Küçükçekmecede Yıldızname falı bakan medyum astrolog

Küçükçekmecede Yıldızname falı bakan medyum astrolog

Önemli Sabit Yıldızlar ve Karakterleri

Acrab

Beta Scorpio. 2° 29′ Yay burcundadır. Mars ve Satürn karakterinde olup, kötülük ve bazen gaddarlık verir.

Acrux

Alpha Crucis. 11° 11′ Akrep burcundadır. Jüpiter karakterindedir. İhtişam, lüks ve gösterişi anlatır, bu tip bir yaşamı çok sevmeyi ifade eder.

Aldebaran

Alpha Tauri. 9° 05′ İkizler burcundadır. Mor renkli bir yıldızdır. Ve Mars karakterindedir. Genel ya da askeri şan, şeref ve cesareti ifade eder. Satürn ya da Mars ile birleşiyorsa ölüm ile tehtit edilmeyi anlatır. Boğanın güney gözünü sembolize eder.

Agena

Beta Centauri. 23° 06′ Akrep burcundadır. Venüs ve Jüpiter karakterindedir. Başarıyı simgeler.

Algol

Beta Persei. 25° 28′ Boğa burcundadır. Satürn ve Jüpiter karakterinde olup mor renklidir. Cinayet ve adam öldürmeyi anlatır, Ay ile birleştiğinde başın kesilmesini simgeler.

Alnilam

Epsilon Orionis. 22° 46′ İkizler burcundadır. Jüpiter ve Satürn karakterinde olup, geçici mutluluk ve başarıyı simgeler.

Alphard

Alpha Hydrae. 26° 36′ Aslan burcundadır. Satürn ve Venüs karakterindedir ve moral bozukluğunu ifade eder.

Alphecca

Gamma, Alpha Coromae Borealis. 11° 32′ Akrep burcundadır. Venüs ve Merkür karakterindedir. Sanatsal yetenekleri ifade eder.

Alpheratz

Sirrah, Alpha Andromedae. 13° 40′ Koç burcundadır. Venüs ve Jüpiter karakterinde olup, sevgi, mutluluk ve zenginliği ifade eder.

Antares

Vespertillio, Alpha Scorpii. 09° 04′ Yay burcundadır. Mars ve Jüpiter ile zayıf olarak Merkür karakterindedir. Akrebin başını sembolize eder. Düşüncesizliği, düşüncesizce cesareti, ani tavırları, girişim ve teşebbüsleri, zor kullanmayı, şiddet ve tecavüzü, zulum ve baskıyı, verimliliğin yok olmasını, iflası ve ölümü anlatır.

Arcturuse

Arctur, Alpha Bootis. 23° 32′ Terazi burcundadır. Mars ve Jüpiter karakterindedir. Şan ve şerefi anlatır.
Asellus Australis

Delta Cancri. 08° 01′ Aslan burcundadır. Mars ve güneş karakterindedir. Kör olmayı, gözlerdeki ağır hastalıkları, sık sık yakalanılan mikrobik rahatsızlıkları ve yüksek ateşi ifada eder.

Atair

Alpha Aquilae. 01° 04′ Kova burcundadır. Satürn ve Merküri karakterindedir ve çok parlak bir yıldızdır. Ağır hastalıkları, kayıplar ve iflası, aşırı hırs ve ihtirası, büyük açılar ve ızdırabı anlatan sert etkili bir yıldızdır.

Bellatrix

Gamma Orionis. 20° 16′ İkizler burcundadır. Mars ve Merküri karakterindedir. Para için evliliği, devamı olmayan şan ve şöhreti, sonradan yaşanacak yıkımları, iflas ve felaketleri, büyük tehlikeleri anlatır. Güneş veya Ay iye birleştiğinde kaza sonucu kör olmayı işaret eder. Orion’un sol omzunu sembolize eder.

Betelgeuze

Betelguese, Alpha Orionis. 28° 04′ İkizler burcundadır. Mars ve Merkür karakterindedir. Zenginliği, evlilikle gelecek onur ve mutluluğu, cazibeyi ve tercih edilmeyi anlatır.

