Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk

Eşler arasındaki cinsel soğukluk gidermek için büyü çok merak edilen bir konudur. Evli olan iki kişi birbirini ne kadar severse sevsin, evlilikte sorunlar olabilmektedir. Evlilikteki sorunlar arasında en önemli olanlardan biri cinsel soğukluktur. Cinsellik evliliği ayakta tutan faktörlerden biridir. Bu konuda sıkıntı yaşamak eşleri birbirinden uzaklaştırmakta, evde huzursuzluklar olmaktadır. Cinsel soğukluğun birçok sebebi olabilir

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk Sebepleri ve Çözümler

Eşler arasındaki cinsel soğukluğun giderilmesi için büyü yapmakta bir sıkıntı yoktur. Evliliğin huzurlu ve mutlu olmasını sağlayacaktır. Eşler arasında cinsel soğukluk gidermek için büyü yaptırmak isteniyorsa, uzman bir medyuma gitmek uygun olacaktır. Çünkü büyü yapmak ilim ve deneyim isteyen bir işlemdir. Büyü yapmaya vakıf olmayan birine büyü yaptırmak sorunu çözmeyecektir. Hatta beklenmedik kötü sonuçlar oluşturacaktır.

Eşler arasındaki cinsel soğukluğun sebeplerini şu şekilde açıklayabiliriz.

  • Fizyolojik sebepler
  • Psikolojik sebepler
  • Kötü niyetli birinin yaptırdığı büyü
cinsel isteksizlik
cinsel isteksizlik

İlk iki sebep için gerekli doktorlara başvurmak gerekir. Eşler yine sonuç alamazsa üçüncü sebep düşünülmelidir. Medyumlar veya hocalar tarafından başka kişilerce yaptırılan büyü olasılığını düşünmek gerekir. Çünkü cinsel soğukluk için eşlere yapılan büyü etkili olmaktadır. Başka kişiler tarafından yapılan soğutma büyüleri eşleri birbirinde soğutmakta ve evliliği boşanmaya kadar götürmektedir. Böyle durumlarda büyü yapma konusunda manevi yönü yüksek birine başvurmak büyünün bozulmasını sağlar. Ayrıca büyü yaptırmak yanında cinsel soğukluğu giderecek dualar okumak gerekir. Allah’ın izniyle eşler arasında soğukluk kalkar ve eşler evliliklerini kurtarmaya çalışır.

Okunacak Etkili Dualar

Eşler arasındaki cinsel soğukluk gidermek için okunacak dualar aşağıda yazılacaktır. Bu duaları inanarak ihlasla okumak gerekir. Okumaya devam ettikçe problemin kalktığı görülecektir.

  • Ayetül kürsi
  • Fatiha
  • İhlas
  • Felak
  • Nas
  • Rahman süresi

Yukarıdaki surelerin abdestli bir şekilde okunması tavsiye edilir. Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua etmek güzel bir yol olacaktır.

Havas İlmine Sahip Medyuma Büyü Yaptırmak

Eşler arasındaki cinsel soğukluk gidermek için büyü yaptırmak, eşler arasındaki muhabbeti de artıracaktır. Büyüyü artık ilişkileri kopmak dereceye gelmiş eşlere tavsiye etmek gerekir. Eşler birbirinden uzaklaşıyor ve birbirlerine ilgi göstermiyor olabilir. İlgilerini eşlerine veremiyor olabilirler. Cinsel soğukluğun giderilmesi için yapılan büyü ile evli olan çiftler birbirlerinden başka kimseye ilgi duymazlar. Birbirlerinden başkasını görmezler. Fakat şuna dikkat etmek gerekir.

Türkiye’de büyü yaptığını iddia eden çok kişi vardır. İnsanları kandıranlara dikkat etmek gerekir. Büyünün yapılması için işine vakıf bir medyumun olması şarttır. Çünkü kolay bir iş değildir. İşinin piri, ilim sahibi medyumu bulmak, kişiyi çok büyük sıkıntılardan kurtaracaktır. Havas ilmine vakıf, metafizikten anlayan bir medyuma gitmek sorunu çözecektir. Âlim bir medyuma gitmemek sorunu çözmeyecektir. Büyü etkili bir tılsımdır. Doğru bir medyumun elinde çok etkilidir. Eşler arasında cinsel soğukluğun giderilmesi konusunda tecrübeli bir medyum, en önemli noktalardan biridir. Böylece tecrübesi ve ilmiyle bu sorunu etkili şekilde çözecektir.

Whatsapptan Hemen İletişime Geçebilir Ve Aklınızdaki Sorulara Ve Sorunlara Cevap Alabilirsiniz.

 class=

Bir Yorum Bırak