Evlilik büyüsü işe yarar mı?

Evlenme büyüsü yapan ya da yaptırmayı düşünen herkesin işe yarar mı endişesi öne çıkıyor. Medyumlar ve metafizik uzmanları endişeleri haklı buluyor, büyünün sonuç verme süresine vurgu yapıyor. Buna göre bir büyünün ya da ritüelin işe yaraması için keskin bir süre, tarih vermek çok zordur. Her zaman ortalama bir süresi vardır büyülerin. Örneğin, aşık etme büyüsü yaptıran kişiler için metafizik uzmanı ortalama bir ay diyebilir, büyü ikinci haftasında etkisini gösterebilir. Özetle, evet, evlilik büyüsü işe yarar ancak süresi asla net değildir. Siz metafizik uzmanının size verdiği direktifleri aynen yapın, gerisini zamana bırakın. Bir günde büyü tutar diyenlere kanmayın, dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

Evlenmeye ikna etme büyüsü

Evlenmek istiyor ancak erkek arkadaşınızı ya da kız arkadaşınızı ikna edemiyorsanız ritüeller size yardımcı olabilir. Evlilik ritüeli kişilerin yaşadığı korkuyu, kaygıyı ve stresi yenme konusunda kolaylık sağlıyor, zihnen evliliğe hazır olmasına zemin hazırlıyor. Evlenmeye ikna etme işlemi için medyumlar çiftlerin temel bilgilerine ve birkaç eşyasına göre işlem yapıyor, etkisinin ortalama ne kadar sürede göstereceğini belirtiyor. 

Evliliği bozma büyüsü

Evlenen çiftlerin arasını bozma, evliliği bozma büyüsü sıklıkla karşılaşılan bir büyü türüdür. Çiftlerin arasındaki muhabbeti bozma, evlilikten soğutma ve nihayetinde ayrılmaya sebep olan bu büyü, bazen çiftlerden biri tarafından dahi yapılabiliyor. Eşinin kendisinden soğuyup ayrılmaya ikna olmasını sağlamak için tercih edilebiliyor. Evlilik büyüsü yaptırırken amacınızı mutlaka söylemeli, rastgele birine değil medyuma yaptırmalısınız. 

Bir Yorum Bırak