Canopus

Alpha Carinae. 14° 16′ Yengeç burcundadır. Satürn ve Jüpiter karakterinde olup, gemi ile seyahatlerde tehlikeyi ifade eder.

Capella

Alhajith, Alpha Aurigae. 21° 10′ İkizler burcundadır. Mars ve Merkür karakterinde tanınmış bir yıldızdır. Şan, şeref, korunma ve mutluluğu gösterir. Capella, MC-Tepe Noktası’na yakın yerlerde Güneş ya da Ay ile birleştiğinde veya Yükselen Burç ile ilişkide evlilik ile gelecek olan zenginlik, onur ve mutluluğu anlatır.

Castor

Apollo, Alpha Aurigae. 21° 10′ İkizler burcundadır. Merkür karakterindedir ve hile, yalancılık ve iki yüzlülüğü ifade eder.

Denep

Alpha Cygni. 04° 46′ Balık burcundadır. Venüs ve Merkür karakterinde olup, öğrenme hırsını anlatır.
Deneb

Zeta Aquilae. 19° 07′ Oğlak burcundadır. Mars ve Jüpiter karakterindedir. Nüfüzlu olmak ve hükmetmeyi ifade eder.
Deneb kaitos

Diphda, Beta Ceti. 01° 51′ Koç burcundadır. Satürn karakterindedir. Ruhsal ve bedeni rahatsızlıkları ve bünyenin zayıflığını ifade eder.
Denebola

Beta Leonis. 20° 57′ Başak burcundadır. Şanssızlığı ve iyi giden bir olayın kötü sonuçlanacağını işaret eder. Kazanılan şan ve şöhretin felaketler sonucu yitirilmesi, Güneş ile birleşen yıldızın yaratacağı sonuçtur.
El nath

Beta Tauri. 21° 51′ İkizler burcundadır. Mars karakterindeki bu yıldız başarıyı simgeler.
Fomalhaut

Alrisha, Alpha Piscium. 03° 09′ Balık burcundadır. Venüs ve Merküri karaktetindedir. Ünü, şan ve şöhreti simgeler. Eğer MC’ye yakın yerlerde Güneş ile birleşiyorsa sosyal liderliği ifade eder.
Gredi

Alpha Capricorni. 03° 10′ Kova burcundadır. Venüs ve mars karakterinde olup, muhabbeti, sevgiyi, hürmeti anlatır.
Hamal

Alpha Arietis. 06° 59′ Boğa burcundadır. Mars ve Satürn karakterindedir. Gaddarlık ve acımasızlığı ifade eder. Eğer Güneş ile birleşiyorsa ölüm ile sonuçlanacak çekişme ve ihtirası anlatır.
Hyaden

Regengestirn, Yıldız kümesi. 04° – 06° İkizler burcundadır. Mars ve Neptün karakterinde olup, güdülerin hastalık derecesine yükselmesini ve hissi melekeyi ifade eder.
Markab

Alpha Pegasi. 22° 49′ Balık burcundadır. Mars ve Merküri karakterindedir. Pegasus’un kanatlarını sembolize eder. Mor ve parlak bir yıldızdır. Yaralanmalara karşı dikkatli olmayı ifade eder. Güneş ya da Ay ile birleşiyorsa büyük acıların arkasından gelecek ün ve başarıları, acı, ızdırap ve çileyi anlatır.
Menkar

Alpha Ceti. 13° 38′ Boğa burcundadır. Satürn karakterinde bir sabit yıldızdır. Hastalık ve Tarımsal başarısızlıkların beklentisini ifade eder. Güneş ya da Ay ile birleştiğinde hastalıklara neden olduğu gibi, MC üzerinde olduğunda utanç, onur yitirme, iflas, planların felaketle sonuçlanması etkilerini yaratır.
Mirach

Beta Andromedae. 29° 46′ Koç burcundadır. Venüs karakterindedir. Uzun sürecek evlilikleri, güzellikleri ve uygun fırsatları ifade eder.
Polaris

Alpha Ursa Minoris. Al Ruccaab, Polar yıldız. 27° 54′ İkizler burcundadır. Satürn ve Venüs karakterinde olup, tarımsal sıkantılar, kıtlık, hastalıklar ve şanssızlıkları ifade eder.
Pollux

Beta Geminorum, Herkules. 22° 35′ Yengeç burcundadır. Mars karakterinde bir yıldızdır. Utanmazlık, vurdumduymazlık, soğukkanlılık gibi davranış biçimlerini anlatır, horoskopta güçlü konumda ise gaddarlık, acımasızlık duygularını verir.
Procyon

Alpha Canis Mindris. 25° 10′ Yengeç burcundadır. Mars ve Merküri karakterindedir. Sembolik olarak küçük köpeği temsil eder. Şiddete varan kuvvetli aktiviteyi, başarıya ulaşmak için hırs ve arzulu olmayı, ihtirası ancak sonuçta yaşanacak trajediyi anlatır.
Ras alhague

Alpha Ophiuchi 21° 42′ Yay burcundadır. Satürn ve Venüs kakarterindedir. Cinsel konulardaki saplantı ve çarpıklıkları, cinsel sorunları ve bunların ruhsal dışa vurumunu, cinsel yaşamın toplum ilişkilerine sorun olmasını ifade eder.
Rastaban

Beta Drakonis. 11° 15′ Yay burcundadır. Satürn ve Venüs kakarterindedir. Küçük kazaları ifade eder.
Regulus

Ksalb, Alpha Laonis. 29° 21′ Aslan burcundadır. Mars ve Jüpiter karakterindedir ve mor renkli parlak bir yıldızdır. Genel konumlarda şansı ifade eder. Işıklar ile birleştiğinde ise evliliğin getireceği şan ve zenginliği, ancak hayatın sefalet ile son bulmasını anlatır. Sembolik olarak Aslanın başını temsil eder.
Pleidas

20° 30′ Boğa burcunda bulunan yedi yıldızdır. Boğanın boynuzunu sembolize ederler. Yıldızlar Güneş yada Ay ile birleştiklerinde ya da doğum sırasında Yükselen Burç üzerinde iseler, yüzde yaralara, utanç ve onur yitirmeye, tutuklanma ve hapis olmaya, insani duyguların yitirilmesine, agresiviteye işaret ederler. Çok sert etkili bir gruptur.
Rigel

Beta Orionis. 16° 08′ İkizler burcundadır. Boğanın Güney gözünü temsil eden iyi huylu bir yıldızdır. Jüpiter ve Mars karakterindedir. ASC yada MC ile birleşiyorsa yüksek onur, zenginlik ve her alanda mutluluk habercisidir. Ün ve buluş yeteneğini simgeler.
Sirius

Alpha Canis Majoris, Canicula. 13° 23′ Yengeç burcundadır. Mars, Jüpiter ve Satürn karakterindedir. İtibarı ve sosyal mevkiyi ifade eder.
Spica

Azimech, Alpha Virginis. 23° 08′ Terazi Burcundadır. Venüs ve Mars karakterinde olup, Sanat ve bilim sevgisini ifade eder.
Unuk el haia

Alpha Serpentis. 21° 23′ Akrep burcundadır. Satürn ve Mars karakterindedir. Her tür kaza ve aksilikleri, kullanılan cihaz ya da eşyeların arızalarını ifada eder.
Vega

Wega, Alpha Lyrae. 14° 36′ Oğlak burcundadır. Venüs ve Merkür karakterindedir. Zenginlik ve itibarı temsil eder.
Vindemiatrix

Epsilon Vinginis. 09° 16′ Terazi burcundadır. Satürn ve venüs karakterindedir. Zor konumları ifade eder.
Zosma

Delta Leonis. 10° 35′ Başak burcundadır. Satürn ve Venüs karakterindedir. Egoistliği ve moralsizliği ifade eder.
Zuban el genubi

Kiffa Australis, Alpha Librae. 14° 23′ Akrep burcundadır. Satürn ve Mars karakterindedir. Şanssızlığı ifade eder.
Zuban elschemali

Kiffa Borealis, Beta Librae.18° 40′ Akrep burcundadır.Jüpiter ve Merkür karakterindedir. Başarı ve şansı temsil eder.

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin