Adalarda büyü yapan medyum hoca

Adalarda büyü yapan medyum hoca

SİHİR’DEN KORUNMA

Sihir Nedir?

Türü ve şekli ne olursa olsun, sihir kurbanın aklını ve kalbini kontrol altına alma girişiminden ibarettir. Sihir sayesinde şeytan kişiyi kontrol altına alma imkanına sahip olarak, sihirle hedeflenen şeyleri ya tamamen ya da kısmen gerçekleştirmeyi başarır.
Sihirden kimi zaman öldürmek hedeflenir, kimi zaman bildiklerini unutturmak, kimi zaman duyguları yönlendirmek. Sihrin kimisi hastalık meydana getirir kimisi eziyet. Sihirle ortaya çıkan sonuçlar o kadar çeşitlidir ki, bunları sınıflandırmakta zorluk çekeriz. Sihrin yapılış yöntemleri de aynı şekilde çeşitlidir ve bunları da sınıflandırmak mümkün değildir. Öyle ki her toplumun kendine has sihir ayinleri vardır. Bu işlemde müşterek olan tek bir nokta varsa, o da şeytana ibadet ve Allah?a ortak koşmadır. Bunun yanı sıra şeytan büyücüden, büyük haramları, özellikle de zinayı işlemesini ister. Çünkü bu kalpten imanı tamamen kaldırır. Şeytan kalbinden hayır bütünüyle kalkmadıkça büyücünün isteğini yerine getirmez.
Sihir şu iki şeyden biriyle gerçekleşir:
1- Kişiye tahsis edilmiş şeytanın (karîn) kullanılmasıyla.
Bazı büyü ve çarpma durumlarında etki dışarıdan olur ve çoğunlukla insanda zaten var olan karînin zorla kullanılması yoluyla olur. Kimi kez hasta görevli cinin dışarıdan karîne emredişlerini duyar. Bu olay çoğu kez rukye esnasında ya da mescitte yahut teravih gibi uzun bir namaz esnasında olur. Bazı şeytanlar dışarıdan gözlere ve kulaklara etki etme gücüne sahiptirler.
Cinin dışarıdan etki ettiği durumlarda hasta iç sıkıntısı ve kalp çarpıntısı gibi cinin içeride olduğunu gösteren şeyleri hissetmez.
2- Özel bir görevli şeytan gönderilmesiyle.
Bu görevli şeytan „karîn?den yardım alır. Eğer hasta, içinde konuşan iki ayrı varlık fark ediyorsa, bu kendisine karîn dışında başka bir görevlinin gönderildiğini gösterir. Eğer hasta sadece vesvese hissediyorsa diğeri halen dışarıdadır ve vücuda girmeyi henüz başaramamıştır. Bu dönemde hastanın uykusunda gördüğü kabuslar dışarıdakinin içeri girme çabasını gösterir

Bize Ulaşın

Adalarda büyü yapan medyum hoca yazımızı nasıl buldunuz? Metafizik, astroloji, tarot ve yıldızname gibi konularda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız eğer ilgilendiğiniz bakım formunu doldurduğunuzda, bakımınız yapılacak ve sonuçlar size iletilecektir.

Bakım sonrasında manevi anlamda rehberlik alabilir ve sorunlarınızdan kurtulmak için adımlar atabilirsiniz. Metafiziksel tüm alanlarda, astroloji, tarot, yıldızname gibi konular ve çeşitli büyüler hakkında sorularınıza yanıt bulmak için Rafael Zakra’nın Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.

Astroloji ve tarot analizleri, yıldızname bakımı, gideni geri getirme, aşk büyüsü gibi çeşitli büyüler konusunda uzman Medyum ve Metafizik Uzmanı Rafael Zakra, yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Hayatınızdaki sorunları kökten çözmek ve manevi destek almak için Rafael Zakra ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel ve kişiye özel rehberlik hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyacağız. Bize Whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin