Medyum Belgesi Nasıl Alınır?

Günümüzde belge almak kesinlikle gerçek medyumlar haricinde ki insanlar için geçerli bir durum değildir. Çünkü medyum olabilmenin ne kadar zor olduğunu belge veriyor olan kurum ve kuruluşlar da gayet iyi bilmektedir. Medyum belgesi nasıl alınır? Medyum belgesi alabilmek için ilk önce yapılması gereken şey kesinlikle istenilen kriterler içerisinde en iyi şekilde bulunmak ve istenilen dosya ya da bilgileri eksiksiz olarak bulundurmaktır.

Medyum belgesi nasıl alınır ve nereden alınır?

Bu Belgeyi alabilmenin birçok farklı kriter derecesi bulunmaktadır. Bundan dolayı da bir hayli zor iş olarak kabul görmelidir. Medyum belgesi nasıl alınır konusunda araştırma yapıldığında da bu konu hakkında ne tür bilgilerin isteniyor olduğu elde edilecektir. Rafael Zakra tarafından bu konuya dair en iyi açıklamalar yapılmış ve yapılmaya da zaman zaman devam edilmektedir.

Hemen herkesin içinde bir parça da olsa medyumluk yeteneği vardır. Ancak kimi insan bunu gün yüzüne çıkartırken kimi insan böyle bir yeteneğinin olup olmadığından bile haberdar değildir.

Medyumluk, diğer dünya ile iletişim kurabilen, doğaüstü varlıklarla iletişime geçebilen kişilere verilen bir isimdir. Bilinmeyen hakkında kişilere olabilecek olayları analiz etme ve yorumlama yetisine sahip kişiler olan medyumlar, telepati kurma yeteneğini de oldukça iyi kullanabilen kişilerdir.

Günümüzde birçok kişi hoca olma konusunu merak etmekte ve bu konuda medyumluk eğitimlerinden faydalanabilmektedir. Ancak bu konuda uzman ve deneyim sahibi kişilerden yardım almak oldukça önemlidir. Bu yüzden alacağınız medyumluk eğitimlerinde, eğitim alacağınız kişiyi çok iyi araştırmalısınız. Medyumluk eğitimlerini Metafizik Uzmanı, Astrolog ve Yazar Rafael Zakra yönetiminde alabilirsiniz. Rafael Zakra’nun yıllarca üzerinde tecrübe ettiği bilgilerinden yararlanarak medyum olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Medyum Olmak İçin

Kendine faydası olamayanın başkalarına faydası olacağını düşünmek yanlış olur. Hani denir ya kelin ilacı olsa başına çalar. Medyumlar ve Havas Alimleri kişiliği yerine oturmuş yaşamını düzene sokmuş olmalı ki başkalarının yaşamlarınının düzene girmesi için yardımcı olsun.

Medyum’lar ve Havas alimi Astroloji (Yıldız İlmi) bilmek zorundadır. Kur’an okumasını yazmasını bilmek zorundadır. İnsan fıtratını ve yaşamın anlamını bilmek zorundadır. Aslında en önemlisi ise kendini bilmek zorundadır.

Medyumluk belgesi nasıl alınır?
Medyum nasıl olunur? Medyum belgesi nasıl alınır?

Medyumların Sınıflandırılması

Sezgisel Medyum: Bu medyumlar sezgileri ile hareket eder. Yaptığı işin bilincinde olur ve olayları istedikleri şekilde şekillendirirler.

Mekanik Medyum: Bu medyumlar, kendi istekleri gibi hareket edemez. Gelişen olayları da aslında bilinçli bir şekilde yapmazlar.

Otomatik Medyum: Kendi istekleri gibi hareket etseler dahi olayların gidişatını etkileyemez ya da değiştiremezler.

Fiziksel Medyum: Panoramal yetenekleri bulunan ve aslında en çok korkulan türüdür. Telekinezi gibi çeşitli yetenekleri bulunur.

Zihinsel Medyum: Bu kişilerin yetenek olarak sadece ruhani varlıklarla konuşup görüşme durumu vardır. Bu varlıklarla bilgi alışverişi yaparlar.

Üfürükçü Medyum: Son dönemlerde Türkiye’de en çok olan çeşididir. Kişileri sanal ortamda bulup araştırıp, hakkında bilgi edinen kişilerdir. Bu kişilerin medyumluk ile alası yoktur ve dolandırıcılık amacı ile insanların duygularını sömürürler.

Medyumların Sorumlulukları

Medyumlar, sahip oldukları özellikler sayesinde pek çok sorumluluğa sahiptir. Aynı zamanda pek çok sorumlulukları vardır. Medyumlar sadece mesaj almak ya da iletmekle görevli kişiler değildir. Bu nedenle sorumluluklarını iyi bir şekilde bilmeleri ve yerine getirmeleri gerekir.

Medyumlar Falcı Mıdır?

Medyumlar, falcı değildir. Falcılardan ayırmak gerekir. Falcıların gelecekten haber alma yeteneği bulunmaz. Sadece tahmin yürütürler. İnsanların kötülüğü için bir şey yapmazlar. Amacları insanlara yardım edip, mutlu, huzurlu ve iyi olmalarına yardımcı olmaktır. Fakat her meslekte olduğu gibi medyumlukta da işini kötüye kullananlar oluyor.

Whatsapp’tan Hemen İletişime Geçebilir ve Aklınızdaki Sorulara ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak