Beylikdüzünde Evlilik Danışmanlığı

Beylikdüzünde Evlilik Danışmanlığı

Evlilik hazırlıkları öncesi astrolojiye danışmaya ne dersiniz?
Hayatınızın belki de en önemli günü olan düğününüze heyecan ve heves ile hazırlanıyor, tüm detayları büyük bir dikkatle gözden geçiriyorsunuz.
Ama bu detayların arasında düğününüz için seçtiğiniz günün evlenmek için uygun bir gün olup olmadığını kontrol etmek var mı ?

Acaba evlenmek için seçtiğiniz gün doğru gün mü ? Yoksa güzel bir gelecek planlarken farkında olmadan bu töreni yanlış bir zamanda yaparak ileride mutluluğunuzu gölgeleyecek bir seçim yapmış olabilir misiniz?

Beylikdüzünde Evlilik Danışmanlığı İşte tüm bu sorularınızın cevabı için astrolojiye danışmalısınız.

Astroloji bügüne kadar size gazetelerdeki günlük fal ve köselerini ifade etmiş bu nedenle de sizin tarafınızdan önemsenmemiş olabilir.
Ancak bu kısımda size astrolojinin iki farklı uzmanlık alanından bahsetmek istiyorum.

Evlilik öncesi hazırlıklarını yapanlar için Electional Astroloji /Seçim Astrolojisi.
Evlenmeye karar vermeyi düşünenler için ise Composite Haritalar ve Synastry.

Astroloji, bir zamanı ve bir yeri olan her olay için geçerlidir. Olayın hem gelişimi hem de sonucu hakkında fikir verebilir. Dolayısıyla astroloji zamanın kalitesini anlatır.

Electional Astroloji, hayatımızı etkileyecek olayları başlatmak için uygun zamanlar tespit etmekte kullanılan bir astroloji dalıdır.
Temelinde yatan düşünce “Eğer belli bir ana bakarak olayın nitelikleri ve sonuçları hakkında tahminde bulunabiliyorsak o zaman yapacağımız ise en uygun zamanı seçebiliriz.” düşüncesidir.

Electional astrolojiye danışılarak planlanabilecek olaylara evlilik, iş kurma, taşınma, önemli bir seyahate çıkmak.. vb örnekler verebiliriz.

Medyum Zeynel Eroğlu

Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ile ilgili uğraşları bulunan Medyum Zeynel Eroğlu , Ruhsal Şifa, Reiki, NLP, Feng Shui, Hipnoz ve Çakra Açma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Metafizik anlamda yaptığı çalışmalar ile Ulusal Kanallarda tartışma programlarına katılarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırmış, Uzman Tv’de metafizik ile ilgili toplumun merak ettiği konulara açıklık getirmiştir. Çalışmaları görsel basının yanında yazılı basına da konu olan Medyum Zeynel Eroğlu , “okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum ve anlıyorum” ilkeleri ile hareket ediyor, danışanlarına da bu duyguları ve kavramları aşılıyor.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak

Bunları da beğenebilirsin