Esenyurtda büyü bozan hocalar

Esenyurtda büyü bozan hocalar

Büyü; kişinin hayatını zindan eden, dengeleri bozan, herşeyini elinden alan ve son derece ruhsal problemler yaşanmasına neden olan şiddetli ve ciddî bir manevi etkilemedir. İnsanın manevî yapısına doğrudan etkileme yaptığı için kısa sürede karşı konulamaz değişiklikler görülür. Bozulmadığı zaman ilerleyen süre içerisinde kişi üzerinde telafi edilemez izler bırakabilecek kadar etkilidir.
Türü ne olursa olsun doğru ve hakkıyla yapılacak bir çalışmayla büyü illettinden kurtulmak Allah’ın izniyle mümkündür…
Büyünün nasıl bozulması gerektiğini anlamak için öncelikle yapılan büyünün özelliklerini bilmek gerekir. Çünkü, ne tür bir büyüden etkilenildiği bilinmeden tamamen bu büyüden kurtulmak imkansızdır. Büyünün tespiti için hakkıyla ve doğru bakım yapılmalıdır. Ancak; bu bakım şimdiki zamanda olduğu gibi cafe ve barlarda falcı bacıların yaptığı bakımla (!) tespit edilemez. Bakım ciddî bir iştir, belirli bir hazırlığı ve zamanı vardır. Ayaküstü 10 -15 dakikada telefonla bakım yapılarak büyünün varlığı tespit edilemez. Doğru ve hakkıyla yapılan bir bakım kişinin etkilendiği büyünün türünü ve beraberinde nasıl bu illetten kurtulabileceğinin işaretlerini verir.
büyü nasıl bozulurBüyü, bir kaç türlü olarak insanı etkisi altına alır ve bu etki doğrudan iradeye müdahale eder.
1- Kişinin dengesini nazarın üst boyutu olarak ifade edilebilecek bir biçimde bozan büyüler,
2- Bilerek veya bilmeyerek kişinin kendi hataları nedeniyle maruz kaldığı büyüler,
3- Doğrudan şeytanî cinler aracılığıyla kişiyi kontrol altına alan büyüler,
Bu yöntemlerden her hangi birisi ile büyüye maruz kalan kişinin tedavisi, etkisi altına girdiği büyünün türüne göre farklılıklar gösterecektir.
Büyü Nasıl Bozulur? sorusunun cevabında ise, 1 ve 2.nci türde büyüye tutulanların tedavisi kendileri veya bu konuda yeterli olan kişilerin desteğiyle çözülebilir. Burada önemli olan kişinin yeterliliğidir. Yani ihlaslı oluşu çok ciddî önem taşır. Buradan anlaşılması gereken şudur, Bazen İhlaslı kişinin okuduğu fatiha-i şerif yeterli olurken, ihlası olmayan kişinin okuduğu hatm-i şerif bile yeterli sonucu göstermeyebilir.
1 ve 2.nci türdeki büyünün bozulmasında en etkili ve önerilen yöntem Ayat-ı Hırz diye bilinen şifa ayetleridir. Bu ayet-i kerimelerin ihlaslı bir şekilde okunmasıyla Allah’ın izniyle büyü ve sihir probleminin yok edilmesi mümkündür

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin