekler kendisine doğuştan verilmiş bir hediyedir. Bu yeteneği inancıyla birleştirir. Üçüncü gözü açık olduğundan içinden çıkamadığınız durumlarda size ışık tutabilmektedir. İslami bilgiye sahip olması bizler açısından son derece önemlidir.

  Medyum Zeynel Eroğlu Hoca, İslami ilimlerde ihtisas yapmış bir zattır. Temiz kalbi ve rehberliği ile sizlere hizmet veren hocamızın yeteneklerinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Gizli ilimler ile ilgili size destek olacak hocalar arasında yer alan Zeynel Eroğlu Hoca aşk duası, aşk büyüsü tılsımlarını son derece etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Büyü çeşitleri ve özel olarak sizler için hazırlayacağı tılsımları son derece etkilidir. Hemen faydasını görmeye başlar ve etkisini hissedersiniz.

  Dilediğiniz zaman Zeynel Eroğlu Hoca ile iletişim kurabilirsiniz. Kendisi son derece anlayışlı, sıcakkanlı biridir. Ancak görüşme sağladığı danışanlarına nasıl davranması gerektiğini bilir, koruması gerektiği mesafe sınırlarını aşmaz.  Kendisi ulaşılması zor biri değildir. Soru sormak istediğinizde size hemen yardımcı olur ve yaptığı işi takip eder. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız en doğru kişidir. Kendisine telefonla ya da internet üzerinden anında ulaşabilir; herhangi bir konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz.

  Hoca Nedir ve Kimdir ?

  Hoca, geçmiş ile gelecek arasında bir köprüdür. Eski ve yeni öğretiler üzerinde eğitimlerini tamamlamış ve her yönüyle insanlara destek olan kişidir. Özellikle Havas İlmi konusunda tam bir uzmandır. İlm-i Ledun, parapsikoloji gibi sipirütel alanlarda da uzmanlaşmıştır. Paranormal tüm olaylarda etkin bir şekilde çözüm üretebildiği, olağanüstü durumlara açıklık getirebildiği gibi kişisel gelişim konusunda da sizlere destek verebilmektedir. İletişim.

  Donanımlı biri olması, hem dini açıdan hem de bilimsel olarak aldığı eğitimler ile yol haritası çizebilmesi dolayısı ile kendisinden kişisel gelişim eğitimleri almanız da size fayda sağlayacaktır. Birçok danışanına nlp, kuantum, hipnoz uzmanlığı alanında üst düzey eğitimler vermektedir. Hocamız bu eğitimleri Advanced ve Master Trainer düzeyinde almıştır. İletişim.

  Hem kişisel gelişim hem de spiritüel alanlarda kendini yetiştirmiş ve diplomalarını almış tek medyumdur. Hocamız bu özellikleri ile danışanlar için bulunmaz bir nimettir. Sezgisel gücü, isabetli öngörüleri ve naif kişiliğiyle psikolojinizin düzelmesi, bunalımlı dönemlerden kurtulmanız ve kendi hayatınızla ilgili yol haritanızı çizebilmeniz açısından size destek olacaktır. Sizde kişisel gelişim uzmanlığı eğitimlerinden faydalanabileceksiniz.

  Ne kadar çekingen olursanız olun Zeynel Hoca size destek olacak ve sıkıntılarınızı anlatabilmenizi sağlayacaktır. Derdinizi anlatmak noktasında çekinmeden iletişim kurabileceğiniz bir kişi olduğundan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Hocamızla iletişime geçerek hem kendinizi geliştirebilir hem de yapmış olduğu tılsımlarla manevi şifa bulabilirsiniz.

  Zeynel Eroğlu İleitşim
  Zeynel Eroğlu İletişim

  Yorum Yok

  Yorum Yap