Yıldızname Bakımı

Yıldızname bakımı yıldıznamede neler çıkar? başlı başına insanların vazgeçilmez olarak nitelendiriyor olduğu konuların başında gelmektedir. Çünkü yıldızname bakımı kişilerin en iyi şekilde hayat analizi yapmasını sağlamaktadır. Yıldızname burçları ise çok daha ayrı bir önem taşımaktadır. Yıldızname burçları sayesinde insanlar ileri ki dönemler içerisinde neler ile karşılaşarak bu konuda neler yaparak daha iyi yerlere gelebileceğini öğrenebilme ihtimalini elinde bulundurmaktadır. Yıldızname burçları her önünüze gelen medyum tarafından kesinlikle yaptırılmamalı ve bu konuda uzman olan medyumlar en iyi şekilde araştırılarak kesin sonuçlar doğrultusunda iyi bir medyum tarafından yaptırılmalıdır. Aksi halde önünüze ilk gelen medyum tarafına yıldızname burçları ve bakımı yaptırarak hiçbir sonuç elde edemezsiniz. Sizlere yıldızname burçları konusunda ki en bilgili medyumun Medyum Rafael Zakra olduğunu söyleyebiliriz.

Yıldıznamede Neler Çıkar?

Yıldızname bakımı yıldıznamede neler çıkar, insanların gelmiş geçmiş yaşamları hakkında çok doğruya yakın bilgilerin alınması mümkündür. Kim, Ne, Ne Zaman, Nasıl, Neden, Niçin, Nerede gibi bir çok temel prensip sorusuna cevaplar alınabilir yıldızname bakımında…

Örnek verecek olursak;

 • Kiminle evlenileceği,
 • Kaç çocuğunun olacağı, çocukların cinsiyeti,
 • Nasıl bir iş tercih etmesi gerektiği,
 • Nasıl bir coğrafyada yaşaması gerektiği,
 • Nasıl bir evin veya çalışma ortamının oluşturulacağı,
 • Neden evlenilemediği,
 • Kısmetin kapalı olup olmadığı,
 • Olumlu – pozitif gün, gece ve saatleri,
 • Olumsuz – negatif gün, gece ve saatleri,
 • Hangi esma veya duaların kendisine iyi geleceği,
 • Ailesinde ve kendisinde büyü veya benzeri bir etki var mı, nedir bu etkinin sebebi,

Ve… Aklınıza gelebilecek her türlü, soru, sorun veya çözümlemek istenilen bir konu hakkında neredeyse tüm cevapları haznesinde barındırır Yıldızname…

 

Yıldıznamede Doğum Saati

Yıldızname bakımında en önemli ilke ve hatta olmazsa olmaz denilen kavram doğum saatinin net bir şekilde biliniyor olunmasıdır. Doğum saati olmadan sağlıklı bir yıldızname haritası ortaya çıkarılamaz. Doğum saati Yıldız Haritası açılımında kişilerin isimleri kadar önemli bir etkendir.

Doğum Saati Bilinmiyorsa?

Burç Saat Görünümünde Grafik

Doğum saatinin bilinmediği ve net bir saat aralığının kesin olmadığı durumlarda, Rektifikasyon adıyla bilinen, Doğrulama Analizi Yöntemi kullanılır. Bu yöntem de kişilerin özel bazı bilgileriyle açılım yapılır ve doğum saatinin bulunması gerçekleştirilir.

Yıldızname Bakımı ve Astrolojik Doğum Haritası Arasında Ne Fark Var?

Astrolojik Doğum Haritası ile Yıldızname Bakımı arasında ki fark, Yıldıznamenin daha islami yöntemlere dayandırılmasıdır. Kişilerin bakımlarının dini bazı yöntemlerle gerçekleştirilmesidir.

Yıldızname Fal mı?

Yıldıznamenin Fal ile karıştırılması, özellikle Yıldız Falı şeklinde anılıyor olması ve bu isimle bilinmesi çok yanlış bir kanıdır. Son yıllarda özellikle bu durum ile ilgili danışanlarımızın soruları ilke karşılaşıyoruz. Yıldızname asla fal değildir ve yıldıznamenin fal ile karıştırılması çok yanlıştır. Yıldızname islami bir bakım yöntemidir. Havas ilminin en ayrılmaz parçalarından biridir ve havas ilminin bütününe etki eder. Bu nedenle Yıldızname, havas ilminde Yıldız ilmi ismi ile kendine yer edinmiştir. Yıldızname fal kadar kolay ve basite indirgenecek bir ilim değildir.

Yıldıznamede Çıkanlar Gerçek midir? Yıldızname de çıkanlar, kişilerin bilgileri doğru ise, kesine yakın cevaplar verir. Eğer yıldızname bir sorun yada soruya yönelik açılmışsa, bu sorunun cevabını verir, sorunun ise kökenini belirlemekle kalmaz, nasıl çözümleneceğine dair cevapları da bünyesinde bulundurur.

Bir önceki yazımız olan Doğum Haritası  başlıklı makalelerimizi de okumanızı öneririz.

Dilerseniz Bakım Formları için bu sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Canbar Aşk Büyüsü Nedir? konulu Youtube videomuzu izleyebilirsiniz.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 data-lazyloaded=

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin