Köpeğinizin Zodyak Kişiliği Nedir?

Köpeğinizin Zodyak Kişiliği Puglar nazik arkadaşlardır. Teriyerler durmadan havladıkları için harika bekçiler olurlar. Alman çobanları, sadık sadakatleriyle tanınırlar.

Her köpek cinsi belirli bir şey için bir üne sahip olabilir – daha iyi veya daha kötüsü için! – ama bazen aynı cins köpeklerden ikisinin mizaçları tamamen farklı olabilir. Kardeşimin daha farklı olamayacak iki pugu vardı. Köpeğinizin Zodyak Kişiliği Aydah sadık ve çekingendi. Fergus enerji doludur ve ona sevgisini verene sımsıkı sarılır.

Peki köpekler de tıpkı insanlar gibi zodyaklarına uyum sağlayabilir mi? Astrologlar öyle düşünüyor gibi görünüyor. Nasıl belirli bir zodyak altında doğmuş olmak bir kişinin temel özelliklerini açıklayabilirse, bir köpeğin doğduğu zodyak da kişiliğini etkileyebilir. Köpeğinizin Zodyak Kişiliği Yavru köpeğinizin ne zaman doğduğunu biliyorsanız, onun tavrı hakkında size biraz fikir verebilir. Bunu yapmazsanız, belki aşağıdaki açıklamalardan bazılarını okumak, bunun hakkında düşünmenin eğlenceli bir yoludur.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Bir ateş burcu olan Koç burcunda doğmak, köpeğinizin süper zeki, kendinden emin ve güçlü olduğu anlamına gelebilir. Koç da süper meraklı olma eğilimindedir.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa köpekleri sessiz, kararlı yavrulardır. Sevgiye ihtiyaçları olduğu biliniyor, ancak sadece havasında olduklarında. Ayrıca yüksek sesler onları strese sokabilir ve stresli olduklarında sahibine yakın olmayı severler.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

İkizler köpekleri sonsuza kadar yavru gibi görünüyor – sürekli enerjik, meraklı ve huzursuz. Olay yerine yeni insanlar geldiğinde aşırı derecede hiperaktif olabilirler, ancak kendilerini çabucak sahiplerine ve komşularına sevdirirler.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

İnsan Yengeç benzerleri gibi, Yengeç köpekleri de sabırlı ve kararlıdır. Yaşamlarının çok erken dönemlerinde yeni çevreye uyum sağlarlar ve daha sonra hayatlarının geri kalanında orada kalacaklarını varsayarlar. Ayrıca huysuz ve hassas olabilirler.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Koç yavruları gibi, Aslan köpekleri de güçlüdür, ancak aynı zamanda oldukça cesurdur ve mükemmel bekçi köpekleri veya polis köpekleri yaparlar. Aslan köpeği de sahiplerine inanılmaz derecede sadıktır.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başak köpekleri , sahipleri için bir şeyler yapmaktan mutlu oldukları için ideal evcil hayvanlardır. Ayrıca rutini de severler – günün aynı saatinde beslenmek ve yürümek.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Ah, Teraziler. Bu köpekler, sahipleri gibi muamele görmeyi, yataklarında uyumayı ve sahiplerinin yediklerini yemeyi beklerler. Terazi yavrusuyla iyi şanslar, buna ihtiyacın olacak.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Bir Akrep köpeği, huysuz bir mizaca sahip olacak ve en aşırı baskı altında bile gözünü kırpmayacak gibi görünecek, ancak sizi tanıdıktan sonra size çok fazla sevgi gösterecektir.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Yay köpekleri cesur, canlı, meraklı ve bağımsızdır. Ayrıca inanılmaz derecede sadıklar, bu da onları ideal bir refakatçi köpek yapıyor.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlak köpekleri, bir göreve kalkıştıklarında yavaş da olsa çalışkan olabilirler. Evde kendilerini önemli hissettiklerinde en mutlu olurlar ve yeni bir bebek ortaya çıkarsa üzülürler.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Kova köpekleri bağımsızdır, asidir ve açık havada olmayı sever. Eğitilmeleri zor olsa da, son derece sevecendirler ve insanların ve diğer hayvanların etrafında olmayı severler.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Balık köpekleri, duygularınızla çok uyumlu olan hassas köpeklerdir. Eğer üzgün hissediyorsan, seni neşelendirmek için tam kucağında olacaklar.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak